C-HR vs. Corolla combi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomi71
Manager Týmu
Příspěvky: 311
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

C-HR vs. Corolla combi

Příspěvek od Tomi71 »

Ahoj všem, je tady někdo, kdo váhal mezi nákupem ojetiny C-HR a Corollou combi TS a co rozhodlo pro nákup C-HR? Mám Priuse II generace, r.v. 09/2007 se 130 000 km a zvažuji, že bych ho nahradil novějším hybridem. Jde mi mimo jiné i o výšku nasedání? Je to moc velký rozdíl? Má corolla combi opravdu tak moc nízký posez a nasedání? Přeci jen už mám taky přes 50 a mé auto využije občas i 80letý taťka. C-HR mně láká, ale trochu odrazuje prostor na zadních sedadlech a výhled z oken i otevírání dveří. RAVka je pro mně už zbytečně velká. Díky za reakce
Naposledy upravil(a) Tomi71 dne úte 03.09.2024, 12:40, celkem upraveno 1 x.
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Vaclavpo
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: pát 30.08.2019, 00:47

Re: C-HR vs. Corolla combi

Příspěvek od Vaclavpo »

Za mě je c hr ok. Záleží kolik vás v autě jezdí. Pro 4 dobrý. 5 ani náhodou(já Teda většinou jezdím sám) Nevím co pořád všichni máte s tím výhledem.
Uživatelský avatar
Tomi71
Manager Týmu
Příspěvky: 311
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: C-HR vs. Corolla combi

Příspěvek od Tomi71 »

Nevím, asi to chce vyzkoušet na živo no, ale na ten výhled jsem četl nějaké výtky. Také jezdím většinou sám, někdy ve 4 v rodině za sportem, na výlet nebo ve 4 na fotbalový zápas. Větší kufr se na sekačku nebo křoviňák hodí -přece jen jsem z dědiny. I tažné by se hodilo, na Priusu ho nemám a musíme využívat tatkovu Corollu Verso. Někdy odvezl Prius i 5 lidí, ale to výjimečně a nebylo to moc ok... Nájezd mám do 10 000 km nejčastější nájezd je do práce 10 + 10 km. Ale letos se Prius podíval ve 4 lidech do Chorvatska na Pag. Já letos v počátku roku dodělal na domu FVE a říkal, že další auto už bude do zásuvky, ale bohužel je to ještě cenově vysoko a zas tolik přebytků nevyprodukuju - za měsíc 150-200 kWh (nechtěli jsme zbytečně předimenzovat a ani na jih více nevyšlo). Jediný co mně zajímalo a šlo by cenově, tak je ojetý Hyundai Ionic electric okolo 15 000 eur, ale moc se mi nechce do Hyundai jít, tak si říkám, že ještě vyčkám až s něčím lepším přijde Toyota, protože BZ4X se mi třeba líbí, ale to je sakra cenově vysoko, už je to docela velké auto a má mouchy s dojezdem a nabíjením.
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Odpovědět

Zpět na „C-HR“