Výměna ložisek ojnice Avensis T25

vše ohledně modelové řady Avensis
Odpovědět
Suczy
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29.08.2022, 19:09

Výměna ložisek ojnice Avensis T25

Příspěvek od Suczy »

Zdravím všechny znalce Toyot. Mám otázku, jelikož tomu nerozumím a nevím kde je pravda. Koupil jsem bazarovou toyotu Avensis 2004, 1.8 VVT-i, dovezenou z německa. Prodejce mi říkal že prostě super stroje, vše parádně přístupné. Třeba výměna ojničních ložisek i s prací jednotky tisíc, vše pěkně přístupné zespodu auta. No, jelikož mám na tyhle ložiska trochu podezření ohledně vydávaných zvuků, tak jsem se zmínil v servisu. Prej celý motor ven a celý rozebrat. Tak kde je teda pravda? Nerad bych vyházel peníze navíc za vytažení celého motoru a času navíc. Předem díky.
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Výměna ložisek ojnice Avensis T25

Příspěvek od jarson »

Odvez to tomu predajcovi nech ti to vymeni za jednotky tisic.
A teraz realne - to , ze sa nieco da , neznamena , ze to tak kazdy bude chciet urobit. Zvlast prace na motore. Mozno to je pristupne zospoda, neviem...ale skus si robit taketo prace s celovkou s hlavou vyvratenou hore a este aj dobre a presne vsetko urobit. Tym chcem povedat, ze rozumiem danemu servisu. Inak sa to robi s motorom vonku na rame. Praca na pohodu a vacsi zarobok.
Podla mna skus este iny servis , taky co je na toyoty, resp. pozna tento konkretny motor.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Odpovědět

Zpět na „Avensis“