Corolla verso 1,6 vvti špatně táhne,poškubává

vše ohledně modelové řady Verso
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Corolla verso 1,6 vvti špatně táhne,poškubává

Příspěvek od biscuit »

5,4 l normálním stylem ježdění v normálních českých podmínkách opravdu asi těžko lze dosáhnout. s lehkou nohou, na dobrých silnicích (kde se nemusí stále zrychlovat a zpomalovat) a delších trasách by to asi šlo, ale je to myslím hodně blízko vůbec dosažitelné spodní hranice spotřeby. já jsem se tomuhle číslu přibližoval se starší 1,6 na cestách v belgii a holandsku. ale to fakt byla nenormálně plynulá jízda devadesátkou.

jinak lidi prosím vás, neříkejte prostorové míře obsah. nejsem žádnej matfyzák, ale i tak mi to přijde, jak když se baví pomocná škola :biggrin:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Corolla verso 1,6 vvti špatně táhne,poškubává

Příspěvek od jarson »

No, neviem , ale niejedy takto klesa spotreba tesne pred smrtou ( motora) :mrgreen:
Nie, srandujem. Bud rad. Asi to ma na svedomi ten diel medzi volantom a pedalmi :)
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Pragovak
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 19.07.2022, 19:57

Re: Corolla verso 1,6 vvti špatně táhne,poškubává

Příspěvek od Pragovak »

Šmarjá, za ten obsah se omlouvám... Nějak mi to uniklo a to si na to sám potrpím. 😂 Jinak motor před smrtí u škodovek opravdu líp jel, ale lepší spotřebu jsem nikdy nezaznamenal. V podstatě to myslím jako chválu, auto zažilo nějakou maminu,která obouchala co mohla a vzhledem k nájezdu a stavu asi lehký život nemělo. A přesto slouží a překvapuje..
Odpovědět

Zpět na „Verso“