Autoforum

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Autoforum

Příspěvek od Tomi71 »

Ahoj, všem, to Autoforum je holé neštěstí, to jsou zase žvásty, normální dezinfoemátoři:
https://www.autoforum.cz/predstaveni/co ... i-na-dily/
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Autoforum

Příspěvek od jarson »

Prosim ta ..a co by si cakal od ludí zo zeme , kde je top auto VW v nafte :mrgreen:
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
zetk
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: pon 04.05.2020, 06:20
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Autoforum

Příspěvek od zetk »

Holt autoforum, to je takové bleskforum.
Prius 2 [2007] (první auto)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Autoforum

Příspěvek od biscuit »

btw. tahle věta:
Přejeďte ale Česko 90 až 130 km/h na tempomat...
sem si dneska nevzal inkontineční pomůcky, tudíž dál číst nemůžu :-) co to je za klauni?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Fotomajor
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: stř 22.07.2020, 13:36

Re: Autoforum

Příspěvek od Fotomajor »

Jo jo pánové, konečně jsem se dověděl, co jsem na podzim pořídil za blbost :lol: .Když v časech prvních Priusů u nás začaly vycházet články o tom, že je to ošklivé mizerně jedoucí a řvoucí něco( navíc až dojdou baterky, to bude ranec!), zaujalo mě to. A už tehdy jsem se rozhodl, že si ho někdy koupím. Takže vlastně i takové" fekálčlánky" jsou nakonec užitečné. :D
p1947
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: úte 03.05.2016, 11:07

Re: Autoforum

Příspěvek od p1947 »

Vážení,
skutečně to autoforum je "kaňka" na popis některých technologických systémů. Dotyčný pán redaktor zřejmě vůbec nejel hybridním autem jen přeložil nějakou zprávu z auto Bildu a doplnil ji o svůj nepodložený náhled .Hybrid od Toyoty není jen Prius,ale dnes se s tím jezdí i v jiných označení jako Auris,C hr, Rav4 ,Yaris a od loňska se vrátila s názvem Corolla.Sám mám dnes po priusu III Rav4 hybrid a ,že by při dálničních rychlostech byl znát "řev motoru" vůbec nepozoruji. Že v autě redaktor neseděl posuzuji po tom,že hybrid nejezdí na baterie jen když brzdí/rekuperuje/ brzdnou sílu v kinetickou energii,ale zde je výhoda i toho,že při každém uvolnění plynového pedálu jede vlastně jako na neutrál a vyrábí elektriku. Toto v dieslovém autě není jak píše,že za ním zaostává..Ono to není jen o provozu,ale i o nákladech na údržbu.Až si pan redaktor koupí Škodu Octávii v hybridu tak zrejmě bude psát o něčem jiném. Již z některých motoristických časopisů je vždy vše podle toho jak "domácí automobilka" u nás tedy Škoda dává do světa technologické systémy.Proč v USA již od roku 1999 jezdí mnoho "amíků" v priusech? Mají dnes najeto víc jak 700 tis.mil a jezdí s původní baterií.V Rakousku ten takxikář najel na priusu II 1 mil km s náklady okolo 3 tis. Eur za celou dobu a to v servisních prohlídkách s původní hybridní baterií.Musel bych být sprostý abych napsal o tom redaktorovi co to popisuje co si o něm myslím,ale já raději takovéto články čtu s nadhledem .
slabostka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1939
Registrován: stř 12.08.2015, 22:13

Re: Autoforum

Příspěvek od slabostka »

ale páni pointa článku predsa je že technicky auto nestratilo kytičku - proste obstálo na výbornú... tam tie kecy -no šak ono to štve keď japonec nie je nakonec....
RAV4 HSD AWD 2021
Suzuki Vitara 1.4 boosterjet A/T 2018
Auris HSD 2012
Nissan Almera Tino CVT 2002 LPG Zavoli
Fiat Punto CVT 2000
Odpovědět

Zpět na „Prius“