Carina E 1.8i combi

vše ohledně modelové řady Carina
Miroslav Šíma
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 06.08.2007, 14:22
Bydliště: Kladno

Re: Carina E 1.8i combi

Příspěvek od Miroslav Šíma »

Diky moc JARSONe,
je fajn vnímat nějakou spřízněnou duši. Jasný, život půjde dál. Uzavřela se tím symbolicky kapitola 17-ti let, bohužel u mě těch nejproduktivnějších. Svět se za tu dobu, co jsme jezdili s Carinou, kolem mě úplně změnil. Jenom jsem chtěl říct, že jsem si na této události uvědomil, jak jsou pocity jednoho nepochopitelné pro někoho druhého. Většina lidí kolem mě vůbec nechápe co řeším - ,,vždyť je to jenom starý auto, je to jenom věc, pár plechů ...". Mezi náma, kdybych někomu řekl, že jsem to včera obrečel jako malý dítě, tak si budou ťukat na čelo a pošlou mě do blázince. :roll: :biggrin:
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Carina E 1.8i combi

Příspěvek od Tygr »

Nejen Africanovi, Toyoty prece jezdi po celem svete :wink: A situace behem poslednich par let se hodne zmenila, posledni rok s virem tomu totalne nasadil korunu. To jen tak na okraj :blush:

Ja ty pocity celkem dobre chapu, kdyz jsem prodal prvni privezene auto, to bylo v roce 2003, tak jsem se vracel trolejbusem a normalne jsem brecel. A to jsem ho prodal dobre :D Zelena Astra F automat. Proslo nam rukama par aut a nejdyl jsem mel prave Carinu E. Az na jednoho pana (ktereho jeho zmrchanik nechal nasazet do auta 80 a prodal to za 65) se nikdo s Toyotou nelouci rad. Fakt ne. Teda dnes s D-Catama urcite jo :D Auta mlada jsou ucetne odepsana, stara jsou shnila na tabak nebo nabourana ci s vadnym cimkoliv, popripade majitele uz nejsou schopni nastupovat a vystupovat z tech nizsich. Nejcastejsi duvody prodeje Toyot :wink:

Jsou to proste takoví věrní pejsci.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Carina E 1.8i combi

Příspěvek od biscuit »

tak já jsem taky takovej středoevropskej afričan - teda takovej vyšisovanej, ale jezdím v tom, v čem jezdí jejich vesnické elity. ačkoliv to tady lidi dost nepobíraj a občas si mě pohledem divně přeměřují :-) třeba když přijedu za zákazníkem, většinou je hned si o čem povídat. za to když přijedu novou mazdou, o autech se zpravidla vůbec nebavíme :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Carina E 1.8i combi

Příspěvek od Tygr »

To znám :D
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Odpovědět

Zpět na „Carina“