Degradace plastů v interiéru

Když na autě něco nefunguje a netýká se to přímo konkrétního modelu
Tartuf
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: stř 23.01.2019, 12:35

Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od Tartuf »

Dobrý den, rád bych informoval o možné interakci plastu rámečku infotimentu (tvrdý lesklý černý plast) u Corolly od 2017 roku.
Rámeček mi 2x zasebou praskl a z jeho vnitřní strany je vidět viditelná degradace - eroze materiálu. Patrně
interaguje s vůní do auta - proto mi zamítli reklamaci - kvůli té vůni do auta. Má někdo podobnou zkušenost?
Na Toyotě mi říkají, že jsem jedinný. Díky
Jiří - Tartuf@seznam.cz
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od Tomiq »

Pokud mám v autě smrad, tak auto vyčistím. Přebíjet smrad mnohem větším chemickým smradem se mi ekluje. Když to zničí plast, co to asi udělá s posádkou, která to musí dýchat?
Kořen slova Toyota je Toy!
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od biscuit »

muzu se zeptat, co pouzivas za "vuni"?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Tartuf
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: stř 23.01.2019, 12:35

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od Tartuf »

V autě smrad nemám, jen mám rád vůni, to je celé... Auta už nevoní jak vonívávala a jestli Tobě vyhovuje necítit nic, je Tvůj problém...
To je jako otázka, proč používá člověk deodorant....
Nicméně máš pravdu, když to rozežírá plast, s plícemi to asi lepší nebude, zase na druhou stranu, plast může rozežrad i docela obyčejný olej, který lidskému tělu nic neudělá...
Tartuf
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: stř 23.01.2019, 12:35

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od Tartuf »

Naposledy jsem použil normální Ariwick do auta...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od biscuit »

já teda nevím, přijde mi to docela podivný. setkal jsem se s celou řadou plastů, které degradují různým stylem a působením různých vlivů. že by ale u tři roky starýho auta měl jeden díl už dvakrát prasknout vlivem interakce s parfémem do auta?
poradit teda neumím, ale za sebe minimálně můžu doporučit používat přírodnější vůně, než airwicky a podobný průmyslový srágory. fajn mi přijdou třeba california scents.

každopádně bych se nevzdával. já vím, že soudit se kvůli rámečku je podivnost, ale já bych jim dal najevo, že nemám v úmyslu to nechat bejt. jejich argumentace, podle toho cos napsal, je dost na vodě. nedovedu si představit, že by jakejkoliv soudní znalec potvrdil jejich teorii, přičemž by zároveň konstatoval, že se nejedná o vadu materiálu rámečku. a v tom absurdním případě, že by měli opravdu v toyotě pravdu, by to teda bylo na žalobu na airwick :-) prostě to celý zní absurdně...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od jarson »

ja teda neviem páni, ale napriklad u hondy , je priamo v užívatelskej prírucke zmienka o tom, že niektoré - najmä tekuté a gelové - osviežovace vzduchu môžu poškodit niektoré materiály v interiéri a je teda vhodné sa im vyvarovať, alebo ich umiestnit vhodným spôsobom , tak aby sa nedostali do styku s plastovými dielmi a dielmi calunenia specialne tu PU koža a podobne.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od biscuit »

souhlasím, ale to snad není řeč o odpařování do prostoru, ale o vylití. nevím teda, já airwicky a podobný průmyslový věci nedávám. preferuju calscents plechovky, přírodní vonný oleje (stejnej princip jako cs), a sem tam dám klasickej stromeček.
u šéfa jsem ale nikdy nic jinýho než airwick neviděl a za xx let to neudělalo nic s plastama ani v oktávkách, ani v passatu.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od jarson »

no, neviem posudit...nikdy som podobne veci nepoužíval. S výnimkou prípadov, ked mi to dali ako prezent v servise. Ale to bolo asi dva krat v živote, kedže mam toyotu , ktorá do servisov nechodí :wink:

Faktom ale je , že práve u tej hondy , som ako prve menil kožený rukáv prevodovej páky, lebo bol doslova rozožraty. Preco? majitel si na neho vesal vonavé stromceky - fakt by ma taketo miesto nenapadlo :?
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od biscuit »

imho lepsi nez stredove zrcatko :-) plus nejakej ten ruzenec a krucifix :-) to vytaci uplne me (jako ridice)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od jarson »

mimochodom, vsimol si niekto, že auta , ktoré používaju ženy mávaju ovela viac opotrebovaný volant a aj madlá dverí, hlavica šaltpaky... a dalsie plastové veci, ktorých sa je nutné casto dotýkat?
Nie , ze by som to nejako extra studoval, ale narazil som na pár názorov o tomto...je to tým, že vo väčšej miere používaju kozmetiku - krémy a tak. Nie prstene ako sa doposial vseobecne tradovalo. Ale chemia .A naozaj - namatkovo som to "overoval" v realite a musim povedat, že na tom na 90% niečo je. Týka sa teda "moderných" aut a ich materialov. Starý bakelitový volant alebo gulu na šaltpáke to neohrozí ani omylom.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od biscuit »

já na to mám trochu jinou teorii. lidi jsou prasata a mají volant tak zahumusený, že se přes tu vrstvu bláta nemá jak opotřebovávat. týká se to samozřejmě mužů i žen, ale žen v daleko menší míře. prakticky jsem neměl kolegu, po kterém bych se na volant doslova nelepil a po otírání neskončil s úplně černým ubrouskem. a to opravdu nejsme firma, která distribuuje uhlí, nebo sváží komunální odpad :-D
ne vážně, nevěřím, že ošetřující krémy na ruce mají neblahý vliv na potah volantu nebo šaltpáky. a o jiné chemii na ruce, kterou by ženy používali teda nevím. zkus si namazat volant indulonou, já jsem názoru, že mu to spíš prospěje, než uškodí.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od jarson »

ak je v koži, potom asi aj prospeje...ale skus takto "osetrit" volant z takej tej penovej gumy...vsak to poznáš, po čase sa to skoro drobí.
Bol som takto pozerat dávnejsie jednu corollu. Bol to už valvematik, rok neviem. Velmi pekná navonok, nájazd zdokladovaný necelých 200t km, vsetko zodpovedalo, alebo dokonca aj bolo v lepsom stave vzhladom k nájazdu...ale ten interier - gula radičky osuchana na biely plast, volant ako som už popisoval, aj madlo dverí a pár denne používaných gombíkov viditelne opotrebovaných...packy pod volantom a ovladanie blbiniek na volante detto...potom mi pan povedal, že to jazdí manželka. Manželka sa ukázala a pochopil som. Jej povrchová úprava bola na takej urovni, že keby tolko vrstiev používala napríklad Mazda na karoseriu , tak pojde o najtrvanlivejšie vozy v historii. Len tie "vedlajšie účinky"....
Hladal som vtedy presne toto auto a tak som videl viac kusov. A tak este jeden co som pozeral, ako sa ukázalo jazdila žena...ale interier nebol zdaleka v takom "vyžratom" stave. Ovšem aj táto žena bola takpovediac normálna.

Ale k tvojej teorii - ono vsade je kus pravdy - je známe , že ludia sa potia. A je taktiež známe , že aj pot dokáže urobiť divy. V lepšom prípade len cierny mastný lepkavý povlak. Ale aj ten nejako zrejme s materialmi reaguje...vsak skus to ocistit a casto zistis , že pod nim je už jemne narusená struktura materialu.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od Tomiq »

Do té teorie se samozřejmě ještě musí započítat rozdílné PH ženské a mužské pokožky :D
Kořen slova Toyota je Toy!
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Degradace plastů v interiéru

Příspěvek od jarson »

no, to by mohlo mat suvis. Su rozlišnosti podla pohlavia v tomto? neviem. Pýtam sa .
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy - obecné“