sleva na nový vůz C-HR

Odpovědět
jonasv
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03.02.2020, 13:40

sleva na nový vůz C-HR

Příspěvek od jonasv »

Dobrý den, chtěl bych koupit do konce roku C-HR Selection Flame kde pokud se nepletu je katalogová cena u 2.0 Hybrid (184 k) aut. převodovka e‑CVT 864900 Kč akční cena 819900 Kč. Dá se usmlouvat ještě nějaké sleva? popřípadě jak na to? moc by mě zajímalo o kolik procent jde cena ještě stáhnout ? Budu kupovat nové auto poprvé a nemám v tomhle vůbec žádnou zkušenost každopádně předem dík za odpovědi :)
MartinHSD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 729
Registrován: stř 24.05.2017, 16:36

Re: sleva na nový vůz C-HR

Příspěvek od MartinHSD »

tak určitě něco lze, hodně záleží zda je to na ičo nebo jako soukromá osoba, na ičo je to většinou vždy výrazněji lepší. Každopádně jsou mezi prodejci rozdíly, jak v přístupu k zákazníkovi tak v dravosti co se cenové nabídky týče. Ze zkušenosti s přístupem a cenou doporučím buď Pražské Tsusho Průhonice nebo Louwman na Zličíně. Určitě bych se nebál se slušně prodejce zeptat, zda jde něco udělat s cenou. Tam ( region ), kde nebude mít prodejce moc velkou konkurenci, tak logicky nepůjde dobrovolně na krev. Třeba v Praze je to horší, tam se "perou" 4 prodejci a tlak na cenu je tam vyšší. Pokud bude zájem mohu předat kontakt na svého prodejce, který se dle mne prodat snaží.
Toyota Corolla TS Hybrid 2.0 Selection
Toyota C-HR 1,8 Hybrid Selection Neon Lime by JBL
Toyota Yaris HSD Style 2015 ( ex )
Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
jonasv
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03.02.2020, 13:40

Re: sleva na nový vůz C-HR

Příspěvek od jonasv »

MartinHSD píše:tak určitě něco lze, hodně záleží zda je to na ičo nebo jako soukromá osoba, na ičo je to většinou vždy výrazněji lepší. Každopádně jsou mezi prodejci rozdíly, jak v přístupu k zákazníkovi tak v dravosti co se cenové nabídky týče. Ze zkušenosti s přístupem a cenou doporučím buď Pražské Tsusho Průhonice nebo Louwman na Zličíně. Určitě bych se nebál se slušně prodejce zeptat, zda jde něco udělat s cenou. Tam ( region ), kde nebude mít prodejce moc velkou konkurenci, tak logicky nepůjde dobrovolně na krev. Třeba v Praze je to horší, tam se "perou" 4 prodejci a tlak na cenu je tam vyšší. Pokud bude zájem mohu předat kontakt na svého prodejce, který se dle mne prodat snaží.
Jsem sice z Olomouce, ale tu Prahu obepíši :) za kontak na prodejce budu moc rád a ještě jednou děkuji za radu :)
MartinHSD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 729
Registrován: stř 24.05.2017, 16:36

Re: sleva na nový vůz C-HR

Příspěvek od MartinHSD »

Pokud chcete obesílat prodejce, tak pokud se nic nezměnilo, tak se obávám, že asi moc nepochodíte, mám pocit, že bez osobní návštěvy Vám nabídku touto cestou nepošlou. Pouze pokud tam budete mít nějaký kontakt nebo od někoho doporučení. Prodejci Toyoty a často i jiných značek dodržují určitý kodex, který říká, že takto se prodej nových vozů vzlášť soukromých osobám nedělá. Jde o to, aby se co nejvíce omezilo, to že budete jako potenciální zákazník využívat prodejního servisu Vašeho místního prodejce, testovacích jízd, poradenství a pak si následně dělat poptávkové řízení po celé ČR a nakonec peníze dát někomu, kdo pro Vás nic neudělal. Mohu Vám případně pomoci s nakontaktováním mého prodejce, ale pouze přes soukromou zprávu.
Toyota Corolla TS Hybrid 2.0 Selection
Toyota C-HR 1,8 Hybrid Selection Neon Lime by JBL
Toyota Yaris HSD Style 2015 ( ex )
Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
AllBunda
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 19.10.2018, 12:30

Re: sleva na nový vůz C-HR

Příspěvek od AllBunda »

Když jsem kupoval C-HRko komunikoval jsem mailem i osobně s T-Motor OL + ZL a Autobond Ostrava. V Olomouci byli nepříjemní jako by ani ty prachy nechtěli, ve Zlíně to nebylo o moc lepší tak jsem jel do OV. Jednání super i nějaké slevy se našly. Reagoval jsem tenkrát na akce nabízené výrobcem. V OL se tvářili, že se nejedná o dvě samostatné akce. Zdálo se mi, že se jim nechce poskytnout slevu, kterou za jistých podmínek deklaroval výrobce a které jsem splňoval. Jestli byli blbí nebo jen vyčůraní nevím. V důsledku tohoto jednání jsem nakoupil v OV.
jonasv
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03.02.2020, 13:40

Re: sleva na nový vůz C-HR

Příspěvek od jonasv »

Do Opavy budu mít teď cestu o víkendu tak sem zvědaví jakou cenovou nabídku mi udělají :) nicméně v T-motor v Olomouci sem byl na Toyota víkendu a tam byl prodejce celkem vpohodě dokonce mi přislíbil půjčení CH-R na víkend :) Chci auto koupit do konce roku takže si objedu i prodejce v Praze a uvidím sem opravdu zvědav
Odpovědět

Zpět na „C-HR“