Připojení telefonu

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jezevcik
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: pon 31.01.2005, 18:13
Bydliště: Praha 11

Připojení telefonu

Příspěvek od Jezevcik »

Ahoj, už mám pár let Verso s autorádiem, které je vybaveno BT a na volantu je ovládání i na telefon. Vždy, když jsem se pokoušel spárovat telefon, tak jsem pohořel, protože je to z nějakého nepochopitelného důvodu příliš složité a je to nad mé rozumové schopnosti. Několikrát mne to chytlo a tak jsem to trpělivě zkoušel, ale vždy jsem to otráveně vzdal a na několik měsíců zase odložil. Nějak se nechci smířit s tím, že nad tím prohraju. Asi jsem zhýčkaný ze služebního Riftera, kde je to dílem několika vteřin, ale toto vypadá, že člověk potřebuje docenturu. Dokáže mi někdo vysvětlit, jak to mám jednoduše udělat? Dle návodu to nejsem schopen provést a nechce se mi s tím objednávat do autorizovaného servisu.

Díky
Toyota Verso 1,8 Valvematic, r. v. 2011
Toyota Corolla Liftback E11, 1,4 16 V, r. v. 1997
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Připojení telefonu

Příspěvek od jarson »

skusil si iný telefon?Ono tam v principe nemá co byt . navyse by sa mali po prvom sparovaní , vždy potom automaticky najst navzajom .
Na vianoce som dostal cinsky BT HF s FM. Velmi dobrá blbinka, taká za 5€ od alliexpresu ...no ty to vlastne už mas v aute iste ako výbavu. Chcem povedat, že som kvoli tomu bol ochotný vzdat sa svojho telefonu Nokia 1112, ktorý BT nemá a teda by to neslo. Vzal som inu Nokiu , už s BT a nic. Syn s dotykovým Iphone od apple bez problemov. Tak ma napadlo vyhrabat jeden starší vyklápací samsung , niekde z roku 2005 cca. a svet div sa - nádherne to ide.
proste , co ak je to len telefonom.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
Jezevcik
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: pon 31.01.2005, 18:13
Bydliště: Praha 11

Re: Připojení telefonu

Příspěvek od Jezevcik »

Ani s minulým telefonem to nešlo. Vzhledem k roku výroby auta jde asi o následek Fukušimou ozářených konstruktérů, protože si nedovedu představit, že by normální člověk vymyslel něco tak debilního.
Asi dvakrát se mi po neskutečně dlouhém zkoušení připojit podařilo, ale nikdy jsem to vzápětí nedokázal zopakovat a jak vidno, tak to dle logického očekávání nikdy neproběhne příště automaticky.
Toyota Verso 1,8 Valvematic, r. v. 2011
Toyota Corolla Liftback E11, 1,4 16 V, r. v. 1997
Uživatelský avatar
Viper54
Manager Týmu
Příspěvky: 310
Registrován: ned 23.01.2011, 17:00
Bydliště: Pardubice

Re: Připojení telefonu

Příspěvek od Viper54 »

Já se spárováním problém nemám,důležitý je povolit spárování v mobilu a do auta se natáhnou i kontakty.Jestli Ti to nepůjde,tak zajeď do Toyoty a spárujou Ti to tam zadarmo,bez objednání a na počkání.
Carina II (r.v.1989)
RAV 4 (1996)
SUZUKI LS 650 Savage (chopper) -2001
Corolla 1,4 HB (1999)
SUZUKI Grand Vitara 1,6 (2005)
Corolla Verso Sol 2,0 D4D (2004)
AYGO 1.0 2010
Verso 1,6 Active (2013)
MR2 SW20 (1991)



Rejži a nic jinýho!
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Připojení telefonu

Příspěvek od MiBo »

Jezevcik:
prever si ci JE VHODNY TELEFON...(znacka , typ, SW,atd)
Mne museli v novom aute prehrat/nahrat novy SW -(MULT.MED SYS.) aby BT fungoval!!!
https://www.toyota.cz/service-and-acces ... patibility
NOVE TELEFONY TAM ASI NEBUDÚÚÚ...
CO TAK NAVSTIVIT SERVIS TOYOTY ako odporuca "Viper54"
Odpovědět

Zpět na „Verso“