Beskydydy 18-20.5 2007 Trocha nostalgie od str.9 foto str 13

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Jel bys?

Jo přijedu
14
54%
Ne nepřijedu je to daleko
6
23%
Nepřijedu ačkoliv je to kousek
2
8%
Termín naprd
4
15%
 
Celkem hlasů: 26

Nexus
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: ned 18.02.2007, 20:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nexus »

Akce jak má být :D příště přijedu zas snad už svou celicou,dobrej kolektiv dobra organuizace a počasičko taky vyšlo davam 1 :twisted:
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Jojo, stálo to za to. Kdo tam nebyl prohloupil, taková akce se jen tak opakovat nebude, zvlášť Prasíkova exhibice na tom výletě na Radhošť. :lol: :onfire: :woot: No uvidíte sami na těch fotkách, Celerak sem dal jen malý náhled, btw ten barbar co lezl na sochu je právě onen Prasik. Ta přezdívka mu sedí :!: :!: Ale musím ho i pochválit, on byl tvůrce té rally mezi chatařema a chalupářema v Horní Bečvě, ti čuměli :shock: jak vyoraný myši, když se jim před nosem přehnal zástup toyot.
A co byla další čupr věc po Hakyho a Nexusově odjezdu byl ten kruháč v Rožnově. Příště ho objedem rovnou 10x, co :?: :?:
Každopádně fotky jsou super, před chvílí jsem se na ně s Celerákem díval, ale eště to chce i fotky od těch dalších lidí aby to byl pěknej balíček - fotky od všech účastníků :wink: Už se na to těším :wink:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

takže... lide s pomalejším připojením, začněte pomalu žhavit linky, páč zatím jsem to pročistil (smazání rozmazaných apod. fotek, úprava videí,dvě "celica panorama z lomu" - ano,muj vytvor,tak mě chvalte 8) ) a zatím toho je zhruba 450 fotek a videi, velikostně 485MB :) mějte,prosím, strpení, jen co se ke mě dostanou ještě ty poslední fotečky, tak z toho udělám úhledný balíček zabalený a převázaný mašličkou, aby se vám to cestou nerozsypalo, a šup s tím na síť, abyste mohli stahovat :) :roll: :wink: :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
konik
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: pát 03.09.2004, 12:26
Bydliště: velké karlovice

Příspěvek od konik »

Tak akcička parádní právě jsem dojel domu (odjížděl jsem jako poslední vyjma organizátorů) večer ještě dojel kubajz se svou corolkou tak nás ještě o jednoho přiibylo a zase jsem šel spát až ráno :lol: Příště přijedu zase a pokud bude pěkné počasí tak místo toyoty si vemu kolo a přijedu přes kopec
Corolla E11 1.8 16V 81kw 4WD
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

konik píše:Tak akcička parádní právě jsem dojel domu (odjížděl jsem jako poslední vyjma organizátorů) večer ještě dojel kubajz se svou corolkou tak nás ještě o jednoho přiibylo a zase jsem šel spát až ráno :lol: Příště přijedu zase a pokud bude pěkné počasí tak místo toyoty si vemu kolo a přijedu přes kopec
Tak on nakonec dojel?? A o kolika, když my jsme odjížděli v 23h?? Copak se tam dělo, že jsi šel spat až ráno??:P
Uživatelský avatar
prasik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 13.05.2007, 21:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prasik »

:D víkend se povedl. jinak dík lidi za dobrou akci a zdravím :wink: už se těším na ty fotky :twisted:
Ford fiesta 1.1i - 37 KW
Škoda 120 L :-D
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Fotky od Martina (Modra stovka :lol: ) budou dle jeho slibu zitra vecer, tak je hned poslu Celerakovi..
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Esab
Člen Týmu
Příspěvky: 38
Registrován: stř 08.11.2006, 17:19
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Esab »

Byla to opravdu vydařená akce- už se těším na další :D
Celica 2.0 16V 3S-GE 115kw r.v.91
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

prasik píše::D víkend se povedl. jinak dík lidi za dobrou akci a zdravím :wink: už se těším na ty fotky :twisted:
ty se máš opravdu na co těšit... hlavně na bonus v podobě 2 videí s tvojí maličkostí :D:D:D

jak jen budu mít všechny fotky, tak to hned sypu na net, však víte :)

dr.knedlo: jak je vidět tak si to všichni moc chválí, takže určitě tu budeme muset zopakovat, a snad se už připojí i další lidi aby to bylo ještě vííííce mega super :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

misto akce - 1
mnozstvi zucastnenych - 1
auta - 1
zabava - 1*
jidlo - 1
priste - pojedeme zas!!!

prikladam me jedine 2 fotky co mam, zbytek je u Esaba ve fotaku 8)

http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pi ... ic_id=1169
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pi ... ic_id=1170
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
fajry
Řidič
Příspěvky: 222
Registrován: stř 30.06.2004, 19:50
Bydliště: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fajry »

Jeeeeej, Roznov pod Radhostem, Horna Becva :-) Tam niekde som bol v pionierskom tabore este v 80tych rokoch ;-) Velmi rad na to spominam, takze vidim, ze miesto bolo vybrate super!
Slovensky Toyota klub:
ToyotaTeam Slovakia
www.toyotateam.sk

sluzobak
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

Sice pozdě ale přeci jsem dorazil tak cca 23:13 kupodivu jsem ani nebloudil ani neurval žádný nárazník apod.Hláška večera "Pííííj, mááálo pijééš" - dr.knedlo. Jinak pohodová parta lidí,snad příště dorazím dřív a poznám všechny ikdyž se mi představilo snad 15 lidí tak jsem za minutu nevěděl ani jedno jak mi vrazili pivíc do ruky.
Konik: tak co draku vyspaný?jsi se zrubal solidně na kaši teda,jsem na tebe ráno mluvil a ty nic,do mrtvoly fjest :D
Lenulka: a ty se docela vyznáš na ženskou :wink:
Taky zdravím tu slečnu které jsem řekl ráno při odjezdu že jsou sourozenci s jejím "asi" přítelem,nemyslel jsem to nijak špatně :)
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Leňulka píše: prikladam me jedine 2 fotky co mam, zbytek je u Esaba ve fotaku 8)
mno a u mě na kompu a notebooku taky ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

KUBAJZZ píše:Sice pozdě ale přeci jsem dorazil tak cca 23:13 kupodivu jsem ani nebloudil ani neurval žádný nárazník apod.Hláška večera "Pííííj, mááálo pijééš" - dr.knedlo. Jinak pohodová parta lidí,snad příště dorazím dřív a poznám všechny ikdyž se mi představilo snad 15 lidí tak jsem za minutu nevěděl ani jedno jak mi vrazili pivíc do ruky.
Konik: tak co draku vyspaný?jsi se zrubal solidně na kaši teda,jsem na tebe ráno mluvil a ty nic,do mrtvoly fjest :D
Lenulka: a ty se docela vyznáš na ženskou :wink:
Taky zdravím tu slečnu které jsem řekl ráno při odjezdu že jsou sourozenci s jejím "asi" přítelem,nemyslel jsem to nijak špatně :)
Chlape, s tebou jsme se minuli o 13 minut :( Sme přesně v 23 odjížděli. Škoda, že jsi nedojel v pátek nebo v sobotu dopoledne, protože nejlepší akce se odehrály od sobotního poledne do večera :wink: Tak pro příště budeš mít na programu jako číslo 1 tenhle sraz a ne ten tuning sraz, jasný? :P :)
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

KUBAJZ : rano odjizdel s obtiskutym polstarem na obliceji

KONIK : Mel takovou spravnou alkačskou barvicku do cervena.
odjizdel jako posledni... chudak strizlivel do 13 hodin mel totiz zasityho RUMA na chatce... tak ho jeste vypil pred spanim
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“