Celica 5G HELP desk.... 1989-1994

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Celica 5G HELP desk.... 1989-1994

Příspěvek od micron »

Tak mě napadlo nový téma, co by mělo mít klikance :-) Časem... hodně je tu toho zodpovězenýho... aleeee proč si to nez - opakovat.... opakování je matka modrosti :-)
Pro začátek bych jen řek, celica moje má číslo JT164STJ200000706. Takže je 706. vyrobená ´89 a mam jí fest dlouho a budu mít. takže už něco vim :-)
Celi mam od roku 2002--- kdy sem jí nechal komplet vychytat... byla bouraná, takže nový čelo...atd atd atd... neni na prodej takže tohle nikoho nemusí zajímat :-) vim, že je to fest good :-)
O mým autě to ale neni... je to o vašich 5G.... kdy rád pomůžu a tak prostě... a třeba pomůže i někdo další jen tak... kdo ví? :wink:
Kdysi sem sem přišel a nevěděl sem kurfa nic.... teď vim víc.... nevim všechno, aleeeee rád pomůžu někomu kdo chápe, že tohle auto, tyhle kusy kovu prostě za to stojej... :-) Je To Nebeský auto.... pro radost... pro radost ne jen svojí :-)

Nooo mohlo by to růst, má to potenciál.... :-), nikoho nekopíruju.... a nejsem děd vševěd :-)ps to samý téma by měl někdo udělat pro 4g... atd... já budu dělat jako že to nevidim :-) jsme kolegové :-) že...
No tohle je poslední možnost buďto to bude fachat a nebo to zgebne... definito :biggrin:

Málokdo ví ALE jo na mý celi by la měněná celý zadní pravá část.... auta. protože byla kdysi bouraná... takže ne jen čelo ale i celej pravej bok. Jo až
tak sem měl celicu rád.... i tohle se dalo.... FIX Takže z pravoboku a z čela je ultra nová :-) Předtim by to byl hazard si bouchnout... teď je ultra pevná čičinka :-)
No kdysi sem se prostě rozhod... tohle auto bude za A moje a za B bude hustý :-) A Celica ví koho miluje..... no joooo :-¨) koho ASI :-) NO MECHANIKA TAKY TROCHU :-¨)
hELE NESER MĚ.... JÁ VIM ŽE SE TI ATOMECHANIK LÍBÍ.... SI JEBLÁ :-) nESER MĚ.... Fakt ne :-) já ti to pak vysvětlim... :biggrin: kurfa :biggrin:
A co to rozject... sony, onkyo yamaha :-)¨Ty si vůl :-) Jo doprdele :-¨) hahaha tak znova joudo :biggrin:
No prostě moje celi je bezpečná tak, že se neni potřeba poutat... :-)¨YES taaaaaak :biggrin: ale pouta jsou jinak k diapozici :-) gratis

Noooo tak moje hračka vypadá tak---
1989-2019
no nechci kopírovat... je to moje hračka... viděls podobnou? Hovno kámo :-)
Obrázek
Nesahat :-)
Obrázek
zatim ješte neni vynalezana pohádka, kde by mohla celice hrát.... sorry......
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 5G HELP desk.... 1989-1994

Příspěvek od micron »

Doooooobrý den, s čím Vám mohu pomoci :-) :biggrin: Noooo zatim asi tak s hovnem :-) :biggrin: Tak tak....
ale jo je to fain, nikdo nic nechce... klídek prostě :-) luxus :biggrin: 5G celicy jsou soběstačný :-) do určitý míry.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 5G HELP desk.... 1989-1994

Příspěvek od micron »

A proč ne..--
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“