Prodám Camry hybrid 2.4 2007

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Tteera
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01.04.2018, 20:44

Prodám Camry hybrid 2.4 2007

Příspěvek od Tteera »

Ahoj všem,
po 4,5 letech posílám dál do světa svoji Camry 2.4 hybrid 2007 v grafitové barvě a bílé kůži. Je to Amerika, najeto 280tis. mil, před 5 lety měněny baterky. Teď má poprvé za tu dobu, co ji mám, technické problémy - musí se vyměnit těsnění pod hlavou a katalyzátor. Ve snaze přijít na to, co tam je (špatně startovalo), vyměněny svíčky, cívky, provedena prohlídka v autorizované Toyotě v Ostravě.
Jezděno 4,5 roku ženou, předtím majitelem firmy - tzn pravidelně servisované bez odkladu. Se mnou to bylo horší, nechci nic tajit, garančky jsem z fin důvodů nedělala, ale nabízím nabízím i spojení s technikem, který auto asi 8 let zná.
Nutno vidět, hledám srdcaře a někoho, kdo zná hodnotu tohoto auta.
Cena vzhledem k nutným investicím (cca 20tis.) asi 50.000,- - 60.000,-, při rychlém jednání se ráda dohodnu.
Tento měsíc nově udělaná STK + jsem nechala za 10tis "zlegalizovat" před 2 lety všechny atypy, které byly mimo normy EU. S příští STK by neměl být problém.
Tel 604355883, volejte kdykoliv.
Tereza

PS: Dostala jsem služební, proto už nespravuji a prodávám, jinak bych nedala.:)
Tteera
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01.04.2018, 20:44

Re: Prodám Camry hybrid 2.4 2007

Příspěvek od Tteera »

Omlouvám se, inzerát patří do skupiny "Bazar" - vloženo. Kdyby toto vlákno vadilo, dejte vědět a smažu jej.
Tereza
Odpovědět

Zpět na „Camry“