zážítková jazda -darček

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

zážítková jazda -darček

Příspěvek od jarson »

Mám vážny dotaz,nenašiel som žiadne téma , kde by sa niečo také riešilo, tak skúsim takto.
Takže páni, vedel by mi niekto poradit?
Potrebujem ako darček zariadit pre niekoho tzv."zážitkovú jazdu". Ideálne nech je to niekde v ČR, napríklad okolo Brna...ale nie je podmienkou. Kludne hocikde v ČR - neviem kde všade tam máte okruhy a podobne.
Samozrejme som na nete už nástrelne niečo pozrel, ale nejak som z toho jelen. Nenašiel som nič napríklad na okruhu, len civilné cesty , niekde aspoň s prídavkom na letisku a podobne. Ale aj tak len taká ochutnávka cca 15-20km. Ak bol okruh, potom len ako spolujazdec. Niekde nejaký ten bol, ale neviem ako to kde vyzerá... Nechápem tie jazdy na bežných cestách.Ide mi o to, že celkom nerozumiem, načo sa mám akože previezť napríklad vo Ferrari, ak je to na civilke a teda musím dodržiavať rýchlosť. Aspoň, tak som to pochopil. Alebo je to inak?
Vedeli by ste mi niečo doporučit?
Alebo má niekto konkrétnu skúsenosť?
Ideálne konkrétna ponuka. Termin nemusí byt pevný, ale po polovici septembra ( by bolo blbé keby to bolo pred "oslavou")
A potom aj čo by ste vybrali ohľadne vozu. Obdarovaný už aj tak vlastní Type-R na ktorej teda aj jazdí, co viem tak má rád vrchy ( ale to samozrejme na okruhu nie je).
vopred ďakujem za rady
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: zážítková jazda -darček

Příspěvek od Kocúr »

Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: zážítková jazda -darček

Příspěvek od jarson »

dakujem.
už som vybral atoma. ale musi to byt vCR. Obavam sa ale (aspon zatial to tak vyzerá) , že atom neprejde a pravdepodobne to skončí na ferrari.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“