Celorepublikový Celica meeting 2019

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový Celica meeting 2019

Příspěvek od micron »

No jo tak jasný že mě to mrzí, ale jop fakt sem si potřeboval oddychnout... fotky sem :-) koukám hovnoooo Šroubek s celi cabrio kde se vzal tu se vzal :-) zmizel na pár let a to čumim :-) existuje... :mrgreen:
Byl to kdysi nezapomenutelnej zážitek fakt výborný cabrio.
Dolák má žlutou supru, no nekecej :-) Nooooo ale i tak je v tom autě člověk zakrslík :-) komicky prostě vypadá člověk uvnitř, ne to auto... chtělo by to obrátit... :biggrin: Ale je to prostě tak, v Supře vypadá i drsoň jako jouda... je to prostě tak :-) I když se v ní asi cejtíš jako frajer, vypadá každej jako jouda :-) :biggrin: to v celice ne-e. :bigups: je to prostě prťavý.
DISPROPORCE.... disproporční. to je to slovo.... disproporční design = Supra. Dokonale proporční jsou CELICY. Tak to prostě je. :biggrin:

PS: ta turbo AWD celi 5G co tam má Dolák, doporučuju obrátit žábry... takhle nemaj bejt... jsou obráceně... :biggrin: nemaj sát, ale maj bejt prostě obráceně :-) amatéři. No ale málo kdo to ví to jo :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Celorepublikový Celica meeting 2019

Příspěvek od m.kunsky »

Microne já jsem koukal že Šroubek dorazil říkal že dělal go motoru a kastle má to v pěkném stavu a stálo to dost peněz .Zato ta turbo AWD od Doláka je cenově přehnaná . :roll:
Celica 1.6
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Celorepublikový Celica meeting 2019

Příspěvek od zejdy »

Sraz byl fajn,jako ostatně všechny srazy a Microne,nenapadá tě, že jsi trubka, že to není o autech.ale že bychom tě třeba rádi viděli?Vždycky s tebou byla prima zábava a je jedno, jaké auto ti stojí před hospodou?
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový Celica meeting 2019

Příspěvek od micron »

m.kunsky > sroubek jo motor bych chápal, proč ne :-) Ale kastli? Heleeee je to cabrio a celej život bylo v garáži, jezdilo podle mě minimálně... takže nechápu co jako dělal na kastli... vypadalo kdysi výborně a vypadá stejně :-) Cabria jsou vždycky rozmazlovaný už od prvních majitelů... sůl ne e, špatný počasí ne e :-) No já t tak teď dělám taky tak... ale kdysi mi to bylo jedno, prostě to bylo daily car. Ale jo těch - 30° nebo -25 celsia kdysi na šumavě, to byla jízda... celica byla vzorná i v tomhle extremu.
Dajbychova 4x4 má cenu okej, normální... spíš by mě zajímalo kdo má a kam zmizela ta potvůrka 3SGE červená co měla asi fakt jen 17.000km najeto... za 500.000,- se prodávala... tu má jako kdo :-) byla na sport.vozy.cz byla by fain na díly :-)

Zejdy... nojoooo hele příští rok se poveselíme :-) prostě bych se musel přetvařovat a to já neumim... neměl sem radost, byl sem unavenej. Nebyli jsme s celi spokojený, takže bych byl nevrlej... :-) když mam blbou náladu, tak i jízda stojí za prd... a pak sem moc vážnej... prostě unavenej otrávenej... nj ještě bych moh po cestě chytit "micro-schlafa" a to bych fakt nerad... :biggrin:

Teď koukám že ta Dajbychova nějak zvýšila cenu... nevim, možná byla nižší... ale jo tak je to dost... koukám těsnění kolem okna dveří rozpadlý, (mam 4 náhradní :-) ) sysel... majitel byl kuřák cigaret, a trefil se min. 2x do sedačky řidiče... zadní kryty předních sedaček poškrábaný, volant vojetej fest, řadička taky.... koženej sloupek u řidiče demolition, radio vyčorovaný.... a ještě mě tak nááááhodou napadá, neni to čistě nááááhodou podle SPZ ta odstavená celica kdysi z Hlubočep, mých rodných :-) co tam hnila s mrtvým motorem jako strašidlo celá růžová????, asi 1 rok... a víc... Že by novej lak :-) Neměla snad ani papíry. Mohla by to bejt ona... měla myslim tuhle SPZ malou 3E3 ale nejsem si jistej... bylo to dááávno... že by... no to bych musel hooodně hledat... ale fotil sem jí, to vim...
Ne tahle nemá cenu 289.000,- fakt ne... a to ještě neni vidět podlaha a prahy... a vlastně nic. Např motor, kufr... atak dále a tak dále.... No jezdilo v tom prase, ale je to tak... je to "lákačka" na "kačky". Ale lákat umí, potvůrka :-)
Jakooo bude to ona... někdo si jí pak s milostí odtáhnul někam, byl to vrak. Ale pěknej tak teď má hezkej lak :-) Ne ty fotky někde jsou... najdu.
Tak omyl... tahle měla šíbr a neorigo kola... antenky maj ale stejný :-) o obrácený žábry....
jako sem se pěkně prohrabal fotkama... rok 2009 mnoooo :-) tak pardoooon :-)
Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“