Toyota Show Vyškov

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Loumi
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 26.06.2019, 08:25

Toyota Show Vyškov

Příspěvek od Loumi »

Tak že přátelé a příznivci zn. Toyota a Lexus, podle posledních a už konečných informací od orgnizátora akce Toyota Show pana Luďka Petriláka a Gentlemans Club se teda sjedeme 3.8. 2019 na náměstí ve Vyškově a to na 10.00 hod. Celé náměstí bude uzavřeno pro nás tedy pouze pro značky Toyota a Lexus. Jiné značky vozidel tam nebudou vpuštěny. Na náměstí bude bohatý kulturní program, který je pro nás připravený. Poté cca za 1.5 hod se přesuneme v koloně za asistence městské policie na velké parkoviště Posádkového domu armády. Kde si svoje miláčky zaparkujeme. Zde je odkaz: https://mapy.cz/zakladni?x=16.9829360&y ... m%20armády Pitný režim je zajištěn, kousek od parkoviště je restaurace (přes hlavní silnici. V případě velkého počtu účastníků je možné zajistit i grilování. Dle posledního telefonátu s organizátorem je potřeba prosím na FB stránky Toyota Show napsat jméno,příjmení a vozidlo + kolik za auto přijede lidí. (Josef Jelínek + 1, Toyota Corolla). V případě že někdo bude v koloně, měl poruchu či jiný problém a nestihl by začátek na náměstí, kontaktujte organizátora na tel.č. 733149016. Parkování na parkovišti u posádkového domu je zdarma, na místě budou prodávány pamětní samolepky cca za 15-20 kčza kus. Tak Vám přeji štastný dojezd a ať se sejdeme všichni ve zdraví ve Vyškově. Hlavně ať nás je co nejvíce. Honza Loumi Louman.
simdoran
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03.07.2019, 20:14

Re: Toyota Show Vyškov

Příspěvek od simdoran »

Pěkný den všem toyoťákům. Rád bych se zeptal, zda jsou někde dostupné bližší informace o této akci. Vyhledávač mi není schopen nic najít. A omlouvám se, ale facebook nemám a určitě mít nebudu. Rád bych se akce ve Vyškově zúčastnil i s manželkou, takže jde-li to zařídit i bez FB, tak uvítám každou informaci.

Díky
olddriver
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: ned 21.03.2010, 16:59
Bydliště: Olomouc

Re: Toyota Show Vyškov

Příspěvek od olddriver »

Simdoran - na facebooku není víc informací než píše Loumi v prvním příspěvku, z těch diskuzí na FB mám dojem, že přihlášení předem není nutné, můžete prostě dojet na náměstí na 10 h. Já tam bohužel nebudu i když to mám za rohem, ale třeba bude za rok pokračování?
nakonec Japonec !

Toyota Corona 1500, (RT40), r.v. 1970 (Mototechna)
Toyota Corona Mark II 2300 Coupé - Hardtop, řadový šestiválec, Automat (MX22) r.v. 1972
Toyota Corolla 1300 Sedan (E90) r.v. 1990 (Tuzex)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Toyota Show Vyškov

Příspěvek od biscuit »

trochu ulet takhle zvat na akci v roce 2019, ne?
no, preju vam velkou ucast, treba se najdou lidi, kterym tohle staci a vzbudi to v nich duveru a pocit, ze se toho chteji zucastnit ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“