Koupě 6g 2.0GT

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 6g 2.0GT

Příspěvek od 29Carlos »

No, letos spíš asi nebude ani jedna...
Erat
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 13.05.2019, 20:02
Bydliště: Praha

Re: Koupě 6g 2.0GT

Příspěvek od Erat »

biscuit píše:carlos: já vím, ale třeba kdyby... dvě bílý čtyřky, to by zase vypadalo líp na srazech, že jo :-)
Tak já zkusim sehnat bílou 6ku, to bude vypadat ještě líp :D Ale to se nejdřív nějaká pěkná musí objevit. Zatim jsem bílou 6 viděl(krom tý ve wrapu) jen jednu. V polsku a týpek mi neodpověděl a prodala se do dvou/tří tejdnů. Asi měl dost zájemců z řad KTO PL lidí.
29Carlos píše:Biscuit: No, Kuba chce primárně 6g, to další má jako alternativy, teda jestli se teda něco nezměnilo...
Nezměnilo. Kdyby se naskytla dobrá 6g GT, jdu do ní. Tu MR2/MK3 Supru mám spíš jako lákadlo, když už koukám denně na inzeráty, tak kdybych to nevydržel a byla nějaká pěkná. Popř když bych už jel někam do zahraničí, tak bych objel nějakou trasu po Celdě/MR2/MK3 blízko sebe a něco vzal. Taky koukám na Eclipse, ale tam je prej nejspolehlivější a nejlepší ten oturbenej motor a v GTS(4kola) a to už je zas cenově kolem MK3 Supry/vejš a tolik bych za Eclipse nedal. Zas tolik se mi nelíbí a s tou cenovkou už bych šel rovnou do GT4 6g, což nechci tak drahý auto :D
Nyní:
MR2 SW20 NA 115KW, 1991
Předtím:
Celica 6g 2.0GT 125Kw, 1998
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Koupě 6g 2.0GT

Příspěvek od biscuit »

carlos: a akotoze? nejakej vetsi servis? nebo se neco vys... a nejsou na to sily?

erat: ja ti v tomhle moc nerozumim (ale to samozrejme neni na skodu :-) ). sestky jsou v mejch ocich takovy mastodonti trochu a libej se mi vicemene jen gt4. tam mi to cely tak nejak hraje esteticky. ale kdyz nad tim tak premejslim, tak u petky to trochu odobne a presto mam sam mutanta.
i kdyz u me to je trochu jinej pribeh, kdyz bylo auto kupovany jako takovy exotictejsi daily (a co cert nechtel, zamilovali jsme se :-) ).

jinak co ta 6g convertible? vypada hezky a je to exot velikej (za par let to bude fakt rarita).
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 6g 2.0GT

Příspěvek od 29Carlos »

Biscuit: Bude se vyvařovat a lakovat... A teď se pohybuju novým starým winterveteránem... :mrgreen:
Biscuit, Erat: Co to někdy probrat na pivu? Vy se vlastně asi neznáte, sušenka vlastně ve Kbelích absentoval, tak by se mohlo dát repete... :mrgreen:
Erat
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 13.05.2019, 20:02
Bydliště: Praha

Re: Koupě 6g 2.0GT

Příspěvek od Erat »

29Carlos píše:Biscuit, Erat: Co to někdy probrat na pivu? Vy se vlastně asi neznáte, sušenka vlastně ve Kbelích absentoval, tak by se mohlo dát repete... :mrgreen:
To rozhodnopádně můžem :)
Biscuit píše: Erat: ja ti v tomhle moc nerozumim (ale to samozrejme neni na skodu :-) ). sestky jsou v mejch ocich takovy mastodonti trochu a libej se mi vicemene jen gt4. tam mi to cely tak nejak hraje esteticky. ale kdyz nad tim tak premejslim, tak u petky to trochu odobne a presto mam sam mutanta.
i kdyz u me to je trochu jinej pribeh, kdyz bylo auto kupovany jako takovy exotictejsi daily (a co cert nechtel, zamilovali jsme se :-) ).
5ka se mi fakt nelíbí zezadu. Zepředu nějaký kousky možná i o něco víc, než 6ka, která se mi ale víc líbí zezadu, než jakákoliv jiná Celica. GT4 je samozřejmě hezčí, ale na moje poježdění zbytečně drahý. Kór když nemám garáž, tak je to fakt škoda. To já to nemám jako daily, ale auto pro zábavu a projížďky. Auto na daily nemám a nepotřebuju do Prahy. Pokud bych ale kupoval MK3, nebo nějakou MR2, tak bych jí na zimu nejezdil a buď bych byl na zimu bez auta, nebo koupim nějakou plechovku na pár let. Něco v čem se dá jet třeba na hory i s lyžema prostě. Koukal jsem na Galant 2,5L 120kw V6. Je to velký, pěkný, aspoň trochu by to jelo. To by mohla bejt decentní winter kára případně při koupi zadohrabu.
Nyní:
MR2 SW20 NA 115KW, 1991
Předtím:
Celica 6g 2.0GT 125Kw, 1998
Odpovědět

Zpět na „Celica“