Registrační značka EL pro hybridy

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
PaMi
Člen Týmu
Příspěvky: 12
Registrován: stř 22.02.2017, 13:38

Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od PaMi »

Žádal už někdo o výměnu registrační značky "EL" pro elektromobily a hybridy?
Jaké jsou k tomu potřeba formuláře a doklady? Bohužel jsem na internetu žádné konkrétní informace nenašel.

Díky
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od Luke_Luke »

Ty mas hybrid s produkci Co2 pod 50g na km?
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od micron »

Mě by spíš zajímalo... jak funguje ten bonzáckej kamerovej Yaris... protože sem čech, tak mě tak napadlo... :-) co by se stalo kdybych objednal loga Hybrid z USA co byly origo na Subaru Crosstrek... nalepíš to na boky, na prdel... a co na to Toyota špitzel :-) :-) Jak si ověřuje jestli to neni náááhodou falešnej hybrid :-) :biggrin: Značka povinná neni... good :biggrin: Zase ale aby nebylo těch hybridů až moc že :-) :biggrin: Jak jako pozná že je to hybrid... :biggrin:
Toyota Yaris... zásek, moment... kalkuluji... kalkuluji... noooo podle mých propočtů by to moh bejt hybrid... využití CPU/GPU 100% :biggrin:

Rozmohla se nám tu taková nová malá neřest... falešný hybridi... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od elMuerte »

ty seš tele, normálně si to vyhledá a přečte RZ, a jde do databáze, kde to tu RZ prověří a tam je vše uvedeno. Takže by jsi musel mít to auto přihlášené jako hybrida a mít to zapsané ve velkém techničáku. Tam máš napsané prd, takže si klidně na auto nalep že jezdíš na vodík a stejně dostaneš flastra, protože u státu to je vedeno jako diesel. :wink:
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
bohdan
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 03.01.2019, 14:24

Re: Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od bohdan »

Jedine ze by si mel novou modrou znacku. Tam by se prej nemelo registrovat a automaticky budes moct parkovat "zadarmo". Jen je otazne jak bude overovat ze je to modra znacka?
Toyota C-HR Selection Hybrid Azure 2018, 1.8 benzin 122 koní e-CVT 4x2
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od micron »

no každopádně to zrušili... zrovna ten den co sem napsal že se hybridi přemnožej :-) náhodička....
hybrid má smůlu na modrých a já nevim co je to za barvu... prostě nikde nebudou zdarma... byla to jen propaganda... :-)
SERU na hybridy a na Elektromobily totálně :-) Benzin 4ever :biggrin: Nikdy nebudu žrát zeleninu a jezdit na elektriku jako ty cucáci mediálně zmagořený co nemaj ani na parkovný a bolí je břicho :-) Mrdám na Vás.... :biggrin: Těch kontrolních špitzlů toyot zas tolik neni :-)
PS: ty samolepky byl samozřejmě vtip...
Ale jde o to, že Hybrid a el mobil nemá absolutně žádnou výhodu oproti benzínu... nemá... moh by mít ale ne u nás... :biggrin:
půjčovny nakoupily hybridy... a asi to i stihnou že budou vosírat blue parkingy? Asi jo... a to se muselo zablokovat... asi :biggrin: chybička se vloudila.... ne nezaparkuješ, ale můžeš si auto pučit... kokote :-) protože tu stojí gratis... reklamní prostor gratis... oleeee :-) problemos systemos, ale to mě jen tak napadlo, to určitě nebude ten problém že... :-) já sem totiž úplně blbej. :biggrin:
No prostě stane se to, že nebudou dělat problémy jen taxikáři, ale i půjčovny "sdílení" aut... a bude to pěknej bordel, budou drsný :-) Tohle modrý parking je náš platz... vypadni... :biggrin: my jsme hybridi :-) Nooo tak to joooo :biggrin: já sem jen humanoid... nejsem hybrid, okej... :biggrin:

No zároveň si myslim že auta nejsou problém, problém jsou autobusy atd.... ty smrděj o 106 a 1 autobus diesel udělá zvukově a smradově 50x větší bordel než jouda v golfu bez tlumiče... atd... o autobusy se jakoby nikdo nezajímá.... protože jsou státní????
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od elMuerte »

S těma autama zatím souhlas. Ať ten vývoj zaplatí bohatí a až se to slevní a bude to pro masy, tak se dá nad tím teprve zauvažovat. I když ty hybridy nejsou zas úplně tak špatný, hlavně ona druhá generace, kdy ti odpadne převodovka a jezdíš jen na elektrický motor jak lokomotivy s tím že ti spalovák vyrábí energii když není.

S čím ale s tebou nebudu souhlasit je to veganství. Před rokem jsem začal mít problémy se zdravím. Chodil jsem od jednoho doktora k druhému a vesměs mi nic není a jsem prej zdravej. No ale cítil jsem se ale špatně, takovej ten pocit když víš že s tebou něco není v pořádku, jakoby na tebe lezla chřipka, která né a né projevit se.
Takže doktor strejda google a začal jsem hledat sám. Dočetl jsem se jaký svinstvo jsou dneska používané cukry ve všech těch sladkostech, napojích apod. A tak jsem si řekl a DOST, už dobrovolně nesním nic sladkého. Měl jsem strach, že budu jak nějakej feťák, mít abstinenční příznaky a tak. Ale nic z toho se nestalo. Ze dne na den jsem přestal jít cukry a nevadí mi to. Žádný výdobytky doby jako pepsi nebo kokakolu, ani kofolu, žádný cukernatý tyčinky plný cukru. Začal jsem číst etikety a valí očim, kupoval jsem si takový ty sojový tyčinky za 5-7kč. Když jsem si to přečetl tak jsem si připadal jak idiot. Protože polovinu té tyčinky tvoří cukry.
A takovej špenát s knedlou a vajíčkem? To bych mohl teď žrát furt. Nebo hustá brokolicová polévka. Chápej, stojí to 17Kč, rozdílš si to na dvě poloviny, jednu polovinu skováš do ledničky a druhou nastrouháš do hrnce s vodou a povaříš do měka, cca 10-15minut. Pak vezmeš tyčový mixer a romixuješ to a máš výtečnou polívku nachystanou. A nemysli si, fakt jsem na nic nezapoměl, opravdu do té polívky nemusíš přidávat žádné ingredience, jen brokolice a čistá voda. Můžeš to do toho nakrájet mrkev. Dneska absolutně nejím sekanou, vepřové uzené, apod. maso je hnus, a proto mě ani netrápí salmonelový maso z polska.
Jo a jestli mi to k nečemu je? Chodím se psem ven, jednou za týden chodím i hlouběji do lesa. Dřív jsem došel ke studánce a byl jsem vyřízenej. Včera? Včera jsem si dal dvě studánky až na druhé straně lesa a cítím se skvěle. Tolik asi k tomu veganství.
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrační značka EL pro hybridy

Příspěvek od micron »

Hybridy ono je TĚŽKÝ TO I napsat... tohle je jen komedie... ve výsledku to povede k tomu že ta elektrika bude dražší než benzin.... a tam to pude-- firmy jako PRE atd tohle udělaj...
koupíš si auto ale doma ho dobiješ až za buhvíjakoudobu... protože máš dobíječ u lidlu... atd... kde budeš 1/2 hodiny stát jak idiot.... než pustíš dalšího magora--- :biggrin: :biggrin:
Ale my ostatní na benzin z tebe budeme mít jen prdel... jakej si idiot' _____ o přiznám diesely smrděj mega moc... a taky mě to sere... ale benzíny voněj.... i euro 1/2 ty specialně... a co jako....
Já třeba nesnášim bráchův Nissan Terrano 3.0TDi je to smrad... nehoráznej smrad... ale máti má Toyotu Land Cruiser 3.0 Turbo diesel a ta nesmrdí... prostě ne, fogi má Mitsubishi Pajero 3.2 TDi a ne nesmrdí---- jo smrdí jen nissan terrano... bráchy, a co s nim? :-)
ty prase jedno :-) ?:-) řikal mi víckrát že je mu to totálně u prdele.... řikám jasně vole chápu--- ale to si pěkný prase... no sem a seru ti na to :-) wow---- :-) Nooo tak jo.... okej
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“