Petr Kříž ktmotorsport

vše ohledně modelové řady Rav 4
Odpovědět
vittorio
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: sob 14.10.2017, 08:24
Bydliště: Rousínov 68301

Petr Kříž ktmotorsport

Příspěvek od vittorio »

Od tohoto pána jsem koupil auto a jsem zklamán.
Naposledy upravil(a) vittorio dne pát 04.01.2019, 16:31, celkem upraveno 1 x.
lulu7
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: stř 22.09.2010, 23:14
Bydliště: Rouchovany

Re: Petr Kříž ktmotorsport

Příspěvek od lulu7 »

To je ta RAVka cos kupoval s nájezdem 242000 km hned po GO? Co se jí stalo?
RAV4 2,2 D4D 110 kW (2AD-FTV / 2008)
vittorio
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: sob 14.10.2017, 08:24
Bydliště: Rousínov 68301

Re: Petr Kříž ktmotorsport

Příspěvek od vittorio »

Zadřelo se vypínací ložisko spojky a je vidět že je starý. Kupoval jsem ji s tím že měla být nová spojka včetně dvojhmoty. V případě že se mění spojka tak se musí měnit i dvojhmota a pak je to cca 45000 kč. A jak mám potom věřit že udělal vstřiky,těsnění pod hlavou,turbo atd. Potom by to byl podvod a nekoupil bych ji za ty peníze. Jinak nemám zatím žádný problém. Pokud se po rozdělání spojky zjistí že má opravdu najeto cca 30 tis.km a ne 260 tis.km tak tento příspěvek smažu. Zatím se mi nepodařilo dostat z něho že to na 100% udělal. Proto jsem chtěl ostatní varovat aby si dali pozor. Bohužel do motoru nevidíte dokud se nerozdělá. Pan Kříž mě neustále nabízí že uzná reklamaci ale chce to udělat on. Pokud je spojka a dvojhmota nová tak vyměním ložisko za a je to OK. Nebudu vozit auto 350km a čekat půl roku než to vymění a riskovat. Udělám to u nás a v případě že není spojka a setrvačník nový budu to řešit reklamací dílu na který mi podepsal písemnou smlouvu a popřípadě právníkem. Doporučuji všem kteří kupují auto s tím že někdo tvrdí že je nové to nebo ono aby si to nechali písemně podepsat. Nebo si vzít doklady od koupě. Není to urážka pana Kříže ale varování.
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“