Něco o něčem i ničem... 706+

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Ale joooo najdu ho.... schovaná celica ve složce divný :-) dawe/ nv3 / první sníh :-) :-) ne šlo o sníh ne o koks :-) i když líbí se mi ten seriál mexickej o Prckovi... "EL Chapo".... nikdy se na seriály nedívám, aleeee tenhle je zajímavej :-) no na to že to je mechiko cca tak to je slušný :-) :-) :biggrin: zo neni telenovela :-) :-)
https://cool.iprima.cz/el-chapo
fakt to ujde... :-)

tak tady mam ty schovaný fotky... páreček, jo to sem hledal pomoc, když mi celica zmrzlá skákala po startu :-) nakonec to byla lambda sonda.... to auto fakt skákalo na místě po startu v mrazu :-)
vypadalo to jako že chce letět celica do kosmu :-)

Tak tyhle jsou ještě starší... to mam ještě původní AED 81-34 a v předu nic.... byl sem takovej trochu prudič :-) :-) a Dawe má taky jinou značku.... AED 81-34 sem si nechal za oknem a mam jí za oknem ale v bytě :-)... jako dekoraci :-) zadní ukradli a přední poničili.... tu sem vrátil :-) :-) .. :biggrin: to jistě :-) AED byla klasika všech klasik... tu si nechávám ty píčo za okýnkem :-) vrátil sem jen zmuchlanou přední, zadní ukradli :-) ta je prostě mojeeeee...nepodařilo se jí najít :-)
tohle bylo v roce 2010 to jsme měli oba jiný značky :-) mam tu všechny data :-) jen to najít v tom bordelu... :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

no víc nemam, Dawe nebyl rád moc když sem fotil.... měl jí fakt jako poklad a proinvestoval do ní všechno- doslova. I když ve výsledku tu investici kromě laufu někdo vyhodil :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin: drsný
Pak zatoužil po značce menšího formátu v zadu, musel předělávat celou prdel.... ale přední mu stejně nedali :-) neprošel testem :-)
já sem musel změnit značku protože ta přední AED 81-34 byla fakt dost podrcená a chtěl sem jinej formát. 2 dny po tom co sem měl novou 1AL 77-28 tak mi jí samozřejmě nějakej kokot nabořil koulí..... jako to nasere, ale vyklepal sem to.... a prcám na to :-) :wink: debil fakt debil....
no prdel na AED 81-34 byla že se ten formát post komunistickej nevešel na prdel celicy... tak to někdo chytrej ohnul :-) takže v noci si zezadu viděl je AED... a žádný numero :-) to bylo vtipný :-)
no ale to samý se dalo udělat s blbýma diodama bodovýma .... taky si ze zadu viděl hovno :-) jako Dawe,,,,

Noooo vypadá to tak že celicy 5g jsou jen na obtíž.... a jsou už paséééé..... no to neni pravda.... si povíme po 5 letech :-) tohle je radost čistá radost.... tak.... :bigups:

Kdyby celica nefachala 100% tak by to celý nemělo cenu.... sralo by to mě i mechanika, chudáka ten si šel minulej pátek vytrhnout 8my oboje dolní.... mu řikám hele jako horní jsou okej, aleee dolní to je maso.... ti řikám.... nevěřil mi.... dneska mi volal a furt nemoh mluvit.... já sem ti to řikal, jen 1 ne oba.... ten je v prdeli :-) :-) ale omluvil se a chápu to---- dolní 8smy jsou massacre... :biggrin: 1ho sem si nechal na indy.... jako 2 dolní najednou je to blááázen :-) :-) :-) nevěřil mi.... horní jsou okej 8my aleee dolní to je jiný kafe.... :biggrin: :biggrin:
prej : plošimtě já se ti chic omluvit, že sem to nestih, já mam opuchlou hubu celou a až od středy muzu mluvit jaks taks.... :-) jooooo já ti to řikal.... no já sem tomu nevězil.... :-) To je bolest, cece, joooo já sem jel paraleny, modafeny..... a to sem si nechal jeden na jindy.... takže prej mam výměnu oleje gratis :-) :-) možná že se to vyplatí nakonec :-) :-) ta celica :-) :-)
Ne prdel je.... že chybí lidem.... máti mi řiká tak už je hotováááá???? neeee ještě neee, ty mi kecáš, tys jí naboural!!!! a skrejváš to.... neeeee :-) fakt neeee :-) prostě byla a je přes 1/2 roku v garáži.... jiný než na kterou je zvyklá, ale prostě je chráněná.... :biggrin: ne je nebouraná :-)
a nerad bych s ní boural... takže proto jsou ty brzdový trubičky a hadice a celej system tak důležitý.... tak. Nic důležitějšího než brzdy neni... tak proto.

Aleee prostě celicu neprodám ani omylem... nikdy NIKDY necht si to to všeci zapamatují :-) NIKDY :angry: :biggrin: byla by to pak fakt nuda.... shit ttttt ty life vole....neeeeeeeeee
http://149.56.14.57:8050/stream

Tak zpátky z flashbacku.... 1AL 77-28 bude mít teď kondici fest hustou :-) o tom bez debat.... celicu spíš trápí že ostatní celicy budou mít problém.... až tak je hodná :-)
celica by chtěla vidět i jiný celicy.... časem, tak se bojí :-) hele v klidu, budou.... budou.... v klidu :-) :-) J spousta lidí co ty auta milujou.... protože celý to auto za to stojí.... :-)
s 1AL 77-28 nikdo nevyjebe, ne ani omylem.... :-) protože ho jistí 3AA-6380 tak...... nejde je oddělit :-) nejde to ukrást... tak asi.... jdeeee aleeee to nemá smysl :-)
To je jako by se někdo rozdod.... ukradnu tu celicu, nebo subaru :-) Ne je to blbost, protože všechno je skenovaný hlídaný... je to blbost :-)
Alee hlavně toyoty a subaru, nissany, Mitsubishi atd jsou mimo :-) tyhle auta jsou v klidu.... :biggrin: ty čmejdi jdou po jiných firmách :-)
Ze mě nedostaneš bitcoiny... ani údaje jakýkoliv :-) protože je neznám :-) a hesla nemam nikde... nebyly a nejsou.... tak přemejšlim jak bych sám sebe zneužil :-)
:-´) Je možný se nechat zneužít jen tak :-) :biggrin: :biggrin:

Tak jinak máš tohle auto , respect! ....... nemáš???? tak co tu do prdele děláš?????..... :biggrin: Dělá ti to radost??? pozorovat japonský auto co je hezčí než porsche----- jooooo
a i fachá líp.... ty vole..... si nemocnej :-) možnáááá
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Nebo to byla jako jen zkouška... koupí to micron???? nebo neeeeee---- neeeeeeee ty vole moje celica je nebeská---- JE :biggrin: :biggrin: ne to nekoupí ty vole.... :biggrin: ví o tom víc než my.... tohle nemá smysl.... nikdy tu svojí modrou neprodá :-) :-) protože ví proč.....
správně NIKDY jí neprodám.... tak.... a tak to je bylo a bude---- a jinak to nebude....
prostě tak to je a bude.... sorry... :biggrin: je tu zaseklá celica na vždy..... :biggrin: :twisted:

Otázka je proč tu sou ty lidi taky zaseklý :-) proč já sem tu seklej :-)


Aleee sem pozoroval přebalování.... tak a pinďa musí bejt dole ne nahoře prostě dole u kouliček :-) :-) když se přebaluje ten bastard :-) :-)
No dítě je super, ale chce to mít svuj pokoj totálně odizolovanej.... :-) pak joooo pak je to romantika :-)
To oblečení pičovinky a všechno stálo defakto víc než celica :-) "-) pro toho prcka.... 80 tisíc min... WTF :-) má toho 3 prdele.... to joooo aleeee projel bych ho malwarebyes.... :mrgreen:
Ne mě to nemá co zajímat, já sem jen strejda :-) a je mi to u prdele :§ :biggrin: :biggrin:

aleee jde o tu celicu.... ta toho zažila.... ufff ty vole :-) prostě původní motor nejede jako by mel.... a jako by-jel
a co e na to vysrat.... totálně :-) jo taky už mě to sere... já sem pro....

Já si dám pauzu jooooo :-) a pak znova... ne seru navaše prachy---- neeeee o tom to neni :-) super sound tyyyyy voleeee ____ :-ú)
http://5.135.183.124:8425/stream

Ne jde o to uklidnit to nahoře a b pohodě.... prostě v klidu....

proxy sem proxy tam.... bordel do prdele :-)
http://5.135.183.124:8425/stream
hrajou hustě!!!! :mrgreen: mega hustě jedouuuuuu !!!!!!!!! YES!!!!!! to je kvalitkaaaaa :-) do pičiček ____ _:-)
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

otázka je jestli má brát energii to auto nebo ten člověk co ho vnímá..... :biggrin:
nechat ho vnímat.... set UP
bez odpovědi.... ne nikdy neni.... tak co do prdele hledáš????
tady se nikdo nenechá scanovat jen tak pro prdel.....
buďto mu zaplatíš za data...... a nebo hledej dál.... už to neni jako kdysi....

takže kde jsme to zkončili :-) neeee zmizeli všichni.... data over.... fain....
https://graalradio.com:8128/melt160
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

What do you know about..... Xcellent music .... what do you know????''''""""!!!!! I know....
https://graalradio.com:8128/melt160
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Ale joooo byly to vtipný časy... já sem jezdil bez přední značky... prostě bez... vzadu byla AED 81-34 a když mě stopli, prohlíželi si celicuuuu :-) a jakto že nemáte přední značku.... noooo to asi uletěla :-) o tom já nic nevim :-) Jo tááááákkk tak že kdyby nááhodou znova--- tak to už neeee :-)¨no jistěěěě :-) :)
Pak sem si vymyslel značku C3L 1990 a jeszdil sem s ní asi 1/2 roku :-) než mě zase zatkli :-) co ot jeeeee???? to je neexistující značka---- to musíte sundat :-)
No tak pak už sem šel do 1AL 7728 :-) klíííd :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Tak protože kluby nefachaj.... fachaj jen určitý fackbook sajty...
Já nic nepotřebuju aleeee zajímalo by mě když někdo něco fakt potřebuje jestli ten system funguje, nebo nefunguje.....
To by mě velmi zajímalo....
já tý komunikaci facebook prostě nevěřim.... aleeee tak třeba sem zastaralej :-)
No jen to najít....
no a o tom to je :-) :biggrin:
no du se vychcat...
na tabletu to neni.... tajnýýý
no je to na bobilu.... tajnýýýý

Ty vole najít to neni prTEL.... i ten fackbook se hlídá snad
https://www.facebook.com/groups/261810670610209/
tohle jakš takš facháááá.... kupodivu :-)
okamžitě bych to zablokoval..... to je tajnýýýýý :-)nj jooooojo tajný to je..... :biggrin:

https://m.facebook.com/groups/58916025858
tohle je nějak v píči nebo co...... :biggrin:
ne jako najít to neni prTEL :biggrin:
No a na hřbitově se sejdem pak všichni na fecebooku :-) :biggrin: juuuuuuuuuu
ty vole kámo to je tajná fuck bookovka.... to jen tak nedáš, jestli nejsi členem kokotů :-) aaaaha že tak najednou :-)

Děte s facebokem všichni do totální PRDELE! díky..... naserte si.... k tomu.... :biggrin: a pak si vylízejte prdelky.... idioti. :-)
Ne facebook neni budoucnost to je minulost...... verstehehen sie???? idioten????
NA JA DAS IST ŠAJZE..... :biggrin: NATURLICH :biggrin: Zuckerberg funky..... shit
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Microchiroptera píše:Tak protože kluby nefachaj.... fachaj jen určitý fackbook sajty...
Já nic nepotřebuju aleeee zajímalo by mě když někdo něco fakt potřebuje jestli ten system funguje, nebo nefunguje.....
To by mě velmi zajímalo....
já tý komunikaci facebook prostě nevěřim.... aleeee tak třeba sem zastaralej :-)
No jen to najít....
no a o tom to je :-) :biggrin:
no du se vychcat...
na tabletu to neni.... tajnýýý
no je to na bobilu.... tajnýýýý

Ty vole najít to neni prTEL.... i ten fackbook se hlídá snad
https://www.facebook.com/groups/261810670610209/
tohle jakš takš facháááá.... kupodivu :-)
okamžitě bych to zablokoval..... to je tajnýýýýý :-)nj jooooojo tajný to je..... :biggrin:

https://m.facebook.com/groups/58916025858
tohle je nějak v píči nebo co...... :biggrin:
ne jako najít to neni prTEL :biggrin:
No a na hřbitově se sejdem pak všichni na fecebooku :-) :biggrin: juuuuuuuuuu
ty vole kámo to je tajná fuck bookovka.... to jen tak nedáš, jestli nejsi členem kokotů :-) aaaaha že tak najednou :-)

Děte s facebokem všichni do totální PRDELE! díky..... naserte si.... k tomu.... :biggrin: a pak si vylízejte prdelky.... idioti. :-)
Ne facebook neni budoucnost to je minulost...... verstehehen sie???? idioten????
NA JA DAS IST ŠAJZE..... :biggrin: NATURLICH :biggrin: Zuckerberg funky..... shit
ne ta melodie mě furt baví.... to je v cajku.....
http://5.39.66.128:8015/live
člověk pak přemejšlí o kretenech idiotech hovadech atd.... který tu ovládaj tuhle planetu.... :biggrin:

Každý letadlo co vzlítne musí mít katalyzátor S2 stejně jako auta v 90 letech.... to bych zaved jako první věc..... bez katalyzátoru nemůže a nesmí letadlo do vzduchu. TAK. pro začátek.
Bez debat.... máš letíš..... nemáš nesmíš letět... TAK no a po pár měsících se bude vyžadovat brutální katalyzátor..... máš letíš, nemáš, neletíš. HOTOVO. dále bez komentáře....
Ne nebudu se tu smažit za živa díky Letadlovýmu transportu to NASRAT!!!!!!'! Nikdo to nevěděl..... aleeee už se to ví.... takže tak.
Letadla jsou hlavním zdrojem oteplování planety..... změny klimatu a všeho.... protože jsou to prasata a nikdo jim nikdy nenařídil snížit emise..... to jen nám dole kreteni.... tak TAK!!!! dělaj si z nás prdel!!!!! čuráci a kundy z EU
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Ne bude to tu doufejme..... protože ty letadla prostě buzněj celou plsnetu.... oteplujou jí---- fest!!!! je jen otázka času až na to přijde expert..... nějakej magor co bude mít pořádný data...... já sem jen pičus :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

xxx
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne pát 28.08.2020, 23:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Tak takový umělecký.... dneska sem si vyzved čičinku, nebyla umytá a za ten skoro rok co se ubytovala v garáži u mýho mechanika, byla děsivě děsivě to sem ještě neviděl jak byla zaprášená.... no tak dnešní slejvák se hodil.... to byla precizní "očista".... dokonale umytá. :biggrin:
Tahle modrá už mi chyběla....
Fotky jsou z novýho spoileru, konečně se vypreparoval ten bastard původní zarezlej. Tenhle má matky z mitsubishi galanta 92, speciální, kdysi sem si je vzal z chudáčka galanta.... ty matky byly jako nový.... vypadaj jako pozlacený :-) ty jen tak nezreznou.... to byla kvalitka. Sem věděl že se mi budou hodit...
krááásný modrý spektrum..... I love IT! Toyota 8J1 aka 8G7 tahle modrá je přesně akorát :-) tohle modrý spektrum přímo žeruuuu :-)
Obrázek

Obrázek

Sem nemoh spát, dneska, jak sem se na celicu těšil..... jo po skoro roce.... to člověk ví co mu chybí... :-) Takže je zase zpátky.... si sousedi asi mysleli že už jí neuviděj... :-) A je tu zase Fata morgana :-) ne všechno je při starým.... to byla jen taková pauzička.... :biggrin: Stejně sem celi měl furt na monitoru na ploše.... takže spojený jsme byli :-) No dalo by se to vydržet bez celicy? Jakože jí nemít??? Hovnoooo :-) I mechanik se nenápadně zeptal jestli jí mam jako na prodej.... ne nemam :-) Je jenom moje a je pro mojí radost, a pro radost okolí....

Ta spojka teď ale fičí..... to je dokonalost.... nestačil ten novej pomocnej spojk. válec, ale novej "Fork" udělal v převodovce klííííídek. Fakt lahoda řadit, a šlapat spojku.... i zpátečka co kdysi "cukla" autem je teď jemnáááá..... oleeee :biggrin: Jo ale převodovka ven.... 3prdele sraní..... a "Fork" nová se prej stejně musela lehce upravit..... nepasuje úplně přesně, i když byla z MR2 stejnej motor, jenže má maličko maliiiililičko jinou převodovku 3SGE MR2.... jop ale jakooooo ten rozdíl člověk cejtí jak v ruce, tak v noze.... delikátní.
Původní "Fork" prostě měl dost... kaput. Tak mam radost že sem kompatibilní novou našel, po menší úpravě.... dokonalý... to se bude týkat všech celic.
Ne jako tlapat na spojku je potěšení a řazení taky.... kdysi sem řikal že Subaru v XV má lepší spojku a řadičku..... no tak už neeee teď vyhrává zase celica.... to je jemnost, něžnost skoro.... přesnost, Ne oboje jsou v pohodě, když jsou nový, nebo "jako nový" :-) po 30 letech.

Obrázek
Jako chcalo fakt doooost :-) se mi zamlžila celica, jen takovej mini průzor, hovnooooo vidim..... ale umejeme..... :-) ne to co nebe dělalo byla nebeská palba.... celica palba :-)
Test stěračů co jsou pročištěný..... ideální, rozpohybovaný..... byly fakt retardovaný předtim, řikal mechanik :-) bez síly.... teď se ukázaly ráááz dva ráááz dva.... šup šup šup.... jako v Sebastien Loeb Rallye.... :-) pěkně šmrdlaj jako za mlada :-) :biggrin: svižně....

Obrázek
Noooo už si pěkně doma.... jen sem si musel všechno překontrolovat.... žádný poškození.... na to že rok byla v garáži kde se maká.... hustýýýý :-) jo micro jo deflektor se mi kdysi kousíšek z něj ulomil, tak sem ho nalepil, no a očividně to nějakýho debila zaujalo, takže to utrhnul... tn muj kousíček.... :-) no koupim origo deflektory na ebay "carbon", nebo prostě budou carbon :-) Tyhle z nissanu silvia S15 pudou čáo.... ale kompatibilní jsou :-) :biggrin:

Takže co má všechno novýho? potvora co nespěchá---- No nový brzdový hadice a měděný trubky.... kompletně a perfektně... na tomhle hoooodně celic 5g pohoří u STK... to bylo hlavní zdržení.... s rozebíráním převodovky na "FORK" MR2 edition. To taky bude časem drnčet všem..... je to nechutnej sound.... zní "jako konec světa se blíží..." děsivej drnčící sound... sešlápneš spojku a slyšíš jak to drnčí i když stojíš..... se to zasekne FORK.... děsivý... :-) ale vyřešeno díky MR2, že na ní jsou díly.... 3SGE logicky kompatibilní. jop. Jen na to někdo musí přijít.... třeba jako že "mé malé mini"... :-)
Bez toho by to byl asi konec celicy.... nebo by se ten díl musel vytisknout na 3D tiskárně.... shodou okolností jedna firma co tohle umí sídlí hned vedle baráku rodičů.... vytisknou ti i kov.... hoh... drsný.... :bigups: micron vždy připraven :-) nedostanou mě :-)

Obrázek
Novej chladič po 30 letech Nissens + silikonový hadice a víčko HKT myslim made in japan :-) https://www.hkt-jp.com/en/products/radiator-caps.html jo tomu řikám víčko :-) tuning :-) drží FEST je fakt fest.... :-) že sem musel lehce upravit i hrdlo chladiče aby fest zapadnul.... je hooodně natvrdo :-) Původní chladič Toyota byl fakt už zarostlej... a i kapal.... 30 let okej :-) ventilátory pomáhaly....co to šlo :-)
Nový přední zástěrky original Toyota.... kupovaný asi za 3000,- nesehnatelný.... byly nový, neinstalovaný, měly i štítky s origo kódama z 90 let co už byly změněný.... mam dokonce všechny 4 zástěrky origo navíc na 3D tisk kdyby někdo chtěl.... sem se na tom trohu zaseknul kdysi :-) přední bejvaj poškozený.... a o tom to je :-)

Obrázek

Dále.... se zjistilo, nezávisle na mně.... já sem si všim kdysi před rokem divnýho zvuku z předu z prava.... na nerovnostech.... já rád poslouchám.... ale neřešil sem to.... řek sem si to si nechám na jindy.... je spousta jiných věcí.... aleeee shodou náhod na to přišel i mechanik.... utrhlej nebo jak to řikal odjetej??? no prostě šroub co drží pravou poloosu se utrhnul jeden.... a ta kloktala lehce, je tam víc šroubů... ale je to tak, to se bude taky týkat všech celic.... tak proto sem slyšel ten sound..... bylo to ono... já sem to mechanikovi neřikal, ale on sám na to přišel.... což je hustý !!!! :-) :alian: :woot:
Ne nechtěl sem ho testovat.... jen těch věcí bylo tolik, že sem si to chtěl nechat na indy.... aleee objevil to--- to se cení.... :bigups: Řikal mi ale že tohle s timhle odpadnutým šroubem by to bylo dost vo držku jezdit..... ojjjjjj tak proto já tak rád poslouchám auto zvuky.... :biggrin: jo protože jde vo hubu.... :biggrin:

Pak kapal micro benzín z hadice u pal filtru na opačný straně než jsme měnili elááá hop.... prostě všechno gumový časem poprdá....

Novej olej, a dokonce i filtr :-) asi po 15 letech :-) no a coooo :-) prostě se na něj zapomnělo.... noooo :-) když máš celicu řešíš takovejch věcí že se i na filtr zapomene.... a coooo.... tomu motoru je to buřt :-) 3SGE odpad stejně vyplivne na silnici :-) takže tam nekoluje a pro auto je to ekologický :-)

Aaaa má novej dálkáč, central... krásnej ten původní už taky mlel z posledního :-) 30 let.... takže auto už se samo nezamkne __ :-) huráááá ale jako pro auto to byla švanda.... tahle tehnologie, se to umělo zamknout i nastartovaný :-) celkem prdel.... zkoušeli to udusit neeee.... vyháčkovat neeeee..... prostě jen klíče.... :-) si musel dovézt--- odmítala celica komunikovat :-) Sem se zamkla a naserte si.... hohohohoho
Mně se kdysi zabouch kufr, fouknul větřík.... já se převlíkal a v kufru sem měl peněženku, klíče od auta, další klíče.... prostě všechno.... fouknul vítr a kufr se zavřel já měl kalhoty..... a ťufff auto se zamklo.... nooooo a tak to si v prdeli čeče.... joooo protože celicu znám, otevřel sem si i kapotu a vypojil baterku... ne-e stejně se neotevřela... :-) trezor.... mobil sem tam měl, peněženku, klíče od auta od baráku..... no tak sem se vrátil do hospody.... sorry nemam jak zaplatit :-) zejtra.... sem v prdeli.... tak si někomu zavolej neeee??? jo ale neznám ničí číslo zpaměti.... joj :-) :-) tak sem se pak vydal na noční procházku a za 3 dny přijel brácha s náhradníma klíčema..... takže ne nerad když se auto zamyká :-) to můžeš bejt pak fakt v prdeli.... naštěstí už se to nedělá----- ale proč se to dělalo :-)
+ STK 2022 komplet 14000,- investice..... to je fain.... 10.000 cca bez STK fér price..... ale jo už mi z toho bejt bez celicy nebylo dobře občas.... :mrgreen:
Je ve výborným stavu, ale prostě potěšení je přijít domu a vidět jí.... člověk se zasekne.... usměje se a řiká si jooooo celica má smysl.... musíš jí mít :-) Nenarazíš v Praze na jedinou už.... ne nemam rád VIP.... ale jo tak je to něco Extra.... vždycky to bylo Xtra.... teď je to mega Extra :-) :biggrin: noooo tak pěkně uschni.... pryč s tou zlobivou vodou :-)
Jestli zavedou Kenové a Babušky roušky, jednu si dám na spz na subaru a druhou na celicu :-)

Celi dostala pochvalu mimochodem na STK za ty čirý lampy DEPO ve vyklápěčkách.... prej maj dokonalej shine.... dokonalej prostě 10/10 cca oproti těm shitům originálům, ospalým. No tak a to netušej že ty žárovky Ossram Cool Blue jsou tam pořád cca 15 let.... a víc??? ani nevim prostě sem je do auta dával s těma lampama dááááávno.... kvalitka. Sklo je sklo, chladí.
Výhoda těch parabol je nejen že jsou čirý a podle STK dávaj dokonalý světlo, aleeee nejsou z kovu, takže na nich nic nerezne.... ty originály všechny zreznou :-) takže tak.

Teď sem se projel se Subaru XV 6MT a je to prostě jakoby sportovnější :-) ta spojka a řadička.... najednou všechno je v tom autě prostě tvrdý... kdeždo v celice je to po úpravě spojky jako v limuzíně.... je to komfortnější :-) paradox.... předtim to bylo naopak :-) celica je takovový komfortní coupe/ liftback :-) ale i v tom komfortu se dá ject jako prase :-)
Subaru je zbrklejší, slyšíš cvakání při řazení, je prostě tvrdý pořád je slyšet tvrdá komunikace ..... celica je najednou něžňoučká... měkkoučká..... taková dáma :-) :biggrin:
Se subaru se nedá ject 6MT ako v klidný limuzíně.... ne... nutí tě blbnout.... celica ne.... nenutí tě.... může ject jako flegmouš..., sprotovně i jako magor set-up :-) záleží na řidiči.
Oboje auta maj ale jedno společný... 2.0 Atmo benzín a ukrutně dobrý podvozky.... kde je na dálnici 80/90 můžeš letět 160-180 a nezájem.... vynikající vyladění u obou aut a přitom je absolutně jiný.... v obou případech perfektní.
Ne celica se umí přizpůsobit řidiči, subaru se nechce přizpůsobovat :-) musíš se přizpůsobit jemu.... naštěstí muj model si ještě ochočim díky 6MT takže poslouchá :-) ale komfortnější je celica.... ta rozmazluje.... :biggrin: chci ject rozmazleně, pojede rozmazleně.... chci ject svižně, jede svižně, chci ject jako prase.... pojede jako prase :-)
Obrázek
Tak jako prostě tahle celica bude jediná modrá v republice... myslim že už je.... aleee tak třeba se mýlim---- no prostě bude jediná tak i tak :-) :biggrin: kurfa :biggrin: Blue survival mode ___ :-) game over
Ne já nerad soutěžim, ale jen rád vyhrávám :-) ne moje soutěž je modrá celica 5G.--- ne zmalovaná, ale origo barvy.... musí bejt origo modrá, no fake..... :-) neni už žádná to ti povídááám :-) neni prostě. A to mě právě motivuje víc a víc.... jo byly.... ale ty jsou už sešrotovaný.... tak nějaká konkurence.... blue original, no fake.... :lol: to nejde fejkovat.... otevřeš kapotu, zadní dveře, pod kobercem.... must be blue :-) :biggrin:
Ne fakt nemam rád soutěžení, aleeee jak to tak vypadá bude celica 706 jediná blue.... takže co sem vyhrál :-)

Jo někdo mi v celice vyhulil asi 10 cigaret/doutníčků.... já v celice nekouřim, aleee někdo musel :-) po checku popelníčku :-) neee chápu to tak je to zajímavý auto, adrenalin... ale co to kdo hulil :-) nějaký doutníčky s filtrama hnědý :-) nepoctivý.... když už tak hulim poctivý doutníčky bez filtrů.... safra.... :biggrin: a ne ty chemický svinstva.... kurfa.... :biggrin:
No mam se zeptat??? ale jooo proč neee... se normálně zeptám :-) co to kdo hulil :-) ne jako v celice e začátku voněl jen skunk, pak tabák z cigaret, ale smrádek z doutníčků je jinej...
ne jako mně je to u prdele a chápu to, já kdybych neznal celicu a kouřil, tak bych si taky rád zapálil v celice.... :-) ta jízda je požítek i pro spolujezdce :-) Noooo ale tak zapomněli vynést popelník :-) ne v pohodě :-) celica je prohulená od matek až ke šroubům :-)
jen i vadí že bude chvíli trvat než ucejtim tu původní vůni 90 japan..... než to vyčichne.... auta z 90 let maj svojí vůni, současný auta maj jakoby nějakou, ale ta zmizí do 3 let.... auta z 90 let maj tak drsnou vůni že to zlikviduje i tabák :-) ne to si nedělám prdel.... fakt! to mam vyčmuchaný :-)

No dala by se z toho udělat prdel.... čáááu hele někdo mi kouřil v autě... vážně... to ti připadá normální??? .... drsně..... ty vole já se ti omlouvám...... bla bla bla.... ale joooo já sem si z tebe dělal jen prdel :-) :-) ty vole.... ty si hovado :-) Ne celica je už tak 3 roky nekuřácký vůz, ale vy máte výjimku __:-) ty vole :-) ne dělal sem si fakt prdel.... okej... :biggrin:
ne já kouřim doutníčky... ale ne v celice....
Respektive princip celicy je v tom že má za úkol přežít nás všechny.... to je její hlavní úkol.... :biggrin:
má na to ideální podmínky..... O vlhkost.... teplota ideální pod zemí.... vesměs konstantní. optimální.
No aby to pak nedopadlo jako že.... takže jaké auto si chcete nechat vytisknout? tohle? fain.... výbava vyhovuje? jooo :-) tak my to dáváme tisknout.... :-)
A finálná barvu? když já neviiiiiiiim.... takovou pěknou modrou.... tak jakou??? nooooo prostě tuuuuuu šéfe to je hovado... jo..... tak jakou barvu :-)když já neviiiiiiiim přesně .... no tak přibližně .... modrá no ..... noooo to taky neviiiiiiiii m........ doprdele..... hele já jedu na dovolenou, za Covidem, prej je mu tam smutno :-) na to nemam nervy kurfa modrá je asi problém :-) Seru na to ty vole....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Jop po roce zase pro pífo :-) silnice suchá, okej :-) vyjedu a ejjj co to je za mnou :-) jak je člověk nízko prdlajs vidí, někdo tam má samolepku na kapotě... a haaaa MPs :-) si řikali to je celica??? no nekecej, tu znám, ale už sem jí dlouho neviděl.... hustá, no honit jí nebudeme, ne :-) ne šéfe :-)
No bych prosil chlapci....
mechanik řikal že nějak nespouští ACIS od 5000..... sem to jen tak trochu zkoumal, noooo mam taky pocit.... jak rok stála, tak to chce project.... verva 100 a kotlit..... chudinka jela i jeden čas bez benzínu :-) cuk cuk..... neeee však se probere.... musí se to natlakovat :-) :-) a nebo je zadní tlumič K.O. no lítaj z něj ty tlumící prvky.... vata nebo co to je.... stříbrný dlouhý cáry..... tak to pak je blbá "akustika".... :-)
děravej ale neni.... možná jen ucpanej.... to se profoukne :-) :biggrin: Ale jo je možný jak tam asi rupla ta přepážka tak to těsnění- stříbrná vata? je dlouhá, sem ty vlákna vytrhal, a jsou fakt dlouhý :-)
no tak se tam možná zasekly.... a nechtěj ven :-) Jako před rokem sem to tahal ven.... trčelo to z laufu.... jako optický kabely :-) :biggrin: No Bosal má taky nárok.... už tam je mega dlouho....
No otestuju, fakt je že slyšim divnej sound ze zadu..... a málo to duní.... asi je tam chuchvalec :-) a neluftuje to jak má...
chybí ten zpětnej accoustic tlak..... ne je to tišší než to bejvalo, je to prostě voljako :biggrin: upchané :-) asi---- luft ništ gut :-) Nebo to ucpal ten mameluk na emisích jak jí tam strkal ten erotickej senzor... to je taky možný.... :biggrin: To je pro auto asi tak příjemný jako test na covid.... dáááál neeeee :-) :-) :biggrin: auuuu :biggrin:

Pak sem zkoumal místa kde by mohla bejt rez.... zadní kapsy, zadní podběhy... atd.... okej.... no jedno místečko neni ideální.... ale je skrytý.... vim o něm, a někdy se to opraví.... kdyby byla venku tak se to místo "otevře" do 1/2 roku ale v místě uskladnění s 0 vlhkostí to zůstane prostě 5 let stejný :-) a udělá se to s opět novým prahem :-) kolotoč :-) takže to nemá smysl řešit.... líbí se mi kvalita zadních lemů, na celice 5G.... je stejně dobrá jako na LC 120.... tam sem vypreparoval takový hlíny.... že to sem fakt netušil kolik se jí tam vejde.... ale lemy jako nový.... jo to se povedlo. Ta hlína byla na LC i mokrá ale lemy to nezajímá :-) drsná kvalitka. Jop lemy se nikdy dělat nemusely na celice.... na LC haha :-) LC 120 a Pajero parkujou u potoka, maximální vlhkost.... ne nemaj problém, celicu bych se tam ale bál nechat :-) a to i v garáži :-) nene __:-) jen rychlá návštěva a prchat ze 100% vlhkosti do nulový :-) :biggrin: Zachraň se kdo můžeš :-)

Ne je spousta červených a bílých, černých 5g co se budou snažit přežít.... aleeee modrá je jen tahle.... Sorry :-) :biggrin: Zelený nepočítám.... :biggrin: to je ta hra.... čeče.... :biggrin: je to drsná hra... :biggrin:
Je to gamesa.... ale zatim nikdo neví že se jim všem posere spojka.... :-) no a budou prosit o info... i když nekomunikujou :-) otázka je jestli já budu chtít komunikovat.... njn.... :biggrin: se to tak trochu otočí... že :-) Ale super hra... já vyhrávám.... :biggrin: a diktuju.

Tak sem si udělal ještě jednu vyjížďku---- noooo ono se to probudí podle mě Acis... sem natankoval pivo a zkoušim to rozletět..... 5000rpm do prdele ty polišové jsou tam v protisměru.... ty vole viděls to??? to byla ta celica..... no to si děláš prdel---- ale letěla hustě :-) :-) ...... co jí chytit.... neeee tady máme super tajný místo :-) tak joooo :-) :biggrin: no nejsme moc tajný, ubral když nás viděl ty vole :-) :biggrin: ale tak my nechytáme houmies gaunery, jen ty cizí .... :-) jasný šéfe :-) :biggrin: Jako v GTAčku neeee...... joooo :biggrin: No takovej náznak Acisu tam byl.... aleeee neni to ono.... to chce fakt dálnici.... ale nemam kupon---- prostě bez drsně :-) :biggrin: celicy 5g by měly mít stejně všechny kupony zdarma.... to jo.... i mhd :-) já prostě potřebuju testovat... do prdele :-)
Ne celica má takovou tajnou imunitu.... dřív po ní šli všichni.... hneeed...... teď už ne.... nechávaj jí "jako vaše velebnosti prosím..... pokračujte :-)" tak když jinak nedáte... děkuji :-) ne jako kdysi to bylo vo držku s tim autem vůbec vyject.... každej polda se chytil :-) :biggrin: Tohle je super čas.... :biggrin: je to VIP svým způsobem..... ale zaslouží si to.... :biggrin: celica je taková silniční dekorace :-) NO Potřebuju 160 podřadit a 180 min na test.... ACIS.... no já vim že se to nesmí jakoby :-) :biggrin: navíc nepřipoutanej... nikdy sem se v celice nepoutal... zemřít v celice je krásná smrt :-) já ale vim že rozhodně nezemřu ani v celice ani v subaru.... ale rozhodně jinak a jinde :-) :biggrin: v posteli... s 3ma sexy lesbama :-) ouuu.... yes :biggrin: a všechny potřebujou emise udělat :-) :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Tak joooo sranda.... a teď vážně---- prostě celicy 5G budou mít mega problémy.... moje je 1989 10/1989 a tak proto si to můžu dovolit řikat. to co se týká týkalo mý celicy bude se týkat všech ostatních.... proto. mam hlavní slovo. díky. protože až na vás přijde řada.... budete mít problém 1: díly nový nejsou... problém 2: co mam do prdele dělat?.... problém 3... ale s micronem nikdo nekomunikuje.... a máš problém 4. teď to auto budeš muset prodat kámo :-) nenápadně.... no joooo :-) a nebo se budeš muset se mnou bavit, respektive já se budu muset bavit s tebou... ale nevim jestli se mi bude chtít.... víš co.... takže tak... až sem jsme se dostali.... na konec.

Ne muj konec ale tvuj konec.... jen to chtělo líp komunikovat.... adios amigos.... :biggrin:
spojka se ozve a končej všechny celicy... ráz dva tři..... :biggrin: lamela ložisko ani přítlačák to nevyřešej.... v tom je ta prdel :-) člověk by musel číst co sem psal, ale když mnou pohrdáte.... fain... :biggrin: co je mi kurfa vůbec po vašich autech??? ani hovno.... :biggrin:
http://amoris.sknt.ru/dubtechno.mp3
hele je mi to jedno... :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Ne lidi to nechápou.... což i chápu.... ale prostě je to v prdeli komunikace se rozesrala... a už neni pak možný znovu tu komunikaci obnovit... nijak.... 8)

Ale tak když někdo fakt poprosí ..... že chce poradit... tak snad bych moh bejt až tak hodnej.... když někdo mě přímo veřejně poprosí.... tak jo.... ne nemam rád lezení do prdele.... aleee veřejný poprosení to je jiná.... oukej...s tim nemam problém... :wink:
problém je že těch věcí je tolik že se o nich nepíše a já o nich psát nebudu... budou to takový převápka :-) když ta komunikace nefunguje... v pohodě... to neni muj problém jen váš.... :biggrin: Já vim a a ty víš prdlačky.... :biggrin: věděls prdlačky, víš prdlačky a budeš vědět prdlajs.... :biggrin: jop
Jouda :-) :biggrin:
ne už mě to nebaví..... a to tak že vůbec...
Dneska se prostě proletim s celicou.... a je mi všechno u prdele.... :biggrin: nezájem..... plná palba---- :biggrin: děsně se nudim....

Kam ject??? nevim je mi to jedno... někam... bez navigace s vypnutým mobilem.... jen prostě jedeš někam..... je mi to u prdele kam.... vždycky jedeš někam... :biggrin: to jooo ale cíl neni.... furt jen jedeš... jen tak... nvíš kde jsi a nevíš kam jedeš, prtože nikam nejedeš.... jedeš jen tak.... :biggrin:

Ne jako jak mě to napadlo jedu na Šumavu a voafone mi v Řitce vypnul signál.... komplet... jel sem na šumavu a bolela mě celou cestu řitka.... oleeeee...... pak tam byly objížďky.... a tak sem se ztratil..... ne jako nikdy sem se neztratil, ale tohle sem chtěl... bolavou řiť a ještě se ztratit.... mobil bez signálu, moh sm dát navigaci aleeee hovno chtěl sem ject jako bez.... :-)
A užívat si tu svobodu.... nikdo neví kde si ani já nevim doprdele ::-) Tak sem se tak kochal 2 hodiny... projížděl sem ty vesničky se subaru a joooo ty vole to je relax jako hovado.... nevíš kde jsi si bez signálu a jedeš.... :-) coool ty vole.... to je relax jako hovadooooo !!!! Nevíš kde jsi, ale je ti tam dobře... :-) :biggrin:
Ne jako nikdy mě nenapadlo jen tak vzít auto a ject někam... a jen tak se tam někde projíždět.... jen tak bezdůvodně.... :-) no má to něco do sebe... :-) :biggrin: Tak člověk si vyčistí mozek....
hláááávně..... no ale na to lidi nemaj čáááás..... na tohle.... to buď rád že na to máš čáááás..... :-)¨joooooo to je v pohodě :-) :biggrin:
Ne super věc j se ztratit.... vypnout navigaci, telefon.... a si ztracenej.... a dojeď do cíle... :biggrin:
No v některých vesničkách to vypadalo jako v hororech.... nemocnej capart.... se tam procházel... no toho se ptát nebudu...na cestu :.) ten neví ani jak se jmnuje ty vole.... nějakej jinej humanoid....
dobý den, kde to jsme? noooooo jste blííízko moc blííízko dávejte si pozor... a kurfa jeď... ty vole.... :biggrin: ne jakooo některý lokality jsou fakt mega drsný :-) tam neprojelo auto třeba 5 dnů :-)
takže tě tam zaživa vykostěj.... :biggrin: to nebyl vtip.... :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Ne fakt to doporučuju jako relax.... jedeš na chalupu, na chatu a ztratíš cestu.... a vypneš si signál, GPS, a jedeš jen podle sebe.... někudy.... přibližně.... s muzikou a oukej.... :biggrin:
jako se jezdilo kdysi.... ----- ne je to super se ztratit.... a pak se najít....
Když fakt člověk nechá ty vychytávky vypnutý.... je to zajímavý..... jak je blbej člověk... njn :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Super, tak už vim proč Celica netáhla v těch 4800 rpm..... se kochám, tlačim na 6000rpm... 2jka, 3jka .....a najednou exploze, ty vole jako lek sem se, nejen já, ale i ty co jeli za mnou..... jak uhli fofrem do pravýho :-) :biggrin: AAAAAA vejfuk je očividně už průchozí :-) Upchanina vylezla :-)
No tak paráda..... ACIS bude táhnout, objednám Klarius a zase navaříme kulometný koncovky, ty jsou už asi na 4. laufu.... celica je ničitelka laufů :-)
Prda to ale byla, sem si řikal jestli má celi ještě zadek.... prda jako v Bejrutu :-)
Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“