Něco o něčem i ničem... 706+

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

Hej šéfe přijel sem ten divnej člověk v tý divný celice... co mam dělat? :-) Nech ho kurfa bejt.... no tak jooo šéfe :-) :-) No prostě celicu nech vždycky bejt... kapišto? :biggrin: A proč šéfe...??? no jen tak... prostě to neřeš.... :biggrin: A co když přijede v subaru? :-) Tak to taky neřeš.... nech to kurfa bejt... to je v cajku... takže tak... :biggrin: někdy je těžký se pochopit--- aby všechno fachalo okej.... že... chytáme ty šmejdy s bmw... audi hlavně co jsou drzý jako šmejdi.... a ty nás bavěj... :biggrin: správně chlapci po nich má smysl jít... :angry:
Kdybyste chytli joudu v subaru, toyotě atp.... tak je to na hovno protože tyhle šmejdi maj právníky co s náma vyjebou.... chápeš vole...:::??? jo prostě to nemá smysl... je to jiná liga... naposto jiná... a nepustí mezi sebe nikoho...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

Takže co na kobereček?..... Co to kurfa bylo za kecy??? Každej bude potrestanej... prostě jo :-) Od teď budeme vážně zasedat a věnovat se všemu... kurfa :-) séfe, kdo nás ale bude financovat? Nikdo kurfa šmejdi.... :biggrin: šéfe já nevim ale rád bych změnil destinaci... tady nevim----- tak to hovno chlapče budeš tu--- neeeee ne joooo :-)
Budeme tady... protože je tu krásně.... Noooo tak joooo šééééfe----
A co budem dělat šéfe? :-) No pokusím se nenápadně proniknout do něčeho... a do čeho? šéfe? no do komunikací.... pšššt----- :biggrin:
potřebujem veškerý data... jo :biggrin:
Nposled jsme zjistili že ty šmejdi nechtěj Huawei.. 5G--- no a na to se musíme zaměřit... abx nám to nevyfouk ten bastard Trump---- taktak... :biggrin: 5G je naše YES.....
Já nevim šéfe... víš ty víš ty vole ty víš :-) ak jo šéfe máte pravdu--- musíme ty frekvence získat--- :biggrin: Snaž se ty hovado.... :biggrin:
Pár fekvencí mam šéfe... :-)
Ale vůbec jim nerozumim... šéfe... som voljaký zmetený :-)
Nič si z toho nedělaej soudruhu---- jistime tě :-) od terazky jsi majorom :-) naozaj? no kurfa naozaj :-)

Tak a znova co to tu máme kurfa za problémy :-) To se musí vyřešit...
Nebo nemusí? Proč cokoliv řešit? protože se tu něco stalo... takže co se stalo... v klidu a vyřešíme to---
Proč někdo někoho zabil? Měla nějakejproblém? co chtěla získat? atd... proč? ???? No ne nešlo o to to ukončit... naopak.....
Je to mega zajímavý......
Libor12 sleduje... ojojoj :-)
No já znám libora a fain.... je to mega borec..... a jo těší mě sleduje tohle.... což jede samo.... naprosto samo..... hustýýý :-)
Libor je sice z tý vesnice za Prahou... aleeee je to drsoň---- já sám bych se bál tam dát svoje auto... protože je až moc drsnej :)
prostě je až moc dobrej tak tak.......
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

A vim o někom kdo tě nezruinuje....i když je podobně hustej... data nejsou gratis....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

No tak jo je to hustý starat se o celicu... dřív kdyby nevěděl o subaru... bylo by to rychlý..... ale jo má to bejt tak.... Kuba je hustej a dělá sám... a umí prostě... celica tam otravuje a vydělá, ale ne tolik co jinde--- dělá to i trochu pro radost.... má kawasaki ninju... atd.... prostě auto tam je dýl.... ale jde o tu práci tu udělá dokonale.... a za fain prachy když se nespěchá.... faktem prostě ale je že nebejt jeho tak celica neexistuje... takže sice nepospíchá... ale jde mi o kvalitu, dokonalost o to mi jde....a on i já víme že nikdo tuhle dokonalost nedostane zadarmo. jj :biggrin:
No ale už je tam fakt dlouho, aby se nezamilovala :-) Celi... ty potvoro :-) Pudeš pěkně k páníčkovi a budeš jezdit pro píva :-) a shockovat pumpující humanoidy :-) :biggrin: No se subaru to neni taková prdel :-) :biggrin: To je nuda....
No lidi nechápou nic, kolik tahle hra stojí.... za trochu úsměvu :-) ten úsměv dává auto gratis... a lidi by měli taky.... úsmát se---
Jo ale je pravda že lidi se dokážou smát když něco dostanou....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

Ta kočička na pravo/ na levo bude jednoho dne drsná majitelka akcií.... ale bude furt stejná... jakoby se nic nestalo.....

Jen budu chtít ovládnout media..... všechny ne, jen pár z nich.... :biggrin: čiči HD je ready.... mux 23

otázka je kde je mux 24 kanál 42 na barrandově neni... blokuje ho kanál anál 23 :-) kterej jakoby neni CRA ale je CRA.... proč blokuje 42 kanál???? CRA?????
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

No zpět k celicám :-) Bude to mega problém protože brzdový vedení, komplet, nebude nikdo chtít dělat.... protože by to bylo drahý jako prase, a protože na to nemá nikdo čas.... :-) :-)
Drsný... Sem se ptal mýho mechanika, jestli nechce další... ne NE..... NE.... prej sem vyjímka... a NE.... :-) Tak se ptám a co ty ostatní... no ty mě prostě nezajímaj :-) :-) NE ty vole---- :-)
Takže otázka je kdo bude fixovat brzdový trubky a hadice... Nooooo to je drsný :-) :biggrin: Já chápu že se to nikomu nechce :-) :-)
Tohle zatim neni aktualni... ale bude za pár let.... :biggrin: budou tu jezdit celicy bez brzd :-) :biggrin: Kamikadze.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

Jako ono to pude udělat... nový brzdový vedení komplet... aleeeee..... aleeee :-) No bude to zajímavý.... musel bych se snažit.... :-) tak asi.... Ten kdo platí se musí snažit... :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

Kde je oheň? :-) :biggrin: Ten tu je... no nemáme ho-- kurfa jooo teď tu je.... oheň.... :biggrin:
No A NUDA.... Takže přepínám.... http://streaming.radio.co/s5f36b8035/listen
Jo v pohodě....
Poslech a tak to je-- ---- :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

Drsně :-) jak to dostat :.) kurfa-----to nejde získat... ne ty vole... To nejde prostě :-)
Esperanza :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

Prostě to bude drsný... nikdo nechce opravovat něco atd... NJN,,,,,,
Ale proč tu figuruju já :) ..... hele já za nic nemůžu.... do prdele :-´)
Ale muzika hraje skvěle.... :biggrin: -to je palba.... ojojoj :-)
od kud vysílaj.... :-) To chci kurfa.... :-) hned.... geniální....

Co opravovat, je to fain.... a má to bránit mě a všechny tady :-)
Trochu zmatený.... ale tak se chápeme :) že :-)
TADY JSME NIKDO NEBYLI PROTI NIKOMU,,,, :-) :-) :ŮÚ
a TO JE DIVNÝ.... :mrgreen:
někdy se bojej... cokoliv říct.... lidi... proč ale ????
chtělo by to vědět všechno... aleeee je i dobře bavit se realitou.... tou krásou.... :biggrin: která se dá vychytat :-)
Co to tam dělá....?????bco to tam děláááá :-) ta kočička...... :-) T JE MOJE ŠMEJDI..... KURFA A NESERTESE DO NÍ---:-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

aHA...... AHA...... :biggrin: nO BYLA TO VELMI ZÁBAVNÁ VESESICE :-) JOJO.... FAKT SUPER.... :-¨)
takže NASRAT :-)
přesně tak prostě nastat----- tak že tak...
Chceš mi něco vysvětlitit? ne nevíš s kym mluvíš hovado---- :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od micron »

čisti se to tu dá i jinak..... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Celica díky coronaviru ještě pořád stojí u mechanika, je to drsný je to 1/2 rock :-) :-) ne jako já jí nepotřebuju, mam subaru, aleee už je to drsný, faktem je že málokdo dělal nový brzdový trubky komplet na 5g celicách.... a všechny to budou potřebovat.... měďený trubky, nový hadičky.... no měď se dává i do nano filtrů na likvidaci coronů :-) měděný trubky.... no už mi chybí hooodně...
mam jen výhodu, že na to nespěchám... a mam to pak za "lidovku".... jako ale mít jen celi a nějakou kraxnu tak sem fakt nasranej.... subaru to klidní :-)
Ale netušil bych že můžu žít a nevidět celicu 1/2 roku a víc.... psycho :-) je to straaaaašnýýýý :-) zlatíčko moje....
o to víc se na ní člověk těší... :biggrin: člověku chybí ten "poklad"....

Ale co sem chtěl, chtěl sem udělat malou reklamku Direct pojišťovně.... jsou fakt v pohodě... sice nejdřív nechápali že chci celi převést na veterána... to neni normální hovor :-) noooo nakonec mi tam svlečna našla pojistku pro veterány asi za 400 na rok... fain... hodnááá :-) Ne výhoda Directu je že můžeš kdykoliv odstoupit telefonicky od smlouvy... a kdykoliv si smlouvu můžeš změnit... nemusíš nic nikam posílat, nic... a to je fain. Protože muj mechanik celi nestíhá do výročí smluvy 16.5 auto dodělat, aby mohlo jít na atest veterána... tak tam volám jestli by nešlo změnit platbu pojistky 1/4 letně... a řikám auto pude na veterána... proto... noooo pár procent navíc to bude... ale udělám to... díky.... nakonec je splátka totožná bez navýšení.... ani 1% prostě bez navýšení... tak mam 3 měsíce za 1200 čas auto hodit naveterána.... a změnim smlouvu... pošlu mailem dokumenty a hotovo. Neeee prostě výhoda je že nemusíš dávat výpověď poštou, nic.... všechno telefonicky.... změny atd... a to je prostě fain, příští rok hodim k directu i subaru.... líbí se mi ta komunikace.... !!!! i když vědi že si z celicy nevemou ani halíř.... komunikujou "jako by jim na ní záleželo" :-) Ne jako chovaj se velmi slušně.... a toho si cenim...
Direct je zvláštní firmička.... kdysi byla fakt známá..... pak jí někdo sežral.... ani nevim kdo zmizela.... a pak vstala z mrtvých :-) ale provozuje jí někdo jinej než kdysi..... aleee komunikace prostě funguje... 10/10- žádný čekání na spojení hovoru, žádný papírování, žádný nesmysly.... fain... fain rychle a seriozně. FAIN No mimochodem FAIN pojišťovna neni taky úplně blbej nápad :-) Zní to FAIN :-)
Obrázek
Subaru je u AXA.... sem tam volal a ptám se děláte pojištění pro veterány??? NE coooo to jako fakt? No ne... neděláme.... tohle nás nezajímá.... a haaaaa :biggrin: tak joooo chápu...
AXA prostě pohrdá veteránama... okej.... takže příští rok subaru přejde k directu.... pohrdat veteránama.... já vám dám, taková drzost! :-) :angry:
No asi neni dobrý pojišťovat třeba 20-40 firemních aut u AXY když nemaj rádi ty veterány :-) :biggrin: okej... chudinka celica jen čmuchala... a hodně toho vyčmuchala... :biggrin:
Ne málo-která pojištovna se bude s tebou jakož s autoveteránem vůbec bavit... většinou tě pošlou do prdele... aniž by tušili... že celica je tajná průzkumnice :-) když se k ní budou velmi slušně chovat, můžou mít 20-40 aut a pár motorek k tomu.... socka celica :-) :-) noooo ona se nezdáááá potvůrka.... :biggrin: prostě nejdřív si ráda hraje na chudinku... kdo se jí ujme???? ale má za ušima :-) což ale nikdo neví... :biggrin: good game! never ever try....2 fuck with CELICA!!!! You know shit!
Jo celica je defakto výbornej tester na mnoho služeb.... některý celicou budou pohrdat... jiný to odfláknou... a některý se budou snažit... no a ty pak dostanou firemní auta.... no a to je pak o něčem jiným... ale jak je otestovat??? celica :-) chudinka, přijel takovej jouda ne nevypadal že má prachy... okej.... :biggrin: :biggrin: ...celica game... :bigups:
Je to o tom pohrdání.... to prostě nesnášim.... ale jinak se to testovat nedá... pěkně v mikině a adidaskách jak se postaraj o celicu.... dobře nebo blbě? můžou mít cca 40 aut na business.... ale nikdo nesmí pohrdat obyčejným človíčkem s celicou.... tak :biggrin:
Chci mít kolem sebe slušný firmy... jako je Direct.... tak takový.... co celicu a veterány tolerujou a respektujou.... pak si zasloužej víc aut.... žeeee.... pořádnej business...
Ale prdel je v tom že se k tobě v celice prostě nesměj chovat jak kokoti--- musej si tě vážit... můžeš jim přihrát business jako hovado, a nebo taky prdlačku.... :biggrin:
Takže pro pojišťovny atd platí.... dávejte si bacha ne jen co to je za auto ale kdo má to auto.... může to bejt trick :-) to kolik může defakto pojistit aut už nezjistíte.... ale radši mu věřte, než si posrat business...
no něco z toho převodu bych taky rád.... ale to se nepočítá :-) to jen někdo zasponzoroval celicu :-) fain zlatíčko... tak co si vyject na další test?
neřikej tomu test.... už mě nebavěj humanoidi co se testujou..... stejně je to na hovno :-)
http://soma.fm/suburbsofgoa130.pls

Celej Coronavirus je jen o tlustých nemocných lidech jinak ten vir nikomu nic neudělá.... tak a to ani starým lidem, když nejsou mega tlustý.... a nemaj 3 prdele sick fuck nemocí.....
proto sem už před 14 dny psal že si maj dávat bacha tlustý špekouni.... tak. a tečka.
v NY jsou jich mraky.... mraky.... to máš mcdonaldy a kfc..... každej den.... tak zgebnou a co,,,, nic se nezmění.... :biggrin: koho to zajímá?????? nikoho už.... my jsme ve fázi kdy nám je totiž všechno už u prdele.... :biggrin: :biggrin: v usa jsou v počáteční fázi... takže to nechápou.... :biggrin:

kdysi kdysi dááávno sem se fogiho ptal.... je možný zavřít hotely??? prostě je zavřít????? na 14 dní???? pauza NE ani náááhodou... to nejde prostě.... tak vidim že to jde :-) je to děsivý ale vlastně to jde....
neee vždycky sem si řikal proč by to nebylo možný.... noooo je to možný :-) ten provoz je šílenej, já sem dělal 5 let na recepci 64 pokojů 12 den a noc a vim co to je... taková pauza přijde celkem vhod.... aleee nesmí bejt moc dlouhá.... pak to jde do kytek.
Ne nikdo si to nedokázal ani představit zavřít hotel na jen 24h.... ojjjjj i tohle bylo nepředstavitelný :-) tak teď už to v budoucnu asi nebude fakt problém prostě zavřít třeba na 7 dnů :-) To by dřív nešlo :-) :-) Ne jako je to šílenost řešit provoz co jede nonstop.... i nonstop potřebuje někdy dovolenou :-) jinak všichni zcvoknou...
Podle původních plánů nebylo možný vypnutí ani na den... a to ani omylem.... aleee hotely jsou vypnutý cca skoro 3 měsíce.... tak tohle je hardcore!!!!
Jo je to hardcore... aleee aspoň se oddělej firmy co jedou z ruky do huby.... to řikám já.... solidní firma pojede fest dlouho a tohle s ní nezamete....
s CSAD praha holding a.s. a Rextim Holding a.s. to ani nehne :-) ani hovnooooo :biggrin: jak to???? no protože tak.... :evil:
proč? M.A.F.I.A. o co ti jde chlapče??? už to neuděláš, že??? neeeeeeeee ok.... nechte ho bejt.... kde se tu vzal kurfaaaa??? ten sráč....
do prdele tady chci klid... já to tu kontroluju a nechci aby mě někdo znervozňoval.... chápete to hovada???? nerušit kurfa... něco tu zkoumám... :angry:
už to budeeee??? ty voleeeee našel sem to.... prostě nás chtěj zničit a zavřít... ale hovno pičo.... :-) my máme rezervy takový jaký ještě nikdo neviděl :-)
těžko vyjebeš s náma... :biggrin: no můžem pomalu kupovat dál....
tak jo šmejdi... o co si zahrajete???
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Ne už jí fakt chci... chci si s celicou zaject pro pivo.... protě jí cejtit ten interier a tu sílu.... :-) potřebuju se na ní dívat--- potřebuju jí... abych měl radost.... musim jí mít zpátky :-) zlatíčko moje.... :biggrin: bez celicy je to nudaaaaaa......... ne ale jinak mě auta moc nebavěj..... aleeee chci svojí celicu doprtele :-) perfektní.... :wink: už mě totiž všechno sere...... hlavně lidi mě serou.... když máš celicu jsou ti lidi u prdele.... stejně jako ty seš jim.... :biggrin: 50/50 aka fifty/fifty.... pako...
Ne jako tenhle tejden už začnu bejt fakt nasranej..... a to fest.... zjebu každýho koho potkám.... mam toho dost... chci celicu zpátky.... jinak budu jebat každýho.... kurfa už... Už mam všeho dost, a potřebuju prostě celicu.... abych se uklidnil.... hotovo
Kdybych celicu neměl, mam 2-3 haranty a fakt bych tu nebyl asi... proč asi--- 1 haranta bych ,možná dal, aleeee někdy v budoucnu, celica je je moje harantice :-) a musí k tatínkovi.... come to papa... :-) :-) bez ní by úsměv neměl smysl... :biggrin: ten krásnej úsměv.... a ten zvuk.... joj :-) Ne tohle nejde vypnout... tohle musí pokračovat... a bude.... prostě bude. tečka.
Bude to pokračovat tady, nebo na veteránských srazech.... ale ne už tak jako kdysi.... to je jasný. takže tak nějak.
prostě se zbavim toho všeho tady... a zmizim... protože bejt tu už dávno nemá smysl....
už tu jsou jen blekoty.... a kecy na hovno.... takže STOP. Ne nejde nic než stop.... ani mě to tu vlastně nebaví.... jen já bavim.... takže STOP. stop prostě.....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: Něco o něčem i ničem... 706+

Příspěvek od Microchiroptera »

Noooo tak to čumim, celica Dawe-a je na prodej.... já hned věděl že je to ona :-) Sice nemá ten mega vytuněnej motor, do kterýho Dawe 24 investoval mraky mraky mraky love.... joj tak už má zase původní, 3SGE 2G..... jako moje :-) No nekeke :-) :-) Já sem celou dobu řikal že je to píčovina to tůnit..... a je to píčovina :-) Tak mam radost že sem měl pravdu, a už má svuj původní motor... zbyl jen pěknej nerez lauf ze všech úprav.... a zmizely sedačky GTi / na STi what a ????
Dawe jí nemá--- trochu se změnila, aleeee značku má stejnou.... joj pozičky crystal a blinkry crystal taky ode*mě. Zlobidlo :-)
https://auto.bazos.cz/inzerat/122109055 ... -20gti.php

Obrázek
blue celica screen..... nááádherný nebe.... modrou já rááád tuhle :-)

Obrázek
jooo to byly časy.... to byla ještě frajerka říjen 2011 když sem byl na návštěvě....
kurfa toto letí....
No tak aspoň víme, že ty investice do motoru stály za pikaču. Mně to bylo hned jasný.... :biggrin: v tom totiž zahučíš, a hučíš a hučíš, huhuhuhuhuhu...... syčíš a pořád solíš..... až si nakonec bez auta :biggrin: dosoleno :-)
Na tomhle autě se toho naoperovalo a vyoperovalo jako na žádným jiným :biggrin:
Je ale zajímavý že ten Tomáš se celi snažil dát očividně zpátky do normálu, ale taky došly love.... je to potvůrka :biggrin:
Komická celica.... sosanda :-)

Já sem zvolil to že sem nechal všechno original, no jen decentní blbiny... carbon na vyklápěčkách, carbon na lištách.... luft filter.... a pěkný koncovky laufu :-) ne taky se toho měnilo mraky... mraky... ale system je původní.... důležitý bude aby všechny 5g celicy měly nový komplet brzdový trubky, hadice.... tooooo je mega voser !!! :-) když to mít nebudeš si v píči :-)
Moje je 1989 /10 takže ostatní to čeká.... aleeee tohle je zrovna věc co je HAZARD. žádnou celicu to nemine a nikdo to nechce dělat.... :biggrin: no a pak palivový trubky někdy.... dám vědět :-)
Na STK ti to neřeknou..... aleee ty brzdový trubičky mlely z posledního, nikde únik, ani kapka.... aleeee bude se to muset vyměnit u všech. jinak shrot. bye bye. Kdo má na tohle čas??? nikdo.... tak tohle je problém. :roll: pro ostatní celicy teprve bude....

Joj dřív sem měl před touhle červenou respekt... aleeee řikal sem mu to Dawe-ovi, že v tom zahučí, varoval sem ho 2x min.... neposlouchal.... tak teď by týhle červený moje modrá celicka "dala fest na prdel :-)" Ta jede jako z praku :-) pááááápáááá :biggrin: see ya in da FUTURAMA (may.be)..... :biggrin:

Ne ještě mam někde pát fotek.... kde aleeee :-)
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“