toyota camry hybrid r.2008

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
banan
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21.09.2008, 10:11

toyota camry hybrid r.2008

Příspěvek od banan »

Čau,
zdravim všechny kolegy.Dlouho jsem tu nebyl páč s toyotama nejsou problémy že joo.Občas nakouknu to jooo.Mno už 4roky mám camry hybrida a problém mám ..poradte odborníci..
S autem po celou dobu žádnej problém pohodička,už když jsem to kupoval ojetý tak každej -ojetýho hybrida nééé podělá se ti baterka a konec apod..ale já ne a ne je to přece koyota
Mám najeto cca 180000 mil.RV 2008 motor 2,4. A najednou na palubce v srpnu -check hybrid system . ČERVENÝ VYKŘIČNÍK.TJ KONTROLA HYBRIDNÍHO SYTEMU NEBO CO.
To čeho se majitelé ojetých hybridu nejvíc bojej.Tak jsem chvíly študoval rady na webu spíš na usa stránkách no a vyřešil jsem to tak že jsem odpojil na chvíly startovací klasickou baterku a tím jsem problém vyresetoval a dobrý..no jo ale po měsíci znova tak zase odpojil ,dobrý,ted opět..tak nevím..
Nechci věřit tomu že je to hned hybridní baterie.To auto jinak jezdí parádně.Byl jsem v Toyota tsusho a tam že jako to je starý to víte už má něco za sebou apod.
Že jí jako za nějaký peníz otestujou ale že je to jasný prej no ale pak kravata povídá že s ojetýma hybridama zkušenost nemá ale že nikdy baterie neměnily .Chci dát tý baterce šanci .Napadlo mne jestli to nějak nesovisí i se startovací baterií že je třeba špatná a že to háže chybu.
Tak prosím poradte. Čau
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: toyota camry hybrid r.2008

Příspěvek od kadel »

Nemas jen zanesenou mrizku/filtr privodu vzduchu k baterce? Ale neptej se me, kde ji Camry ma. :-) Na YTB najdes urcite nejaka videa
Asi staci jen sundat tapec


A filtr je nekde nahore.


To je asi prvni a jediny, co muzes bez diagnostiky udelat.
RAV4 HSD FWD
banan
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21.09.2008, 10:11

Re: toyota camry hybrid r.2008

Příspěvek od banan »

Díky,je to zajímavý a hned jsem na to koukal,musim to nějak vymyslet protože ten filtr je tam nanejtovanej v plastu,právě jsem nepochopil jak ten týpek ho vyndal,to tam není.No ale myslím že to ono nebude ani nic s chlazením i když za ty léta tam bude asi i ve vrtulce bordel ,domnívám se proto že ta kontrolka svítí až když to auto stojí a nastartuješ.Právě kdyby to bylo chlazením hybridní baterie tak by to začalo svítit až za jízdy se domnívám teda...zatím díky dám vědět ..
tonny
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: stř 02.03.2016, 06:40
Bydliště: Břeclav

Re: toyota camry hybrid r.2008

Příspěvek od tonny »

Jak to vypadá s tou baterkou? Nebo co to bylo. Koukám na inzerát https://auto.bazos.cz/inzerat/121333532 ... hybrid.php jestli by to stálo za to zkusit hybrida. Kolik stojí nová nebo repasovaná baterka?

Tady něco k servisu uvedené závady http://www.hybrid-servis.cz/?page_id=184.
Corolla Verso 1,8VVTi 2006, Toyota Sienna 3,5 2007, Ford Explorer 4,0 1998
Odpovědět

Zpět na „Camry“