VRAKY na odtah...

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Mě serou nejvíc ty autobusy... některý si odfouknou... jestli to znáš je to brutál.... ale přímo u mě :-) To je odfuck jako prase...jednou venku sem se lek až sem poskočil :-) Takový motory....
jako já mam ráz zvuk motoru.... ale takovej fakt ne... fuj---
Naposledy upravil(a) micron dne sob 12.01.2019, 12:51, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

JJ znám :mrgreen:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Teď tak sleduju jesli sem na něco nezapomněl odpovědět... ale jo jako tyhle renault motory nenávidim.... přál bych si tu trať až do slivence tram.... a nebo aby tu byly tichý motory.... autobusový, vim že nikdo ani žádnej tuner na ně nemá!!!!! je to síla---- :biggrin: vibration
Já bejt poslanec nebo tak, ihned je zakážu.... tyhle autobusy.... ihned.... šajze.... ta vibrace co ty motory dělaj je extra drsná.... to prostě ničí všechno kolem....
Ne jsou brutální.... mam rád i drsný frekvence... ale tohle co předváděj busy Renault jako sorry.... tohle je i na mě moc, a to mam rád CzechTek... :biggrin:
Zároveň ale když se člověk tomu zvuku věnuje co vyloudí ten renault.... no nedá se s nim pracovat.... je to likvidace.... :biggrin:

ale zpět k tématu--- pokavaď se nepohne... no tak bude cabrio 3D fobie. Nechci jí tu...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Normálně kolem tý fobie leze po zemi zelenej lišaj... nebo co... možná je to infekční... už aby ty micro kladívka přišly... někdo je rád použije... otázka je všechny 4 okna boční nebo se soustředit na čelní? :roll: :biggrin: Nemá smysl se s tim nesrat... co je moc to je moc... tuhle adresu si frajer vymaže ze svý odstavný databáze. Musí to bejt ale elegantní... precizní. Ne ale zajímá mě jestli ta vychytávka udělá díru a nebo to jen komplet popraská... na to se těšim až to zjistíme....
Zase ale aby pak nepřijela kriminálka... stopy žádný... nevíme čim to kdo udělal... otisky žádný.... nerad bych to komplikoval... :biggrin: to papírování a tak... :biggrin: Já sem viděl 4 frajery jak běželi tááámhle dolu.... :biggrin: měli kladivo :biggrin: rozhodně... hahaha
Ne ani policajty tahle zasraná kára nezajímá.... to byl jen vtip... pokud jí ani pak nikdo neodtáhne... tak frajer uvidí Aqua Fobii.... a konečně pochopí. Heureka...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Jakooo před 30 minutama akce... odtahovka... wow, tak to čumim... no tak buďto fobie fakt nechce bejt cabrio, a někdo by to udělal, 100%... ale tak zdrhla v pravej čas...
2 blbečci v kapucách jeden dlouhej, druhej mrňavej... parchanti... přijeli s modrým peugeotem 106

Hned sem si to místo zabral... zelenej koberec.
Konečně po 2 letech, to se mi a subaru bude klidně spinkat... Ale ty kladívka se stejně musej testnout... vraků je tu fůra, sice dál, ale to nevadí. To BMW naproti shnilý zarostlý nebo psycho Mazda 626, nebo vedle ten karavan... ten karavan je vrchol drzosti.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Doufám že frajery nenapadle to sem parknout pak znova... cokoliv... speciálně tahle značka jestli jí tu uvidim, cabrio jí nemine i kdyby mělo novou technickou... nezkoušel bych to :-) tady bude pořádek... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Tak to čumim :mrgreen: Jsem čekal, že se do toho nejdřív fakt někdo musí pustit, aby to auto odtáhli :mrgreen:

Ale teď na to čumim, to neodtáhlo město ne? Jak by se do toho dostali? Plus odtahovka global assistance mi tak nějak nesedí.
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 21:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Další Adepti na bezpečnostní kladívko... :bigups:

Tahle mazda je extremní... + vedle odloženej karavan ???!!!
Obrázek
i ryby :-) musely uhnout před timhle vrakem... ta mazda by měla hodně fanoušků na facebooku... ryby? prdlajs já tu stát budu. Tosemilíbí yeah! :biggrin:
Obrázek

Obrázek

Renault Ex-space technická??? :-) 2011 oleee
Obrázek

Obrázek

Obrázek

BMW .... neprodá a neprodá :-) to víš že jo... taková kára, ta bude mít cenu až v kabrio tuningu :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

No je tu toho víc... např 2x škodky 120, modrá a červená, jedna bez technický, druhou sem nezkoumal, ty jsou zajímavý jak to jen říct... ty se pohnou časem.

Takže kdo první? BMW, Mazda nebo Renault... kladívka jsou na cestě. Asi Mazda, to fakt ekl co je pod tim autem. ťuk sem ťuk tam... :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne ned 20.01.2019, 19:37, celkem upraveno 2 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

To je hustý kolik vraků je tam jen pár metrů od sebe. To parkoviště před Albertem začíná bejt solidní odstavná plocha :mrgreen:
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Kde máš karavan? :mrgreen:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

petrbk> jako taky sem čuměl... karavan uletěl... :biggrin: prostě se vypařil... nechápal sem.... jako ale měl stk, to jo ale vypadal že se tam fakt uvelebí :-) tytyty
ale ta mazda je na řadě, už přišly 2x microkladívka se střihačem pásů... jako nevěřim že to fachá, prostě to někdo musí vyzkoušet... nějaká osoba blízká nebo daleká, nedaleká :-) :biggrin: Fantomas :biggrin: ale jinej, ne ten co má toho modrýho citrona... no prostě jeho dvojník, toho nikdo nezná... :biggrin: :biggrin: nevim jak se to fantomasovi povede, ale doporučil bych kompletně všechny okna... nebo nejdřív 1 na zkoušku... a pak všechny, když to bude zábavný :biggrin:
Buďto vyjde tohle, nebo pak ho fantomas poleje vyjetým olejem a zavolá hasiče... otestovat se musí všechno.... :biggrin:
Další řešení je si ho dát na lano a smést ho na silnici a nechat.... zmizel by fest rychle, asi nejrychlejc :-) ale to je pracný... a někdo by moh fantomase napráskat a pak chytit :-) to on se nenechá... :biggrin:
čet sem diskuzi v tomhle článku...zábavný v Brně maj podobnej problém, asi to chce tam pak poslat fantomase.
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/vraky- ... pravy_krut
No pěkný řešení je tam když nejsi na sídlišti... a zmrd ti parkne auto vedle baráku... tak ho přesuneš před výjezd z garáže a odtah je fofrem :-) :-) Good...
Na sídlišti se to dá aplikovat ale jen tak, že to auto odsuneš přímo na silnici a zablokuješ dopravu :-) :-) Když už tam je v tý silnici, neměl by s nim nikdo hejbat :-) to se nesmí--- jen odtáhnout.... ideálně do PRDELE :biggrin:
Je to zvláštní, ale Fantomas dvojník ví naprosto přesně co je vrak a co neni... zákon nezákon :-) :biggrin: První přijde dvojník Fantomase, až pak zákon :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Jako já si celou dobu myslel, no byl sem si tim jistej že se má použít ta kovová plocha na okno... a ono obráceně :-) ten plast s 2ma vripama... tak to by se někdo pak splet :-)
No dále jsou 2 typy oken: Tempered OK a pak Laminated... ty nejdou otázka je jak se z auta, nebo do auta někdo pak dostane... Mnoooo :biggrin:
Ale Mazda je na řadě... fakt se mi tahle prezentace líbí... to nemá chybu...
https://www.youtube.com/watch?v=108CoOyteGM
https://www.youtube.com/watch?v=DxhTs8DWe84
divný je, že mi to přišlo, ale kšeft na ebay je zrušenej.... možná to neni povolená "hračka" :biggrin: asi nemá E certifikaci... :-) Ale fachat to asi bude...
Prostě system neví co je to vrak... tak bude "cabrio vrak" :biggrin: bez oken komplet. Stejně je to komedie, vlastníka auta nezjistěj... nemá značky... a člověk nic nepoškozuje, jen dělá z "vraku" v uvozovkách opravdu vrak... takže je to vlastně umělecký dílo :-) Jako Billboardy :-)
Je to divný, ale vlastně destrukcí člověk pomůže tomu autu... a všem lidem kolem... :-) Jen se nikomu do toho nechce... ale že to krásně lupne... to sklo... supr zvuk... člověk ničí a dělá vlastně dobro... :biggrin: osvobozuje ten vrak....destrukčně jemně :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Osvobozovat auta od utrpení je náhodou šlechetné :mrgreen:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

petrbk> je to šlechetný :-) to jo... no mazda se otestuje... a pak si nechám starej olej ze subaru, a ten kdyžtak použiju k podlejvání dalších vraků a + hasiči.... takovej koníček :-) 5 litrů oleje... no mělo by stačit na 1 vrak tak 0.3 vyjetýho oleje... :biggrin: Musej se vyzkoušet obě varianty... co je rychlejší a co funguje... resp. ten olej přeprodám osobě blízký a neznámý a ta to tam poleje... :biggrin: špinit se s tim nebudu...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od elMuerte »

takhle se to prej dělá
toy.jpg
(163.73 KiB) Staženo 760 x
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“