VRAKY na odtah...

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

No je docela hustý jak tam ubývá zeleně a postupně se z toho stává betonová džungle, tak jako každý jiný sídliště. Zrovna na tomhle poli jsme s klukama strkali petardy do psích hoven :mrgreen: Teda asi to bylo od psů.
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jj, bylo to dobré parkoviště :mrgreen:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Kurfa ale to je sexy Camry.... Tojoooo Ze zadu nejlepší :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Rok 2010, moje nejoblíbenější čubka :mrgreen: On ten zadní nárazník na živo zas tak jinej odstín neměl, ale tady to vylezlo neskutečně.
Naposledy upravil(a) petrbk dne úte 27.11.2018, 20:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

sem chtěl něco psát a celý si mi to potento :-)
5 vět v prdeli... cca a nevzpomenu si... :biggrin: Ale chce to tu pročistit.... 8 vraků v 1 ulici? odpudivý...
Ty ses odstěhoval.... můžu znát důvod? Mně se se nelíbí že tu všechno krachuje.... 1 restaurace u Vondráčků.... K.O. vedle shop K.O. rybářský potřeby K.o. :-) Vlastně je tu jen jediná restaurace s ultra chcacým pivem KAMERA. Ne neni to pivo dobrý a neni to vůbec tu dobrý.... ale nevim proč??? Zase ale jako výhody tu jsou.... 4 benzínky, LIDL, Albert pěšky, Billa.... atd... aleeee konzumu je tu dost... zábavy 0 .
Naposledy upravil(a) micron dne úte 27.11.2018, 20:45, celkem upraveno 5 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

U Blábola už to taky pár let nefrčí, jestli ti to něco říká. No proč jsme šli pryč. To nezáleželo na mě. Já byl v tý době ještě na škole. Vysokej nájem a na Lhotce bylo 2/3 volnýho baráku. Takže to bylo jasný. Prostě ať ten Barrandov je teď jakej je, tak je to místo, kde jsem prostě vyrostl a prožil hafo prdele. Tam se cejtim jako doma a rád bych se tam vrátil. Jenže při dnešních cenách nájmů a mojí vejplatě bych jen tak utáhl garsonku a asi bych chlastal vodu z hajzlu a ven chodil na kořínky.
Naposledy upravil(a) petrbk dne úte 27.11.2018, 20:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Sorry no... ale jako zase jo bejvalej majitel mýho 3kk s geniálním výhledem když slunce svítí na balkon taky zmizel.... za Prahu že si místo toho postaví barák atd... ty vole ale ta doprava...
Já sem žil v 2+KK sám a zdálo se mi to malý kurfa malý.... ve Werichově.... byt se pronajímá. Tenhle jsme zrekonstruovali do dokonalosti 3KK sám sem a jako fain, sem by se vešla i hodná milá svlečna... ale děti asi ne :-) Mam prostě divný představy o prostoru a o soukromí.... každej potřebuje mít soukromí... bez soukromí nejsou nápady....
Ale prozraď mi prosim důvod proč si se odstěhoval..... nebo nám všem :-) To by mě totiž fakt zajímalo.... Jsi ostřílenej Barrandovem jako já....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Kdybys neustále neupravoval ty příspěvky, tak by se na to reagovalo trochu líp :mrgreen: Takže znovu. Proč jsme šli pryč. To nezáleželo na mě. Já byl v tý době ještě na škole. Vysokej nájem a na Lhotce bylo 2/3 volnýho baráku. Takže to bylo jasný. Mně by klidně stačila fakt nějaká díra garsonka. Se vlečnou se nepočítá, takže to bude bohatě stačit. Prostě mít tu svojí garsonku, před barákem třeba tu camry. Zevlovat po ulicích jako za starejch časů, takovej ten low life. Úplně to vidim :mrgreen:
Naposledy upravil(a) petrbk dne úte 27.11.2018, 21:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

No těžko se o tom mluví.... chápu... jo jasný p4 já myslel že ses jako mý bejvalý majitelé odstěhoval za prahu kde sis za ty love postavil něco zajímavýho... sorry tys to měl jinak
:-) pronájem je něco jinýho než vlastnit...
Naposledy upravil(a) micron dne úte 27.11.2018, 21:07, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Jako taky jsem měl takový záchvěvy jít úplně pryč z Prahy. Ale prostě mi došlo, že patřím na ten Barrandov. Ale zatím vyhrává mamahotel. Protože teď se tam vrátit je pro mě skoro nemožný.
Naposledy upravil(a) petrbk dne úte 27.11.2018, 21:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Počkej a co že ti došlo jako čim sem patřit??? Mně to přijde zvláštní... Já tu mam rád tu nadmořskou vejšku... je to tu fain vysoko.... to se mi líbí, až je to divný... protože Praha je zapadlá v bordelu ne jen vzduchovým....
Mamahotel? okej takže ty si zlobil!!!! :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne úte 27.11.2018, 21:12, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Protože pokaždý, když tam jsem, tak jsem v takový divný pohodě. Prostě najednou je všechno jiný. Cejtim takovej komfort. Něco co neumim úplně popsat. Jestli je to tou nostalgií nevim. Kolikrát tam prostě jen tak přijedu na to parkoviště, dřepim v autě, poslouchám ty starý hopový fláky, co jsme jeli na střední a užívám si to. Občas si dám k tomu doutníček. Prostě pohoda.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Doutníčky už nikdo nekouří jen já.... to kecáš.... a děláš si ze mě prdel.... :-) a přivážíš sem ty zajímavý veterány na odtah :-) :biggrin:
No hahaha... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Ale jo seš hustej--- no problemo :-) rád s tebou čeče pokecám osobně... se spaním, parkingem atd... no problemo věřim že existuješ :-) Ne se mnou spát nebudeš :-)
No asi provětrám celicu...
Naposledy upravil(a) micron dne úte 27.11.2018, 21:29, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Proč bych kecal? To co píšu je prostě fakt. Ten kdo mě zná, tak ví, že jsem se tam prostě zasek. Žádný auta tam nevozim :mrgreen: Je fakt, že pár stodvacítek, jsem tam s kámošem na pospas osudu nechal. Ale to je nějakejch 13 let zpět.
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“