VRAKY na odtah...

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Já sem Mr. Zásek... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Ano. Mé druhé jméno :mrgreen: No nic, tak zpět k tématu. Ta mazda u toho Alberta je fakt evidentní, pod ní už to mechovatí docela fest. Taky si pamatuju, že před x lety stál u zelený, tramvajový zastávky takovej béžovej Oldsmobile z přelomu 80' a 90'. Pokaždý jsem na něj čuměl, když jsem jel do školy a ze školy Nějak čerstvě po základce. Tak rok 04 :mrgreen: A jednoho dne zmizel.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Ksakru bavilo mě to ta vyjížďka pro pivo.... s celi to nemá chybu.... to je lepší než poslat ženu pro pivo, imaginární ženo seď. my jedeme pro pivo :-) ... vzít si celicu pro pivo :biggrin: :biggrin: Potřebujete něco ? ne.... nic... vůbec nic :-) :biggrin: blbý je že se ani neohřeje... dojede pro pivo a neni ani zahřátá... chce to nějaký zahřívací kolo.... ksakru ta kárka mě baví... KURVA fest....XV je proti tomu nuda.... tohle je prostě skvělý.... :biggrin: Ne nemá to chybičku... ty brzdy... fachaj ABE stejně jako kdysi nový Kashiyamy.... supr.... mam rád pocit jistoty v 29letý káře. díky... :biggrin:
Ty potvoro, ty ty nový brzdový hadice a vedení nepotřebuješ... akutně... jen to tak vypadá... ale jooooo ty potvoro.... dostaneš je :-) Některý věci je lepší řešit dřív než pozdějc.... :biggrin: Pak už bych tu taky nemusel bejt :-) haha... no já vim že bys to vychytala... ale prostě dám ti co můžu.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

petrbk> oldsmobile tak to už ani já nevim že něco takovýho existovalo, ale i u nás? No..... ta Mazda je drsná.... pod ní je koberec, tohle sem nikdy neviděl.... a vedle ní je nově vrak obytnýho auta.... vyfuklá guma... vrak asi 4 měsíce.... to se nehne.... tohle je vrak! A co z toho? Nic.... Co třeba tyrák....TIR---- pořádnej tyrák... normálně to tu odstavte.... kdekoliv... i s přívěsem :biggrin: nebo jen ten přívěs.... dejte to kamkoliv....
Praha 5 si s tim očividně neumí poradit.... takže čim víc toho bude.... tim líp... ucpeme to tu vrakama na praze 5 :-) :-)
foto soon
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Ten Oldsmobile je fakt doba. Stál na tom parkovišti u polikliniky v řadě blíž k silnici.
KarlosJ
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: úte 06.10.2015, 23:02

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od KarlosJ »

Pokud toto projde, tak s tímto řešením nemám problém (na rozdíl od všech možností prezentovaných Micronem, které naplňovaly skutkovou podstatu přípravy TČ poškozování cizí věci).

PS: Stále jsem se nedočkal slibované fotografie s detailem RZ té nenáviděné Fabie, ze které by byla vidět propadlá technická... Pouze se tu debata stočila na nějakou Mazdu...
Toyota Avensis T27 combi 2.0 D-4D Obrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

:bigups:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od biscuit »

v britanii uz tohle funguje dlouhy roky. jen tady u nas se furt na neco ceka (vetsinou az problem hejbe s poklickou, jak uz v hrnci vre), pritom staci vzit jejich (jiz davno vymyslenou) legislativu a aplikovat ji u nas. navic k tomu muzeme dostat i jejich zkusenosti... nejvetsi rozdil bude stejne v tom, ze u nich se jezdi po opacne strane ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Mě by zajímalo jestli to město navozí automaticky do šmelcu nebo to třeba nejdřív dá na nějakou odstavnou plochu? Protože občas se na ulici dá najít zajímavá odloženka třeba jako Lexus GS první generace v Michli, teda jestli tam ještě je a jestli už se do něho nepustili vandalové.

Teoreticky pokud by byla možná nějaká forma odkupu nebo aukce, tak by na tom mohlo město ještě něco udělat. Nebo aspoň nulovat náklady. Ne každý auto co stojí, je šrot.
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od elMuerte »

Říká ti něco instituce: "Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových" ?
Teoreticky by tak mohli vraky propadnout této instituci a poté by jsi je mohl odkoupit prostřednictvím výběrového nebo aukčního systému.
ODKAZ
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Už jsem na to narazil na Aukru. Občas se tam něco objeví. Ovšem jsou to jen vozy zabavené nebo vozy ze státní správy. Auto z ulice jsem tam nenašel.
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od elMuerte »

Tak ten zákon ještě nebyl dostatečně dlouho v platnosti aby se tam objevili auta z ulice.
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

To ano, ale doteď se ta auta neodklízela?
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od elMuerte »

Odklízela na parkoviště obecního úřadu a ten to řešil s majiteli?
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od biscuit »

žádná auta z ulice tam nejsou. co to tady je zase za bludy?! jsou to vozy zabavené v exekučních řízeních, nebo odprodej majetku státní správy, nic víc.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“