VRAKY na odtah...

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

No napadlo mě tohle téma po debatě s policistou... řikám kde je, že tu překáží 3 roky, nemá stk... a nic se s tim nedá dělat.... podle systemu...
Tak se to dá dělat třeba jinak mimo systém.... kovu je hodně, a nikoho, NIKOHO by to nezajímalo že to auto někdo odtahuje kamkoliv... lidi by jen tleskali :-)
Právně je složitý definovat vrak... něco tam musí chybět?--- co přesně neni řečený :-) kupodivu
Ok řikám policistovi po telefonu, a co kdyby se to auto převrátilo na střechu? byl bylo by to na odtah? I když nic nechybí? :-) :-)
No tak to bych vám nedoporučoval, kdyby vás někdo viděl... ale jo asi by to pak byl vrak :biggrin: :biggrin: Takže oni se nemůžou dohodnout co má autu chybět aleeee když je na boku, nebo na střeše... je to jasný že je to vrak :-) Huráááááá :biggrin: :biggrin: :biggrin: Nechtěl mi to polda potvrdit... jen prej že k tomu se nebude vyjadřovat :-)
No výborně... takže vrak je vozidlo co je na boku a nebo na střeše... výýýýýborně :-) :biggrin: Nebo neni???? WTF :-) tohle podle mě v zákoně chybí :-) :-)

Ale k věci... už delší dobu mě sere tohle vozítko Fobie.... 3 roky tu tlí... a ten interier! Autoradio vem si, cíga vem si... ne nikdo :-) coooože---- a co převrátit na střechu? co ty na to?
STK 11/2017 pod autem roste zelí... a provokuje... zmrd 3 roky blokuje parking... si myslim že by se dal poslat na střechu....
nwbooo rozmlátit okno, pustit ručku a poslat ho do silnice.... ono se odklidí pak velmi rychle :-)
snapshot
Obrázek
Obrázek
Obrázek
normálně má na sedačce spolujezdce radio s panelem a cigarety... WTF!!!!!! Nikdo se toho auta nedotknul 3 roky a to chodí kolem 1 bezdomovec vedle druhýho.... o to nejde ale co za čuráka si tohle dovolí... zabrat parking... a ještě buzíkovat.... já mam 100 chutí mu to dát na střechu... buran zasranej

Ale tohle je hustý... jako koho by napadlo dát autoradio na sedačku s cígama a panel nechat na zemi.... nikoho to nezajímá :-) :-) Wooow... kde jsou ty doby kdy se čorovaly autoradia :-) :-) no tak na žižkově bych to nezkoušel :-) ale tak barrandov okej jakoooo :-) Na autoradio z fobie se ti každej feťák vysere :biggrin: :biggrin: ví že je to mrdka.... :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 08.11.2018, 15:49, celkem upraveno 11 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od elMuerte »

nenene, na to je legální cesta. Vyfoť auto, nejlépe tak, že je pod kolama listí, že obrůstá rostlinami, že má prázdné pneumatiky. Vzhledem k tomu, že tam stojí tři roky tak bych to tipoval na nějakou menší obec, kde neprobíhá blokové čištění, tudíž malá obec je silniční správní úřad, která může provozovatele vozidla (majitele) vyzvat k doložení dokumentů, že auto využívá. Protože pokud je zaparkované tři roky na stejném místě, jedná se o neoprávněný zábor veřejného prostranství a majitel/provozovatel by za pronájem plochy od obce měl platit, stejně jako kdyby si tam někdo složil paletu cihel nebo kontejner. Takže zavolej na obecní úřad starostovi nebo místostarostovi a na policajta a poškozování cizích vozidel nějakým převracením se vykašli.
Pokud by jsi s tím měl problém, tak SZ a domluvíme se na nějakém důrazném anonymním udání z mé strany. :wink:
Počkej ted vidím fotky, to tam nestojí tři roky. vždyť pod kolama je čisto. a má novou stk bez emisí.
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

čištění.... tohle je soukromý parkoviště... i když veřejný... No prostě patří k domu, ale nevadí když tu stojí někdo cizí.... tohle ovšem vadí... když se někdo nehne 3roky a sere...
A sem rád že to neni úplně bloklý... prostě ty místa jsou součástí barrandova... ale tohle bych netoleroval... na střechu ve 4 ráno... :biggrin: Nelíbí se mi někde použitej systém závor atd... je to hraní si na lidi a nadlidi... tady ten parking je pro kohokoliv... ale nesmí tu stát dýl než 1/2 roku.... pak pude na střechu.... toooo bude asi opravdu vrak... i když mu nic nechybí ale je na střeše.... divný toto :-) :-) :-) a nikdo nikoho neviděl... ojojoj :biggrin: No na převrácení auta to chce tak 3 lidi... nikdo nikoho nezná a rozhodně se dívali všichni na televizi s manželkou nebo kurvou :-)
proboha a to se stalo u nás? na našem parkovišťátku? no to snad neeee toto :-)
No ale třeba by to převracení na střechu fachalo... všude... takový jako jako moderní :-) na fecebook... co že někdo někoho poleje... nuda vole... převracet auta na střechu to bude funkční prdel :-)
Dá se udělat databáze takovejch vraků a lidi se rádi vyřáděj :-) :-) hlavně v noci... sám bych do toho šel... jenže sám to auto nedám na střechu :-(
Je to prostě právně děsně složitý :-) co ja a neni vrak.... :biggrin: bla bla bla bla no nesmí prostě stát na kolech... :biggrin: :biggrin: tohle ti ale právník nepotvrdí :)
no mohla by to bejt ale supr facebookovská gamesa.... pro ekology... převracení aut na bok nebo na střechu... taková novinka :-) jen u jasných případů... co budou třeba tady... já rád uhnu :-) a rád škubnu s tou kraksnou... jojooooo

Pod kolama je mech... všude... ale fotky to vynechaly.... můžu dát detaily :-) právě že pod nim je mech, nikde jinde ne... a to se snažili aby flora nepronikla... stejně jo podle fobie...
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 08.11.2018, 16:32, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od m5t »

A nestačilo by ho vytáhnout 2,5 metrů z řady aby to cajti museli řešit?
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

Je tam ručka--- dveře zamčený... čeká se na to až někdo vymlátí to okýnko a vezme to blbý autoradio :-) :-) ale 3 roky už a nikdo ho nechce :-) :-) už nejsme v 90tkách ---
Ale jo taky dobrej nápad... to mě napadlo dáááávno... prostě to rozmlátit a posunout na silnici... jo ale to 1 člověk nedá :-) :-) to chce vždycky jak na převrácení nebo na posun 3 pachatele :-) spolupachatele :-)
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 08.11.2018, 16:37, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od m5t »

Dva frajeři od stěhováků by s tím pohli ručka neručka :wink:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

mt5> to jo ale já za to neplatim :-) to už by bylo moc :-) :-) od toho je tu faceboook a pan "cukrátko" :-) může to tam mít jako v účetnictví jako "ekologish auto recyclacion!" Wunderbaaar :-)
Jako ale chápeš toho magora kterýho je ta kraksna?: ....snažim se vžít do jeho role: "Tak tady mam místečko.... tadyyyyyyy ano tadyyyyyy tadyyyyyy tě nechám ty moje fabijko :-) Tadyyyy tadyyyyy anooooo joooo už sem.... joooo tadyyyy tě nechám :-) Tady ti bude dobře.... FABIJKO... počkej jen vyndám autoradio a cíga... pěkně to hodim na sedačku abych byl fakt magor :-) jo a zamknu tě miláčku.... tak ahoj :-) :biggrin: :biggrin:
No a takovej magor prostě je.... :shock: No počkat, netvď mi, že chce prostě právě tohle všechno řešit... že je fakt až takovej magor???? :-) i to možný je.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
KarlosJ
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: úte 06.10.2015, 23:02

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od KarlosJ »

Vážně vám všem přijde v pořádku, když tady někdo veřejně mluví o obracení cizích aut na střechu? Mě to tedy vůbec nepřipadá i když se tu jedná o všemi odsuzovanou Fabii! Opravdu je mi špatně z toho, že takto vůbec někdo může uvažovat. Zakladatel vlákna bude asi z podobné sorty lidí, kteří dokáží někomu objet auto klíčem...
Věřím, že to autora štve, že na parkovišti před domem, ve kterém bydlí a vlastní (či si pronajímá) byt parkuje někdo dlouhodobě. Měl by si ale uvědomit, že to parkoviště leží na parcele č. 942/2, kterou vlastní Hlavní město Praha. To znamená, že se nejedná o parkoviště náležící k danému domu.
Dále pak rozhodně není pravda, že tam ta Fabie stojí tři roky bez hnutí - viz níže k porovnání pozice a natočení předních kol na GoogleMaps z července loňského roku (přesné místo tady). Mohli bychom se pak začít bavit třeba i o tom, zda neobrátit na střechu i vedle stojící Subaru XV, které je také jak na StreetView, tak i na fotkách zakladatele vlákna.
červenec 2017.jpg
StreetView, červenec 2017
(338.7 KiB) Staženo 1809 x
PS: Ajaj, s tím Subaru jsem si naběhl... to bude asi patřit zakladateli vlákna... Opravdu nebylo myšleno cíleně, i když to tak mohlo vyznít - jen jsem si všiml, že je jak na fotce, tak i na StreetView.
Naposledy upravil(a) KarlosJ dne pát 09.11.2018, 09:00, celkem upraveno 1 x.
Toyota Avensis T27 combi 2.0 D-4D Obrázek
KarlosJ
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: úte 06.10.2015, 23:02

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od KarlosJ »

A z ptačí perspektivy je tam letos dokonce jiné auto...
ptačí perspektiva 2018.jpg
Ptačí perspektiva, Seznam.cz
(672.81 KiB) Staženo 1806 x
Toyota Avensis T27 combi 2.0 D-4D Obrázek
KarlosJ
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: úte 06.10.2015, 23:02

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od KarlosJ »

A na ptačím pohledu 2018 na Google je jednou otočená obráceně a z jiného pohledu tam je volné místo... No nic, už to tady přestanu zaplevelovat... PS: Nejsem majitelem této Fabie a ani se s ním neznám.
ptačí perspektiva 2018 - Google.jpg
Ptačí perspektiva - Google.com
(123.18 KiB) Staženo 1806 x
Toyota Avensis T27 combi 2.0 D-4D Obrázek
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od elMuerte »

No však mě to bylo divný, protože pár vraků jsem nechal odtáhnout, ale vždycky byly obrostlé kytičkama a s vyfouklími koly pod kterými byly nánosy špíny a tady nic, krásně čisto i kola nafouklý.
Jinak čumím, jak jsi to místo poznal/našel ? Se musíte znát ne? :shock:
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
KarlosJ
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: úte 06.10.2015, 23:02

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od KarlosJ »

elMuerte píše:No však mě to bylo divný, protože pár vraků jsem nechal odtáhnout, ale vždycky byly obrostlé kytičkama a s vyfouklími koly pod kterými byly nánosy špíny a tady nic, krásně čisto i kola nafouklý.
Jinak čumím, jak jsi to místo poznal/našel ? Se musíte znát ne? :shock:
Právě proto, že by to tak mohlo vypadat jsem psal to PS. Ne opravdu se ani s jedním z aktérů tohoto vlákna neznám. Pouze jsem použil pár indicií, které poskytl sám autor - psal, že místo spadá pod Barrandov, na fotce interiéru auta se odráží ve skle 4-patrová budova a zároveň je vidět zástavba rodinnými domy na fotce zezadu auta. Pak už stačilo chvíli prolétat pomocí GoogleMaps nad danou oblastí a voilà - máme vítěze. Ovládání je jednoduché - přepnout na satelitní a za držení klávesy Shift a levého tlačítka myši se celá mapa nakloní, pak se levým tlačítkem myši posouvá a kolečkem zoomuje.
Teď předpokládám, že dostanu BAN za odhalení bydliště zakladatele vlákna...
Toyota Avensis T27 combi 2.0 D-4D Obrázek
KarlosJ
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: úte 06.10.2015, 23:02

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od KarlosJ »

A pokud dle GoogleMaps víte, kde se dané místo nachází, tak dohledání vlastníka parcely už je brnkačka. Takže najednou víte, že se nejedná o soukromé parkoviště, jak uvádí zakladatel vlákna. Ten asi chtěl při koupi bytu ušetřit (nebo majitel bytu, pokud si jej pronajímá) a nekoupil si k bytu i parkovací stání v garážích pod domem, které tam jsou a teď mu strašně vadí, že občas nezaparkuje před domem...
Toyota Avensis T27 combi 2.0 D-4D Obrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od petrbk »

Jóó Barrandov. Mé mládí... v hajzlu.

Věř mi, že auto v tomhle stavu nikdo odtahovat nebude. Zrovna nedávno jsem viděl nějakou reportáž, že po Praze jsou stovky aut, co nejezdí a jen zabírají místo. Dát to pryč není legislativně vůbec prdel. Takže pokud vůz není již vrakem, který by ohrožoval nějak okolí, tak si tam bude hovět dál. V Praze se většinou takhle odtahují auta, která už jsou totálně na kaši třeba od vandalů nebo tak.

A blokové čištění? HAHA :mrgreen: Čím větší vrak, tím větší pravděpodobnost, že to tam nechaj.

Jinak velký respekt Karlosovi. Docela Sherlock :bigups:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: VRAKY na odtah...

Příspěvek od micron »

pěkně je fobie zaotřená :-) i z družice :-) no hele je vždycky dobrý se podivat na datum na googlu.... žádný fotky nejsou 2018/2017 Karlos3 že... letos ani minulej rok tam žádný jiný auto nemohlo bejt, protože tam prostě stojí 3 roky... pod fobií roste zeleň... to já nechápu... je to fest beton ale pod tim autem to žije... jak je to možný???? :-)
Přeci když jako se auta střídaj, tak to nemá vliv na beton.... ale když stojí 1 auto... začne to tam žít :-) :-) jako mikro klima???? pneumatiky jsou zarostlý... a pod autem je trávník... neuvěřitelný. jakou má nature sílu... ale stejně to nechápu... když se auta střídaj, nic nikde neroste... když ne... začne to růst :-) to je hustýýý :biggrin: jakoby ta vegetace pod betonem ucejtila že tam se jí bude dařit :-) jakoby jí fobie přitahovala... vegetaci :biggrin: Jako jak to ta tráva dává???? :biggrin: :biggrin: instinkt???? fascinující, prodere se betonem..... cejtí příležitost :biggrin: jak aleee je to hustý :-) vegetace je totiž inteligentní.... vegetariáni a vegeti by jí měli přestat žrát... nikdy nevíš co ví :-) :-) je to živý :biggrin:
Karlos3 to je tvoje Fobie? a proč jí parkuješ u mě před barákem 3 roky? :biggrin: google jo 2017------------- seznam "lže"... 2018 jestli si to nepochopil... nejsou to aktuální fotky... jen datum licence.

Teoreticky by se to auto dalo vytlačit Terranem přes kouli do silnice... nebo za lano... po předku, když ne po zadku, případně mu pomoct kladívkem... z MHD... když se rozmrdá čelní okno, je to vrak....
musí se rozmrdat ale pořádně... jako na týhle celice... která už někoho asi fakt srala... zelenej lísteček tam zůstal :-)
https://www.sbazar.cz/kepacek112/detail ... ota-celica
Obrázek
Takže takhle???? asi jo....

Mimochodem v týhle ulici je mnohem víc vraků.... poslední drzost je že si někdo parknul obytný auto... před Albert... je tam rozestlaná postel... vrak... je a bude tam... paradoxně vedle mazdy 626 co tam hnije už tak 5 let.... a další a další.... já je nafotim všechny... 1 ulice. všechny maj výzvu na okně od policie... ale nic se neděje...
Udělal bych to jednoduše... bez STK? odtah okamžitě.... 1/2 roku skladování pokus info majitele a pak shrot---- bez možnosti aby majitel auta něco namítal... hotovo. zákon 13556688 666
zisk na shrotu si rozdělí odtahovka, parking, shrot.... a stát.
Jako neřikejte mi že tohle je možný v německu, itálii nebo tak podobně... neni.... ty lidi jsou tak drzý že tam nechaj i značky!

Nafotim jak to žije pod fobií.... a další vraky... je to celkem zábavný když to neni přímo před barákem... asi je to takový český hobby... odstavovat auta... 50.000,- pokutu bych navrhoval... bez STK a hned by se to pohlo... :biggrin:

+ Jako co bys dělal kdyby před tvým barákem najednou stála fobie... 14 dní... byl bys nervozní... nasranej 2 měsíce... pomalu bys jí asi začal likvidovat.... ale já se bavim o 2-3 letech!!!! tolerance je 1/2 roku až 2 roky...
Tolerance je ale bohužel až moc solidní... na barrandově... proto je potřeba to změnit... na max 1 rok- okamžitě zaevidovat podezřelý auto a 1 rok max ultimatum když se nepohne, pak automatická likvidace v případě vozu bez značek nebo bez STK. jednoduchý jak jednoduchý..... nemusí to platit po celý praze... jen Praha 5 třeba... interní vyhláška, aby se to ty burani odnaučili...a táhli jinam... prasata
Faktem je že to čelní sklo je nejjednodušší jak auto označit za vrak... ject to fakt nemůže :-) Ty kladívka asi nedělaj ani moc zvuk že??? Vyzkoušim :-) chrup chrup chrup.... je to rychlejší než zákon... tahle celica je taková inspirace... stejně mě vždycky zajímalo jak to kladívko fachá... ne tohle bych určitě neudělal :-) já sem tak hodnej.... to musel udělat někdo opravdu zlej :-)
Jinak řečeno až to praskne, já budu někde jinde a svědci mi to dosvědčej... :biggrin: Tohle je jen a pouze návod... jak čistit ulice a parkingy rychlejším tempem na praze 5, za spolupráci a inspiraci děkuji celice 6g :biggrin: Tekno 23
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“