Touch 2

Když na autě něco nefunguje a netýká se to přímo konkrétního modelu
Odpovědět
MekGajvr
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28.10.2018, 17:43

Touch 2

Příspěvek od MekGajvr »

Ahoj, s Toyotou jezdím krátce, zatím spokojenost, ale u systému Touch 2 mi kromě nemožnosti přehrávání audia dle složek silně vadí ještě jedna věc - mám něco rozposlouchané, zajedu na pět minut k benzince, a po nastartování se místo pokračování začne disk přehrávat od začátku...(???)
Je možné, aby taková triviální věc nebyla v roce 2018 u Toyoty vyřešená, nebo jsem jen něco přehlédl v nastavení?
Toyota Avensis 1.8 CVT 2018
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: Touch 2

Příspěvek od Xfield »

Tomu systému bohužel chybí k dokonalosti hodně :(
USB mi po nastartování pokračuje z místa, kde jsem skončil. Jak CD, to nevím. Co mě hodně štvalo, bylo to, že když jsem poslouchal rádio a vypnul motor, po nastartování se spustil USB disk.....takže radio už neposlouchám a problém nevnímám :)
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
MekGajvr
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28.10.2018, 17:43

Re: Touch 2

Příspěvek od MekGajvr »

Xfield píše:Tomu systému bohužel chybí k dokonalosti hodně :(
USB mi po nastartování pokračuje z místa, kde jsem skončil. Jak CD, to nevím. Co mě hodně štvalo, bylo to, že když jsem poslouchal rádio a vypnul motor, po nastartování se spustil USB disk.....takže radio už neposlouchám a problém nevnímám :)
Díky za odpověď, měl jsem na mysli USB - cédéčko tam ani nemám... Mně to tedy z místa, kde jsem skončil nepokračuje. Jen se chci ujistit - máš Touch 2, případně jakou verzi ?
Mimochodem, to s tím rádiem zase nedělá mně - když vytáhnu klíč při poslechu rádia, tak při nastartování jede zase rádio...
Toyota Avensis 1.8 CVT 2018
Uživatelský avatar
Harris
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: úte 06.02.2018, 08:51
Bydliště: Olomoucko

Re: Touch 2

Příspěvek od Harris »

Já mám AURIS TS HSD Executive. USB používám skoro pořád. Kde přestanu přehrávat tam z 95% zase po nastartování opět pokračuji.
Někde jsem tady na foru četl, že je to dáno výbavou.
Jinak těch 5% mě taky štve.
Toyota Auris TS Hybrid 1.8 Executive - 4/2018
Ford Focus HB Mk1 1.6 benzín (2005-2018)
ŠKODA 135 GLi (1996-2005)
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: Touch 2

Příspěvek od Xfield »

Mám verzi softwaru 0101AF.
Výbavou je dané např. to, že u vyšší výbavy se prý zobrazí "album art" .... nechápu, proč i tyhle drobnosti musí rozdělovat....
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
MekGajvr
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28.10.2018, 17:43

Re: Touch 2

Příspěvek od MekGajvr »

Já mám verzi 0101B8 a opravdu mi to navazování nefunguje, zkoušel jsem i dvě různé flashky. To jsem z toho jelen... :roll:
Zrovna tohle bych moc chtěl, aby fungovalo, často na cestách poslouchám mluvené slovo.
Toyota Avensis 1.8 CVT 2018
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: Touch 2

Příspěvek od Xfield »

Pak jedině servis a poptat novější/jiný firmware
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
MekGajvr
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28.10.2018, 17:43

Re: Touch 2

Příspěvek od MekGajvr »

Zkusím to. Zrovna včera vyšel nový update map (2018 v2) a je v něm podle stránek Toyoty kompletní update - firmware, software a mapy. Tak jsem zvědavý...
Každopádně díky všem za informace a rady.
Toyota Avensis 1.8 CVT 2018
Quirinus
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 03.02.2019, 14:37

Re: Touch 2

Příspěvek od Quirinus »

Ahoj. Mohl by mi někdo zkušenější poradit? Mám novou RAV4 2019 a když si na navigaci v nastavení mapy zvolím, že chci aby byla mapa orientovaná tak že směr jízdy je nahoru, tak to funguje ale jen do doby, než navigaci vypnu (nebo možná celý auto, to jsem ještě nevypozoroval). Každopádně druhej den už to je zase nastavené, že nahoře je sever. Lze to nějak nastavit na stálo?
Milan.B
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: sob 21.02.2009, 11:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Touch 2

Příspěvek od Milan.B »

Pozeram, ze v tomto sa nic v Toyote nemeni dlhe roky. Ten ich system je otrasny. A update nic neriesi. Skusal som. Aj ked mam uplne prvu verziu Auris Hybrid.
Mna najviac stve, ze sa mi pusta USB v najnevhodnejsiom okamihu. Napriklad vyonem audio na radiu a po zapnuti auta sa mi pusti audiokniha z USB (Pri STK napriklad). Vypnem voz pri cuvani na parkovaciue miesto a po zapnuti sa mi zvacsa pusti USB. Proste to USB sa pusta po starte vozidla v tej najnevhodnejsej chvili. A upgrade fw nepomaha.
Toyota Auris 1,4 Terra Cool - EX
Toyota Auris Touring Sports Hybrid
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy - obecné“