Veteránky Celica--- All info

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od biscuit »

:biggrin: on by možná chtěl, ale prostě to nejde. šedý buňky jsou pryč, finito.

ale on si chlapec poradí. dá jí k papínkovi do garáže a bude se na ní chodit dívat jako do muzea. na to se my socky nikdy nezmůžeme :mrgreen:
ještě že maj ti problémoví haranti ty svoje papínky :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 1Akiro1 »

Ale no tak guys proč si jdete tak po prdeli?
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od honzism@n »

dlouho sem nebyl na foru a uz vím proc...... mikrone prosím nerozmnožuj se
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 29Carlos »

No, já se hlavně tešim, až si tu za dva roky prečtu, co jsou ti testační komisaři za zabednený z...., že mu to jeho hali-gali nechtějí pustit na "Večka" a že by se vlastně měli predbihat ve frontě, aby mu ten kolotoč otestovali, protože se mu nechce chodit na technickou a chce ušetřit na povinným ručení.. :-D
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 1Akiro1 »

Hoši tady nejste na octavia klubu aby jste do sebe ryli jak mali kluci serte na to kurva už
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od biscuit »

nevidím jedinej důvod proč. micron se chová jako totální pitomec a dostává zpátky jen to, co si sám vykoledoval.
ty jsi tady dva roky, ale někteří už ho máme za tu dekádu tak akorát. navíc jeho úroveň rok od roku klesá. můj pohár přetekl a myslím, že nejsem sám...

navíc je dospělej, tzn. nejen, že by se už podle toho mohl chovat, ale taky tady za něj nikdo nemusí orodovat. až se nebude chovat jako idiot, nikdo se do něj navážet nebude, to ti můžu garantovat.
mimochodem ta narážka s octavia klubem je dle mýho názoru urážkou všech ostatních místních, kteří si jen nenechají srát na hlavu od rozmazlenýho cápka.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 1Akiro1 »

tak jsem chtel at je tu klid....Tady se moc nedohadovalo takhle se bavej koncernaci....jo jasny mas ho plny kecky a ne neoroduju ale nestoji to za to
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 29Carlos »

Asi tak...
Mimo to jsem jen micronovi popsal, jak to asi dopadne... Ale je to s nim asi tak jako ve scence s tím zábradlím v Obecný škole... :-D
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od Tygr »

Liz liz
Blem Blem

:-)
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Biscuit> nový katy přímo na auto se daj sehnat na německým Ebay 3000,- cca, to dřív nešlo... dřív byly ceny 10.000 a vejš... tohle ujde. Ať je to veterán nebo ne... líp to pofrčí.

29Carlos> cituji... ty se vyznáš člověče... WOW díky...
Ten "mezistupeň" se nazývá klubová testace. Jedná se o testaci historické původnosti. Dostaneš protokol o testaci historického vozidla. Povinnosti jit na STK te to nezbavi. Ušetriš na povinným ručení, budeš platit 1/12 a v případě nehody není pojištovnou na tvoje 30 a vice let staré vozidlo pohlíženo jako na starý vrak, ale jako na historické vozidlo (teda správně by to tak melo být, ale pojišťovny to samozřejmě zkoušej...)
Co se měření emisí týká, je na MD návrh zákona, ve kterém je, že se u vozidel starších třiceti let emise měřit nebudou. (Info z první ruky od člověka, který návrh spoluvytvářel....)
Auto na "Večkách" na STK nemusí, kniha jízd se uz taky vést nemusí. Auto se nesmí používat k podnikání, při cestě do zahranici je třeba to nahlásit. (Co kdyby někdo třeba chtěl vyvézt národní bohatství...)

Vyvážet mý bohatství se nechystám :-) Stejně ale nechápu... Povinnost jít na STK??? To je asi když je to do 30 let... pak nazdar... za ty 3000,- za STK je lepší si koupit novej KAT :-) ne kvůli STK, ale aby se auto mělo fain...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co ale dál nechápu je třeba případ že by mi někdo naboural blatník... pude to na pojišťovnu, ale novej blatník se nevyrábí :-) takže ti vyplatěj 6.000,- podle tabulky kdy se ještě vyráběl? Nebo jako jak :-) :-) Celkem problém... Jak jako pojišťovna hodnotí díly na veteránech? Podle čeho? Když se nevyráběj? Kolik je škoda na autě- veteránu? Pojišťovna zavolá do toyoty... ty jí řeknou že díl už neni... co dál :-) :-)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29Carlos> Jako proč by moje vozidlo nemělo mít veteránský značky? Motor původní, kastle původní..., barva na 98% původní /interier až na hlavici řadící páky Victor a led stropní osvětlení bez chyby/- kvůli diamantovým světlům? Nedělej si prdel.... :-) :-) Je to pro bezpečí moje a všech kolem... svítí to víc a líp... původní světla jsou vlastně až nebezpečný pro dnešní dobu... ty bych zakázal :-) beze srandy... blinkry nesvítěj, přední lampy nesvítěj... no comment :-) já preferuju bejt vidět a vidět... NEO-veterán... tak bych to pojmenoval...ty starý lampičky tam nedám ani omylem :-)
Dřív tyhle modernizace osvětlení nebyly možný... ale svět se změnil... takže to prostě bude tolerovaný. Je to hezčí a bezpečnější pro všechny. Má to estetiku a logiku.
Jo a ty 2 koncovky kulometný, tak na ty pozor, ty tam jsou od roku 2002... ty už jsou taky historický :-) 2-3x převařený. Mam je rád :-)
Sport sání Simota Racing... aleeee to tam taky bude a zůstane :-) Nic víc....
VIN: JT164STJ200000706
Jo a anténa je gumová... aby jí někdo nezlomil :-)
Kniha jízd :-) Tak milá kniho jízd, včera sem si dojel pro 4 piva na benzínku... :biggrin: :biggrin: Jízda proběhla úspěšně :-) WTF

ceněný že je víc auto na normal značkách? Tak to nechápu... já když vidim V tak cejtim respekt... odstup... vyšší cenu automaticky než normal značky. To je věc názoru :-) Ale stejně je mi to úplně jedno jak auto působí cenově... protože na prodej nebude :-) :-)
"V" prostě pro mě znamená na každým autě, kde je, že neni na prodej :-) definitivně. A když jo, tak jen "privátně". A měla by ta značka působit prostě psychologicky... ne jen na lidi, který by asi málokdy tušily, že celice je 30 let :-) To by odhad málo-kdo... o to mi taky šlo... to ty diamanty :-) ....moderní.... Ale prostě psychologicky i na policii... jeď ... chytnem si jinýho gaunera :-) nechcete vidět mou knihu jízd? :-) Ne :-) Radši ne :-)
Poslední jízda v knize jízd bylo něco... tak jedu, jedu a najednou mě něco svrbí, tak se drbu drbu... a okej jako... pak znova... a asijský sluníčko normálně :-)... To byla jízda 124 :biggrin: musel sem zastavit a vyhodit ho oknem... je to v záznamu :-) výborně, jeďteeee už pryyyyč :-)

No prostě mě už sere cálovat STK za 2 auta 2x 2.800,- jako výpalný... stejně vim o obou autech víc než celý STK... a připadám si jak kokot co vyhazuje prachy. Tenhle rok to bylo prostě poslední STK pro Celicu... má ho do 2020 ale příští rok jí vyřadim.... moh sem si místo toho koupit novej KAT... takže tak nějak. Vyhozený 3.000,- Subaru XV má 22.000km :-) Tam je to STK dobrý akorát k tomu, že opravdu má 22000km :-) Zaevidovaných. Since 2014, protože by tomu věřil málo-kdo :-)

No a k těm kecům okolo... nezajímaj mě... mně šlo o to jestli tu je někdo kdo má REÁLNOU zkušenost s převedením auta na veterána... ne TEORETICKOU a z doslechu pseudo BMW.... "jedna paní povídala"...
Takže NIKDO.... jen je tu spousta kecálků :-)

Hledám PROFÍKA... ne kecálky... REÁLNÝHO humanoida s REÁLNOU ZKUŠENOSTÍ... neni ????? No tak to budu asi teda zase jen JÁ... děkuju :-) :biggrin:

+ jo to téma je zajímavý a teprve bude... aby ne když mě napadlo :-) Problém je, že zatim tu neni nikdo "Profi veterán" takže je tu jen spousta textu, někdy i útočnýho :-) neeeeeee :-) Já sem tohle téma myslel dobře... ale neni tu nikdo kdo ví... samý kecky.
No oni tu určitě jsou... co to sledujou "tajně" a bavěj se... o to šlo taky... o to jde vždycky...
Problém je že ten co ví všechno a čte tohle... sem nikdy nenapíše... protože nevim... Otázka je, mam až budu já vědět všechno sem psát? Jo taky útočit umim, ale nelíběj se mi útoky na mě... útočim většinou jako v "sebeobraně".... a proč se tohle vůbec děje v mým tématu? No nechápu... Já to sem nepíšu pro sebe... ale pro ostatní...
29 Carlos něco ví... ale tuze málo.... podstatný je vědět všechno... i to nepodstatný.
Nebo je to o tom, že "V" si dělaj info vakuum.... ???? spiknutí :-) :-) gang kterej vlastně opovrhuje třeba touhle stránkou? I to je možný... veteránská mafia :-) Každej musí patřit do určitýho klanu :-) Tajný akce... všude samej sex :-) :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Jako fakt mě nasraly ty kecy o fogim... takže aby bylo jasno... Autobusový nádraží Florenc renovovaný je naše- my jsme ho renovovali!, hotel Perla je náš, benzinka nejlevnější v centru je naše, hostel je náš, pasáž černá růže je naše, atd... atd... ale jak já, brácha, tak fogi jsme nenápadný :-) další 3 prdele drsných nemovitostí.... no vlastně ani nevim o všech... ale to neznamená že budu jezdit v porsche... mam rád celicu a subaru :-) Dále akcie 3 prdele... fogi je bastard :-) Ale jsme normální, moc dobře víme, jaký jsou lidi svině... takže jsme nenápadný :-) Přispíváme na 3prdele dobročinných akcí...atd...jsou to 100.000 a víc...
Podstatný je to, že všechno je poctivý od A do Z.... o to se staraj naši právníci... a jo nemáme se za co stydět, nejen vzhledem k tomu kolika lidem dáváme práci a kolik odvádíme státu.
Takže o tomhle už tady nechci nikdy slyšet... nerad sem pletu peníze...
že celica by si lebedila v luxusní garáži??? problém ??? zmrdi... :biggrin: FUCK YOU...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od biscuit »

na tvýho fotra nikdo nic neměl. naopak - ten musí mít totiž svatozář. já bych na jeho místě takovýho synáčka jako jsi ty už dávno roztrhnul. btw. když jseš takovej malej miliardář, tak proč jsi chtěl pracovat na poště - v nejnuznější organizaci široko daleko? to sis jako chtěl vyzkoušet, jak se má porobený dělný lid? nebo jsi chtěl tatínkovi ukázat, že už se o sebe ve čtyřiceti umíš skoro postarat (škoda, že se to nepovedlo)? já vím, je to těžký nebejt mazánek, když má člověk někde tam vzadu uloženo, že se tatínek postará. třeba bych to taky neuměl, tak už se ti nebudu smát. ale měl by sis sám uvědomit, jak působíš na ostatní. většina lidí tady jsou skutečně dospělí, kteří se starají sami o sebe, na svoje legrace si vydělávají vlastní prací a třeba ještě živí rodiny. pro ně budeš vždycky klouček, kterýmu ještě teče mlíko po bradě, ačkoliv už jsi šedivej jak fenrir.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 29Carlos »

microne, věci se mají asi tak...
Ty světla můžou svítit jak chtějí, ale dobově to prostě nesedí... A to je pro testaci celkem zásadní věc. Ono se totiž u atestace i přikládají fotky a pod testační protokol se musí někdo podepsat.... A nemyslím, že by se někomu chtělo riskovat pověst, v horším případě licenci k testacim....
A ver tomu, že lidí, co by do toho mohli začít štourat, je dost... O to víc, kdybys to mel na Večkách....
Jinak, něco malo o tom vím, jen se za ten rok, co jsem se o to zajímal, nějaký věci změnili, proto jsem se nepouštěl víc do hloubky...
Každopádně je to téma na delší diskusi, a spíš u piva....
Jinak nevím, možná jsem na tom špatně s počtama, ale já technickou poridim i s emisema hravě pod 2000,-... :-)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od biscuit »

Ne Karle, ty počítáš dobře. Včera jsem schválně koukal na přehled STK a i drahej Bohdalec je s benzinem pod 2k Kč.
https://www.mbenzin.cz/STK
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

get me
Naposledy upravil(a) micron dne ned 18.11.2018, 17:01, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“