Veteránky Celica--- All info

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Prostě tu chybí někdo kdo je vetarán.... nebo má veteránku... a bude tu BOSS...
Nemusim bejt boss vždycky jen já že jo :-¨)
Až já budu fakt boss tak se změní hodně věcí....... od A po Z...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 29Carlos »

Já myslím, ze jsem ti sem toho napsal poměrně dost...
A pokud jde konkrétně o tvoje auto... Správně by testaci dostat nemělo, ale i tady funguje lidskej faktor....
A na "Večka" jde přihlásit jen vozidlo odhlášený z registru...
A obecně je víc ceněný auto na normálních značkách než na "Večkách...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od biscuit »

ono dost dobre nejde vysvetlit cokoliv nekomu, kdo prodelal chemickou lobotomii...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od Tygr »

Nějakým nedopatřením jsem si to přečetl. No tvl :-D

Ale kdyby najednou nebyl žádný internet, žádný a pro nikoho, jestlipak by to nebylo vlastně lepší.

Umm humm
Unfriend
Snakes have legs.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od biscuit »

yeah man, it's true... i read it on the internet, uhmmm. the daily testicle is the source, so it must be true, aha...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od Tygr »

Ssssssssss :-D
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Takže ještě jednou, je to někdo kdo ví o veteránských značkách víc než jen hemzování???? Díky... nemam zájem číst sračky typu že moje celica nemá na veterána :-) protože ten co to píše je chudák... a socka--- asi tak... Veteránka to bude i kdyby se všichni posrali :-) příští rok... takže tak... zmrdi... :biggrin: :biggrin: :biggrin: jen vy si dávejte bacha... možná vás nepropustěj :-) ty vorezlý trosky.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
A vypadá to tak že budete potřebovat info ode mě... no nevim... asi se mi nebude moc chtít... :biggrin: :biggrin: :biggrin: prostě mi polibte prdel... ps: to už je po druhý... jojo noooojo.... To je fakt už 2x mě nasrali... tak si to sežerte... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Je tu jeden problém... možná si všichni myslej že já vás potřebuju.... ovšem opak je pravdou vy potřebujete mě... a to je ten problém :-) :biggrin: chce to se zamyslet---
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Takže někdy v dubnu přijde info od pojišťovny cal za rok... celica... dám výpoveď.... a změna smlouvy na 1/2 roku... a pak--- :biggrin: to je právě to zajímavý co pak... vyřazuju tohle auto... na veterána/ sporotovní vůz... je to jasný kurfa? :biggrin: žádný stk vy kundy... :-) za 2900,- místo STK si koupim celkem dost dílů.... čuráci!!!! A koukejte se chovat k celice slušně ZMRDI!!!
Naposledy upravil(a) micron dne sob 13.10.2018, 23:06, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od Tygr »

Tebe se tu ale nikdo na nic neptal.

Sssss :-)
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Tygr> nechápu... Já sem se tě na něco ptal? že mi odpovídáš? Ale jo každej si může odpovídat na co chce... proč ne :-) komiku :-) Mě jen tak nevyprudíš :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Prostě ale jo přísahám že tahle 706 VIN bude poslední/ a první 2.0 GTI Celica 3SGE 5g v Evropě medium blue... aka GT-R, tak to prostě bude. a tečka. 8J1 10/1989 modifica celica.
Naposledy upravil(a) micron dne sob 13.10.2018, 23:24, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od Tygr »

Ssssss

Jo, já to taky četl.
Daily Testicle.
Ale úplně vidím ty palcový titulky - micron má zbastlenou Celicu polským depem a proto vecka nebudou.
Sad story.
True story.
Snakes have legs man.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

Počkej co máš proti poland? přesně? Prahy? noooo tak za to by měli dostat poláci pusu...
pokavaď někdo bude chtít tohle auto udržet cajk a aby jezdilo... bude potřebovat novou podlahu komplet fungl... a prahy... dále pak jiný věci... ale podlaha komplet a prahy... a to dá málokdo....
v tuhle chvli si to hodně lidí rozmyslí... musíš znát totiž fakt dobýho autoklempíře... podlaha v těch 5g je totiž totálně na sračky... 1989- 1994
Když dáš nový prahy a novou fungl podlahu s těsněním, tak pak už v zimě nebo v mokru nevyjedeš... chceš to nechat... dokonalý. takže tak.

Možná by někdo řek že sem přecitlivělej... ale hovnoooo já to auto mam od roku 2002... je 2018 a vim naprosto přesně naprosto přesně všechno.... tomu věřte... každej milimetr..., každej zvuk, zvouček, mini zvuk... všechno... :biggrin: člověk musí vnímat... a musí to bejt bez chyby... sebemenší :-) pak je to radost a až pak si člověk může dát muziku Live Sound system na plný kule---- když to jede jako nový :-) :biggrin: a je to fascinující.... krásný je i to jak tě lidi pouštěj v levým pruhu... když to viděj a slyšej.... krásu :-) :biggrin: já to rád vytočim...
6.000 atd... protože o tom to je :-) ATM YAMAHA 3SGE 160PS 1200Kg
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od biscuit »

ono to je made in chinese taipei, ale to je fuk. na historickym aute ta kolotocarina nema co delat. but... snakes have legs, man, ehmmm :biggrin:

1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 29Carlos »

Hele, ty kokotku zabedněněj... Já ti tu napsal, jak to je a snažil se ti poradit, ale už na to se.u!!! A to, že ty to prostě nechceš pochopit, je tvůj problém...
Odpovědět

Zpět na „Celica“