Moje Celica GT 6g na prodej

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
My-key
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 15.10.2013, 18:20
Bydliště: Praha

Moje Celica GT 6g na prodej

Příspěvek od My-key »

Ahoj,
dovolím si to dát sem, nevím, jestli by se na sekci bazar někdo podíval..
Zbavuju se mojí Celicy, jen stojí na ulici. Inzerát dávám nejdřív jenom na forum.
Rok 94, 129kW se superstrutem (4 z 6 kostí měněny cca před 5tis km za krvavý peníze, doklady najdu).
Auto v originálu, stříbrná, kola 15ctky elektrony jen se zimákama zánovníma. Žádný tuningy ani lakáže vevnitř ani venku.
Lakovaný P a Z blatník, celkem zdařile. Není to muzeová voňavka, ale na ty leta v porovnání s ostatníma myslim pěknej stav.
Puchýře na hraně dveří - klasika, a na pravým zadním podběhu + okolo základny křídla
Interier kůže celkem pěkně zachovalý, u řidiče pár prasklin. Šíbr to má a klima (nefunguje, chtěla by zprovoznit, nepoužíval jsem..)
Najeto na tacho cca 160, mohla by to bejt i pravda. Já to koupil dovezený z DE s čistopisem před asi 5 lety.
Motor šlape jak hodinky, chytá, jede jak ďas, nečoudí.
Auto je udržovaný - svíčky Denso a olej najeto celkem nic, termostat jsem dával novej a nějaké další kravinky.
Chce to nový stabilizátory na zadek, někdy to klepne. A na emisích brblali..asi už je špatnej katalyzátor.
Cena 40, za tu legraci myslim přiměřená.
Panicky nespěchám, cena je pevná a podle mně férová.
Přijeďte mrknout na Prahu 5.
Michal
737 256 649
nebo přímo mail
m.neces@gmail.com
Celica 2.0 GT SS 94
Uživatelský avatar
My-key
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 15.10.2013, 18:20
Bydliště: Praha

Re: Moje Celica GT 6g na prodej

Příspěvek od My-key »

Dobře, sleva na 30tis. Fakt jí nikdo nechcete?
Nechce se mi to dávat ven na bazos apod..
Celica 2.0 GT SS 94
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Moje Celica GT 6g na prodej

Příspěvek od biscuit »

nechces dat nejaky fotky? treba to nekomu pomuze se zamilovat ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Celica“