Navigácia

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
vilibrord
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25.08.2018, 12:46

Navigácia

Příspěvek od vilibrord »

Ahojte,

vlastním Verso 1,8 z roku 2017. Keďže sa mi nepáčila cena, nedal som si nainštalovať navigáciu do vozidla.

Teraz hľadám alternatívu, ako si ju tam dať. Pozdáva sa mi spôsob navigácie stiahnutej do telefonu a prepojene s displejom v aute, niečo ako sygic https://www.sygic.com/sk/car-navigation/compatible-cars Sygic žiaľ nie je kompatibilný s toyotou.

Poznáte niečo obdobné, čím by sa dala nahradiť navigácia? Alebo ako máte riešenú navigáciu vo svojom Verse?

ďakujem
tomas1870
Člen Týmu
Příspěvky: 27
Registrován: pon 27.08.2018, 08:17

Re: Navigácia

Příspěvek od tomas1870 »

Držiak na mobil v mriežke ventilácie a v tom pustené Waze..
Toyota Verso 1.8 CVT LPG Obrázek
Toyota Auris 1.6 CVT
vilibrord
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25.08.2018, 12:46

Re: Navigácia

Příspěvek od vilibrord »

Dačo na prepojenie s monitorom... nech je to vacsie...a nie kupit vacsi smarftone :D
Uživatelský avatar
ban
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: pát 01.08.2014, 23:08
Bydliště: SK

Re: Navigácia

Příspěvek od ban »

Infotaiment toyoty je katastrofalne zastaraly v porovnani s inymi znackami. Na mirror link alebo akekolvek zmysluplne prepojenie auta s telefonom zabudni, samozrejme okrem klasickeho bluetooth pripojenia pre telefonovanie. cize bud si doplat navigaciu alebo pouzivaj tu v telefone. ja mam magneticky drziak mobilu v mriezke nad displejom, tak mi to pre navigaciu vyhovuje.
Toyota Verso Style 1,8 CVT 7S 2014
Toyota Auris 1,6 MMT 2008
brvno_sk
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: pát 03.03.2017, 11:10

Re: Navigácia

Příspěvek od brvno_sk »

drziak + stary iPad a budes mat taky gerojsky pocit ako v Tesle.... :D

telefon do drziaku a cau, do skolky trafim a Ugorodu tiez a poslednych 5km zvladne google maps aj s trafikom zadarmo.
Ale pouzivam aj Sygic no tiez iba na obchadzku dialnice a last mile.
Odpovědět

Zpět na „Verso“