drhnoucí stěrače

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Všim sem si toho nejdřív u celicy, tam mi to dělá u řidiče... stěrač drhne sklo, ale precizně :-) žádná šmouha... ale drhne a jak drhne tak ten zvuk mě sere... proč neklouže tak krásně jako spolujezdcův? Gumičky maj oba měněný... těma to neni...
to samý sere bráchu na Nisanu Terranu, tam mu drhnou oboje... :-)
To samý dělá land cruiser máti u řidiče... drhne i když sem ho ohnul :-)

Má se tedy stěrač ohnout asi spíš po směru stírání? Asi jo...
Sere to spoustu lidí ale neřešej to :-) :biggrin: :biggrin: Já to vyřešit chci :-) Je tam moc velkej přítlak... zbytečně velkej... proč ale ta guma poskakuje? i když se sníží.... musí se asi lehce ohnout stěrač do směru stírání... aby jako ty gumičky nestály rovně ale ležely???
To je téma co :-) ne mě ten zvuk drhnoucích stěračů prostě sere... :biggrin: PS: ne gumičkma to neni... gumičky jsou jako nový... na všech autech... :biggrin: stíraj perfektně, ale drhnou/poskakujou...
Vzorný stěrač by neměl poskakovat a drhnout případně vrzat ani za sucha... tak tak... tak proooč :-) mě tak trápíte... :biggrin: :biggrin:

Jako nasere to komfort z jízdy... drrrrrr drrrrr drrrrrrrr
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od Jimmi »

Drhne to jen jedním směrem, nebo oběma?
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Jen nahoru... drrrrrrbe drbaj :biggrin: dolu klouzaj fain
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od libor12 »

Použij tekuté stěrače na ošetření skla a je po drhnutí.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Libor> no já používám na čištění auta z venku i zevnitř + i v bytě čistič na okna... funguje to na všechno, na WC, okna, karoserii, plasty, látku, i na podlahu... :-) v bille měli litr za 19kč... dneska sem kupoval :-)
Clever čistící prostředek na okna, skla, zrcadla... a vlastně na všechno :biggrin: i záchod se pak leskne...
Ale jako nějakej tekutej stěrač to ne... chci jiný řešení :-) Horste
Podle mě je chyba v tom, že ty gumičky jsou kolmo na sklu... ale měly by ležet... tedy stěrač ohnout tak aby gumičky neležely jen ostřím ale větší plochou... to je ale jen teorie
U Subaru nedrhnou... sem je zkoumal a ležej...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od Jimmi »

Chce to zkontrolovat natočení ramínka vůči sklu. Ten držák, na kterým je ramínko naplácnutý, musí mít u většiny aut uprostřed skla nulový sklon. Když se to zkroutí, může to dělat tohle. Stačí jemně pootočit.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Zkusim, ale ještě sem detailně kontroloval ty co drhnou obě na Terranu, a ty jsou tvrdý jak šutr :-) gumičky tam to bude gumičkama asi :-) ale stíraj...
jen nechápu že na LC 120 a celice drhnou jen řidičový... gumy nejsou tak tvrdý... kdyby byly drhly by oboje... spolujezdcovi ale nedrhnou... já měnil oboje stejně... Denso
už to je pár let... ale proč drhnou jen řidičovi? :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od biscuit »

libor12 píše:Použij tekuté stěrače na ošetření skla a je po drhnutí.
cos cekal, ze ti odpovi? tomuhle cloveku proste nema cenu radit. on o radu ani nestoji. uvidis, ze za tejden tady bude demonstrovat, jak na to "zase prisel" sam a za devatenact korun... a samozrejme jeho reseni bude ultimatni a jediny nejlepsi na svete i v celem kosmu. u me uz si vycerpal kredity a uz sem rezignoval, jen se tim bavim.
Naposledy upravil(a) biscuit dne čtv 21.06.2018, 22:35, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Vždyť o to jde... bavit se... protože je tu děsná nuda jinak... :biggrin: defakto Mrtvo... tu je...tak vždycky vstanu z mrtvých a něco sepíšu... no minule mi pomohla tequila... já na to moc nejsem... ale druhej den sem měl jít k zubařce, v 10:00 v 9:00 sem se musel omluvit... něco mi dotoho vlezlo :-) palice nechápala pokyny... :biggrin: to dáš řikala... ale hovno, podivej se na sebe, si rád že dejcháš, tam to nerozdejcháš až si vybere zoubek a začne vrtat, koukni se na sebe jak se potíš, si jako prase... :biggrin: dobrý den, já se chci omluvit, dnes se mi to nějak nehodí, někdy indy... 11/7? Výýýborně, děkuji :biggrin: :biggrin: Ta tequila ke mně normálně promlouvala a bála se o mě :-) :biggrin: No měla navrch... a měla pravdu... nebyl sem ve svý kůži... to bych nedal...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od libor12 »

Microne... Většina nových vozů má od výrobce namontované hydrofobní čelní sklo http://www.autosklokm.cz/cz/autosklo/na ... elni-sklo/ mi ostatní se staršími auty si kupujeme "tekuté stěrače" a musíme věnovat 20minut nanesení hydrofobního filmu. I když jak jsem zjistil tak i na Corollu lze hydrofobní čelní sklo sehnat.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 18:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od Jimmi »

Já teda asi hydrofobní sklo nemám, vzhledem ke stáří, tekuté stěrače také nepoužívám, ale při rychlostech nad sto, sto deset prostě vypnu stěrače, kapky se rozjedou a pak krásně vidím. To ale přikládám spíše aerodynamice. Zadní sklo, to se vůbec nešpiní a prší na něj jen v rychlostech pod čtyřicet.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Libor12> 20 minut? no tak na to nemam čas :-) nikoho takovýho sem neviděl ani vidět nechci- joudu :-) terrano je jasný, tam jsou gumy jako dřevo :-) starý ultra... landcruiser možná taky... a u celicy tak na to se podivám specifičtějc... tam byly dávaný nový denso ale asi před 5 lety... min... to je málo :-) oboje... rozdíl byl v tom, že denso u řidiče nemaj "spoiler" kterej byl na původních toyota stěračích... který mam schovaný... tam byl u řidiče masivní a těžkej spoiler... kdysi sem si řikal že je to asi jen design... ale ne... bylo to k tomu, že stěrač byl prostě těžší a líp jel po skle v jakýkoliv rychlosti.... u spolujezdce nebyl... ??? Tudíž od tý doby spolujezdcův jede fain, je stejnej jako kdysi... ale řidičův ne... neni zatěžkanej spoilerem... denso ho vyráběj bez... celkem to chápu... taky bych si řikal jako proč mam vyrábět stěrač i s tim spoilerem? k čemu asi je? No tak k tomu je... byl... aby to pěkně stíralo :-) koupim od toyoty original... denso korea neumělo kopii- nepochopili jí.

Můžu vyfotit... fakt mam oboje původní stěrače schovaný... a ten spoiler je hustej. Neni tam jen pro parádu... nějakej japončík se s tim musel srát :-) :biggrin: protože měl logiku... kterou ale už ten blbec v korei, kde si Denso nechalo dělat kopie jaksi neměl...
Drhne proto, protože tam neni takovej přítlak jako bejval se spoilerem... kurfa korejci :biggrin: Nikdo Vám to neřek... já vim... lidi jsou kokoti... ale tak to je... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Ale jo, tak takhle jako dneska sem se nesmál asi tak rok... opravdu nářez, doporučuju tohle natočit na you tube :-) My jsme s bráchou netočili... ale smáli jsme se jako nepamatuju. Až nás bolelo břicho oba--- a brácha se smíchy málem posral :-) :-)
Mimo lanka na celicu sem objdednal pár stěračů Denso... 2x na Nissan Terrano 1x na Land Cuiser driver a 1x pro celicu driver všechno Denso.
http://www.denso-am.eu/media/1070792/dewb18-0001.pdf
Stojí to pár kaček... člověk si řikal, joooo to bude easy jako facka... než měnit jen gumičky... 1 stěrač stojí cca 150,- proč se mrdat jen s gumičkama :-) když se můžeš mrdat s celým stěračem... a je to hustýýý :-)
Ok systém se jmenuje "Multi clip" návod kromě toho že člověk vidí hák... jo vidíme :-) je k hovnu... ale přece to nemůže bejt tak těžký, taková hovadina :-)
Serem na návod... ten se fakt pochopit nedal... a to oba máme Vejšku :-) Tak já sem si vzal stěrač u řidiče na nissanu terrano, brácha spolujezdcův.... vyndat původní no 5min... ok
Jenže původní nebyly original... měli drsnej systém... čas start... 18:55 cca takže je to úplně jednoduchý, ten ultra zvláštní systém Multi- clip se musí dostat na ramínko, a přicvakneš tam pak jednodušše ten stěrač...

Hooovno... je tak 7 způsobů, variant jak se to dá hokus pokus... ale ani jeden neni ten pravej... nebyl.... jen jediná kombinace funguje, z mnoha pokusů... je jednoduchá, ale přijít na ní, no tohle nás prostě rozsekalo :-) Tak po půl hodině zkoumání jsme oba byli skeptický... tak tohle nejde... ne to nemůže jít :-) Podle nás to udělali blbě... to prostě neni kompatibilní KURFA :-)
Návod na pikaču... Hraj si... ok 1 hodina :-) Voleeee.... tak já to mam... skoroooo.... už to chápu :-) Skoro... ty vole to se hejbe.... no a brácha kurva ne to je totálně v prdeli tohle :-) :-) :-) chce se mi srát... ale fakt ty vole :-) Tak se di vysrat... ne já to zatlačim... nooo jak myslíš... já to už budu mít.... :-)
Tak u mě by to fungovalo, ale hejbe se to... ale chybí mi tam stěrač :-) :-) pozvolna sem pochopil jak to má bejt... tu jedinou kombinaci z mnoha :-)
Pak se mi tam povedlo dát i ten stěrač... a drželo to 1 hodina a 15 min :-) Vole tak já si du zakouřit... snaž se... podivej se jak je to jednoduchý... :-) Hurááááá kouřim doutníček... a brácha u spolujezce pořád nic :-) :-) je to těžký jako svině :-)
Brácha pak řiká ty vole tak tohle tenhle system Multi clip musel vymyslet nějakej Matfis... inženýr... no asi jo... jak vidíš na mý straně to fachá, tak dělej :-) :-) Neni na tom nic složitýho... koukej :-)
Good už sem se nomoh dívat jak se trápí... zkusil sem pomoct... ale jak se člověk otočil opačně na druhou stranu ke spolujezdci... zapomněl to jak se mi to povedlo vedle- z opačnýho úhlu... aaaa do prdele :-) neeeeee :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Ty vole já nevim jak se mi to povedlo... nepamatuju si to... hele uvědomuješ si, že se tu mrdáme se stěračema asi 1, 5 hodiny???? Co si otevřít autoservis Quick Denso, jsme rychlý a placený jsme od hodiny :-) Takovej profi servis na výměnu stěračů.... přijedeme... a ty vole už to máš???? :-) Ne Ty vole nejde to tam.... :-)
jo několik minut a byl tam i druhej.... jenže neeeeee opačně než měl bejt :-)
Jo i v tom je rozdíl.... neeee no jooooo ty vole :-) Takhle drhne o lištu okna... musíme to otočit... neeeee no joooo :-) :-) Takže to zase rozeberem a obrátíme... neeeeee no joooooo :biggrin: :biggrin: Pamatuješ si to, ten postup? No myslim že jo.... hovno.... nene je to hustý na palici :-) :-)
Jakmile to rozebereš si zase zpátky... a nepamatuješ si jak si to dělal před 5 minutama!!!! Ty vole tohle je dobrá hračka pro ty co maj Alzheimer.... :-) :-) :-) Do prdele.... jak to bylo :-) :-)
10 minut... vyšlo to.... ale pak sem zjistil že je opačně vlastně i ten stěrač muj u řidiče.... tak to předěláš? Jo to už snad pude...
10 min... ty vole jako dobrý... rozebrals to a složil, ale stejně jako to bylo :-) :-) Hovnooooo :-) No jo... musí bejt obráceně.... KURFA :-) 10 minut....

Jooooo pak byly cajk.... čas minimálně 1.5 hodiny... ale ta zábava za to stojí :-) Původní stěrače tam někdo namrdal a měli jinej system než tenhle... ale jednoduchý to fakt neni :-)
Je to ale kurevsky zábavný.... člověk si... no oba jsme si připadali jako idioti... Drsný je že do 10 minut zapomeneš jak se ti to povedlo... trefit se. A znova....

No začali jsme někdy v 18:50 cca a konec 20:50 :-) Ale ten smích musel bejt slyšet po celým baráku... pak sem vyzkoušel jak to stírá... ojjjjj EXCELENT.... žádný poskakování stěračů.... jely jak nový... jemně náááádherně a postříkal sem bráchu pořádně :-)
Jako chtěl bych vidět video jak to dělaj třeba 2 ženský.... jakýkoliv.... vim že to neni prdel... ale podle mě by to nedaly :-) :-) :-) 1 žena ani omylem.... to video by bylo ale hoooodně vtipný :-)
Podle mě by to vzdaly... Ta pravděpodobnost že se trefíš do tý jediný kombinace je malá :-)

Ale jo... takže prostě když stěrače poskakujou... drhnou sklo, chce to si zahrát tuhle gamesu... je to prdel neskutečná :-) Ideální hra pro 2 hráče- sázky kdo bude rychlejší atd....... v 1 to může bejt dost psycho depresivní záležitost :-) Sázky můžou pobavit... složit to neni problém, ale složit to spávně... je... složit se to totiž dá i tak, že to nedrží... takže by ti stěrače uletěly :-) A to se povede většině lidí když si tuhle hru zahrajou :-)

Tuhle veselou hru ideálně pro 2 humanoidy lze obědnat zde
http://www.Automedik.cz
http://www.Haspa.cz
a jinde...
Návod Multiclip :-) hoodně zjednodušenej :-) Ale ten Twin screw sedí... tak to má celica... easy... :biggrin:
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drhnoucí stěrače

Příspěvek od micron »

Tak sem měnil i u land cruisera... řidičův... a najednou kámoš... heleeee pojď si to zkusit, my jsme se včera pobavili, že jsme se smáli až nás břicha bolely...
Jen pojď :-) Noooo měl to přednastavený... Multiclip tam měl nasunutej... takže to měl jednodušší... prdel je když ho vyndáš... a až pak se snažíš :-)
No koukal na to jak puk... takkhle ne, nene tak taky ne... ty vole co to je? Hele klidně se podivej na ten návod... zkoumal... a nevim jak, ale povedlo se mu to... protože neměl multiclip vyndanej... to je jasný :-) ale 10min cca... ale jakou měl pak radost... se smál na celou ulici :-) :-)
Jo je dobrej, ale kdyby tam ten multiclip neměl předinstalovanej, to by si dal... pro správnou hru musí bejt vyndanej... pro příště :-) měl to jednodušší.

Celicu mam konečně v garáži... od července do dneska čekala a čekala... fungovala jako reklamní auto u mýho mechanika--- zasraný lanko... já nespěchám, mam subaru, ale už mě to celkem sralo...
OK celi má novej pomocnej válec spojky, dneska sem testoval... geniální fakt to šlape nááádherně... 2 kolečka barrandov dolu, hlubočepy a šup nahoru na barrandov no speed limit.
Nááádhera. žádnej pazvuk ani sebemenší... jen lauf duní jako solidně... tak krásně to do výměny 1. dílu laufu nikdy nedunělo... Bandel umí! duní to fakt skvěle...

Lanko zatim použitý, cajk... vzadu nový gumy stabilizátoru, odstraněná zadní folie z okna... cca 3 hodiny mrdání... konec bublinek...
Check spodku... časem bude nutně potřeba vyměnit hadice brzd + fungl nový brzdový trubky- naštěstí tohle umí, dělá na zakázku... fain! :-)
STK 2020- tam byla ale celica naposled.... dostane veteránský značky a nasrat... prej se jí nechtělo projít emisema... noooo voní slušně.... ale nesmrdí jako diesel, voní...
Možná dostane novej kat... možnáááá... jako je to síla jak voní... ale nesmrdí :-)
Voní stejně jako bráchova Yamaha MT-01 ... intenzivně esenciálně :-) Nevýhoda je že to způsobí asi po 5 minutách v garáži poplach :-) :-)
CO má fest mega moc :-) jako motorka.... ale voní tak, že bych to moh i inhalovat... :biggrin:

Jo je to požitek, a fakt mi stačí celi takhle prohnat 2 kolečka 1x za měsíc... protože ta trať nemá chybu... zatáčky 90 °, retardery, stoupání bez limitu... 5500rpm řazení... tahle trať mě prostě baví, a je to jeden z důvodu, asi hlavní proč mě barrandov baví :-) Na tomhle mým okruhu se otestuje komplet všechno. A nic neni krásnějšího než slyšet jen dokonalost u auta z roku 1989... jak si to celica prostě dává... to za to stojí. najeto má 262.000 asi tak 3-4 roky... :-) v zimě už nejezdí, ani když prší, ty 3-4 roky jen garáž... jo kde jsou ty časy když si to dávala v zimě sůl nesůl na šumavě... už ne, dokonce mi muj mechanik dal zákaz :-) On mi totiž nevěří, že fakt to auto vyjede jen 1x za měsíc už 4 roky-- od tý doby co mam Subaru... nevěří. :-)
Já jí ale fakt chci uchovat na vždycky... a nikdy NIKDY neprodat... tak to prostě je a bude. :biggrin: Nejstarší 706 a taky bude možná i poslední. Tak to prostě chceme s celicou :-)

1 komická otázka, kterou sem si klad i já... hele, kdy byly dělaný rozvody??? Nooooo hele tak 1x byly dělaný... kdysi kdysi... Mechanik: No já abych se nebál jí nastartovat :-)... neeee hele jako se mnou má najeto fakt málo... to bych nějak neřešil... :-) Motor se potkat nemůže... Mechanik: Nemůže? Aha tak to sem nevěděl... v pohodě jakoooo :-) někdy in the future :-)
Mnoooo rozvody byly dělaný při komplet GO... to už je pár let :-) cajk... celica se se mnou těžko rozvede... :-) máme uzavřenou mimomanželskou smlouvu :-)

Teď protože to s uchováním myslim fakt vážně... celica je defakto zakonzervovaná a má ideální klima... bez vlhkosti pod zemí... za 4 roky nezestárla, žádná rez nikde... supr...
Otázka je dát jí do garáže k fogimu... ta neni pod zemí... ale je to privátek... musim si pučit senzor vlhkosti... a změřit jí u mě a tam... to je prostě nejdůležitější faktor. Vlhkost je svině.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“