Prius - parkování v Praze zdarma

vše ohledně modelové řady Prius
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od kadel »

Nezkousel nekdo registraci na vice mestskych casti? Nedivil bych se, kdyby ty systemy nebyly propojeny :-D
RAV4 HSD FWD
Uživatelský avatar
wojta
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: sob 18.11.2017, 20:22
Bydliště: Tábor

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od wojta »

kadel píše:Nezkousel nekdo registraci na vice mestskych casti? Nedivil bych se, kdyby ty systemy nebyly propojeny :-D
Systémy určitě propojeny budou, respektive to bude jen jeden systém. Jak by pak mohly být do teď registrace pro všechny městské části.
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od kadel »

Do ted jsme se registrovali na magistratu. Asi je to kravina, ale za zkousku by to stálo:-)
RAV4 HSD FWD
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od DavidDDD »

Byl jsem tam včera, nakonec mohl jsem se zeptat :D :D
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od kadel »

Ja se ptal a systemy pry propojeny nejsou, ale jsou propojeny s magistratem. Nemam cas to vyzkouset registrovat jinde :-). Ale asi se baba podiva na magistrat a tam nejspis uvidi, ze uz to je nedke registrovany.
RAV4 HSD FWD
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od DavidDDD »

No nejspíš to neprojde, ale tady je možné i nemožné, tak nakonec za zkoušku člověk dá jen ten čas. :)
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od jarson »

Páni, prepáčte blbý dotaz, ale niečo by som potreboval poradit od skusenejších... nemám sice Prius, ale riešim problemik s nazvom tohoto vlakna suvisiaci - potrebujem na dva dni zaparkovat v Prahe.
Myslel som, že využijem tie P+R parkoviská, ale nejak mi nie je jasné , ci tam vobec možem takto auto nechat. Myslím nonstop dva dni. Mam taký dojem, že cez noc ho mám akože odviezt? Celkom mi to nie je jasné. Hotel, ktorý nám vybavili, je nejaký Adler uplne v centre, kam ja ako správny sedlák autom asi moc nechcem ist, navyše to ani nemá vlastný parking. Teda ma, ale len dve miesta a potom už len v vonku na ulici, kde mi sice poskytnu ako ubytovanemu rezidentsku kartu, ale samozrejme nevie zarucit, ci tam bude vobec nejaký flek volný .
Co teda poradite? mam sto chuti ist vlakom, že by som kupil spiatocné listky , ale ako na zlost, nie je spätný spoj v pozadovanom case... v daný den nejde vobec , až nasledujuci...tak teraz neviem ako to poriesit.
vas nazor? Nejaký napad?
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Prius - parkování v Praze zdarma

Příspěvek od biscuit »

Doporučuji najít si nějaký parkovací dům a do něj auto na dva dny zaparkovat. Něco to bude stát, ale není to takový problém myslím (a hlavně jsi v klidu). Kdybys chtěl poradit konkrétněji, klidně se ptej.

Jo jinak i to P+R se dá využít tak, jak jsi uvažoval. Akorát to pak není za cenu lístku na MHD, ale platíš prostě za hodiny resp. den a noc.
https://www.dpp.cz/cestovani/parkovani-p-r
Po ukončení provozu metra se parkoviště uzavírá. Za nevyzvednutý automobil zaplatí řidič částku 100 Kč plus denní parkovné z minulého a následujícího dne (tj. celkem 140 Kč). V případě, že si řidič své vozidlo nevyzvedne po delší období, poplatek vždy narůstá o 20 Kč za každý den a 100 Kč za každou noc – dvě noci uživatele vyjdou na 260 Kč (3x20 Kč + 2x100 Kč), tři noci na 380 Kč (4x20 Kč + 3x100 Kč) a tak dále.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Prius“