Náklady RAV4

vše ohledně modelové řady Rav 4
Odpovědět
popet11
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: pát 12.05.2017, 07:52

Náklady RAV4

Příspěvek od popet11 »

Ahoj RAVkoví majitelé a znalci. Už asi měsíc vybírám nové rodinné auto a RAV4 Hybrid AWD je na žebříčku preferencí na nejvyšším místě. Rád bych se proto zeptal na pár provozních věcí, abych nebyl následně překvapen a zaskočen:

1) Garančky - tuším, že je to každých 15 tis. km (?), jaká je jejich cena?
2) Ceny příslušenství - příčníky na střechu, originální sada zimních liťáků
3) Pořizovací cena - respektive sleva u dealera - mám možnost koupě demo vozu od dealera ze středočeského kraje - najeto cca 10 tis. km, výbava Selection - cena 730 tis. Kč - je to podle Vás dobrá cena? Jak jste na tom byli vy? Za půl roku má přijít nová generace, tak třeba klesnou ceny té současné i u nových/skoro nových aut...

Za odpovědi díky moc a možná se brzy stanu právoplatným členem vaší skupiny :)
martinw
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 10.08.2017, 10:19

Re: Náklady RAV4

Příspěvek od martinw »

popet11 píše:Ahoj RAVkoví majitelé a znalci. Už asi měsíc vybírám nové rodinné auto a RAV4 Hybrid AWD je na žebříčku preferencí na nejvyšším místě. Rád bych se proto zeptal na pár provozních věcí, abych nebyl následně překvapen a zaskočen:

1) Garančky - tuším, že je to každých 15 tis. km (?), jaká je jejich cena?
2) Ceny příslušenství - příčníky na střechu, originální sada zimních liťáků
3) Pořizovací cena - respektive sleva u dealera - mám možnost koupě demo vozu od dealera ze středočeského kraje - najeto cca 10 tis. km, výbava Selection - cena 730 tis. Kč - je to podle Vás dobrá cena? Jak jste na tom byli vy? Za půl roku má přijít nová generace, tak třeba klesnou ceny té současné i u nových/skoro nových aut...

Za odpovědi díky moc a možná se brzy stanu právoplatným členem vaší skupiny :)

Tady jsou garancky :
http://www.toyota-ostrava.cz/wp-content ... ybrid1.pdf

Ceniky prislusenstvi jsou bezne na strankach dealeru k dostani, nejvetsi otrava je dostat termin montaze prislusenstvi - ty servisy maji nejak plno a cekacka 4-6 tydnu je bezna (alespon co jsem se ptal v Praze).

Porizovaci cena - rekl bych ze je odpovidajici tomu rocnimu vozu, pri trose snahy se da u Toyoty vyjednat sleva cca. 10 %, ale to plati v podstate u kazde automobilky pokud jim nepujdete hned na ruku, ale budete vyjednavat, to neni nic objevneho.

Osobne cerpam o RAV4 informace taky z http://www.priusfreunde.de/portal/index ... t&catid=57, ten cesky rybnicek je docela maly a hlavne nemci diskutuji radi kazdy detail - clovek se pak vic dozvi.
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Náklady RAV4

Příspěvek od kadel »

Ja jsem se nikdy o predvadecky nezajimal primo u dealera, ale co jsem se dival po netu, tak v dobe, kdy jsem kupival auto ja, byly predvadecky drazsi nez moje funglovka. Ale jak rikam, treba pri osobnim jednani jeste pak davaji slevy na predvadecky. Ale 730 za awd je asi dobra cena
RAV4 HSD FWD
popet11
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: pát 12.05.2017, 07:52

Re: Náklady RAV4

Příspěvek od popet11 »

martinw píše:
popet11 píše:Ahoj RAVkoví majitelé a znalci. Už asi měsíc vybírám nové rodinné auto a RAV4 Hybrid AWD je na žebříčku preferencí na nejvyšším místě. Rád bych se proto zeptal na pár provozních věcí, abych nebyl následně překvapen a zaskočen:

1) Garančky - tuším, že je to každých 15 tis. km (?), jaká je jejich cena?
2) Ceny příslušenství - příčníky na střechu, originální sada zimních liťáků
3) Pořizovací cena - respektive sleva u dealera - mám možnost koupě demo vozu od dealera ze středočeského kraje - najeto cca 10 tis. km, výbava Selection - cena 730 tis. Kč - je to podle Vás dobrá cena? Jak jste na tom byli vy? Za půl roku má přijít nová generace, tak třeba klesnou ceny té současné i u nových/skoro nových aut...

Za odpovědi díky moc a možná se brzy stanu právoplatným členem vaší skupiny :)

Tady jsou garancky :
http://www.toyota-ostrava.cz/wp-content ... ybrid1.pdf

Ceniky prislusenstvi jsou bezne na strankach dealeru k dostani, nejvetsi otrava je dostat termin montaze prislusenstvi - ty servisy maji nejak plno a cekacka 4-6 tydnu je bezna (alespon co jsem se ptal v Praze).

Porizovaci cena - rekl bych ze je odpovidajici tomu rocnimu vozu, pri trose snahy se da u Toyoty vyjednat sleva cca. 10 %, ale to plati v podstate u kazde automobilky pokud jim nepujdete hned na ruku, ale budete vyjednavat, to neni nic objevneho.

Osobne cerpam o RAV4 informace taky z http://www.priusfreunde.de/portal/index ... t&catid=57, ten cesky rybnicek je docela maly a hlavne nemci diskutuji radi kazdy detail - clovek se pak vic dozvi.

Děkuji pěkně za odpověď a odkaz na cen servisu. Musím říct, že mě ceny docela příjemně překvapily :)
popet11
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: pát 12.05.2017, 07:52

Re: Náklady RAV4

Příspěvek od popet11 »

kadel píše:Ja jsem se nikdy o predvadecky nezajimal primo u dealera, ale co jsem se dival po netu, tak v dobe, kdy jsem kupival auto ja, byly predvadecky drazsi nez moje funglovka. Ale jak rikam, treba pri osobnim jednani jeste pak davaji slevy na predvadecky. Ale 730 za awd je asi dobra cena

Díky moc. Cena funglovky je skoro 900 tis., takže mi těch 730 přijde relativně dobrá :)
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“