znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
PepeCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: úte 12.06.2012, 12:42

znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od PepeCZ »

schanim znovu mr2 (popripade jeste uvazuji i o supře) ale tentokrat bych chtel sehnat vuz v co nejvic originalni stavu. cim vic tovarni tim lepe.

myslite ze jedna z techto mr2 stoji za ty penize za ktery to davaj, nebo se radeji podivat napriklad na mobilede apod? (popropade na nejake holandske kde by to nemuselo byt tolik zrezle:D)

https://www.sauto.cz/osobni/detail/toyo ... oFrom=list

https://www.sauto.cz/osobni/detail/toyo ... oFrom=list
Lucky_Luke
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 01.09.2016, 13:57

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Lucky_Luke »

Těžko říct takto z fotek. Osobně bych se jel podívat na obě dvě a kouknul bych na motor, jestli nevydává pazvuky a nehulí. Nechal si auto zvednout na zvedaku a pořádně kouknul na spodek kvůli korozi. Potom zkontrolovat těsnění targy, protože je pekelně drahý. Ani jedna z nic nemá origo hlavici řadící páky, zkontroluj plasty v interiéru, taky drahé věci, ale pořád sehnatelné. Bílá má kožené sedačky, vypadají přešité, takovou barevnou kombinaci jsem zatím neviděl a originální 2din rádio, to je velké plus. Obě vypadají k světu :)

Jestli myslíš supru MK3 tak na to raději zapomeň. 7mgte je průser sám o sobě
PepeCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: úte 12.06.2012, 12:42

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od PepeCZ »

Díky za rady a tipy co zkouknout.
Osobně takhle podle fotek, když jsem to ještě neviděl na vlastní oči, se mi zdá víc vpoho ta červená - ale zas ta bílá má své výhody.
Tak uvidim až se s nima domluvim a prohlídnu obě.
Cenově jsou skoro nastejno tak teď spíš vybrat tu v lepším stavu :D
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Idaho »

Na tu z Jimmi auto si radeji vem nekoho kdo ví, co jsme slyšel zkušenosti kupců tak dokáže pán vymluvit díru do hlavytak dobře že i sám uvěříš že tu rez na lem na nanášeli schválne ve výrobe :) proste šikovný prodejce :)
gizmi
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 16.04.2010, 12:59
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od gizmi »

Idaho: dovolím si nesouhlasit.
1. bílá i červená mají stejného majitele, jen červená stojí na bazaru v komisi a bílá přímo u něj doma.
2. z tohoto bazaru mám 3. auto a na rozdíl od jiných mi nikdy od nich nikdo nekecal.
3. červenou jsem jel a tomu autu schází jen opravit nadkolí (rez) a olakovat v zadní části typicky loupající se bezbarvák + závodní čísla viz bod 4
4. cedulka i inzerát je blbě a už jsem na to upozornil i bazar i vlastníka. Jedná se o limitovku bez posilovačů = opravdu jen nasadit čísla a vyrazit. Já ji z tohoto důvodu nevzal, protože jsem chtěl auto na každodenní ježdění a jednu takovou mrchu už v garáži mám. Nakonec jsem zvolil MR2 W3 a mimochodem od stejného majitele (od toho mám pro změnu také 3. auto a tahá spíš zajímavosti. Má tam teď golfa 1 cabrio, starého jaga, crx targu vti s transtopem, willise, S2000 po synovi majitele zastoupení, atd. Je to spíše sběratel co si rád tahá auta a vyměňuje si ve své sbírce za lepší).

Tolik k těmto MRkám :) Bílou jsem neviděl, tu měl u sebe na hale mezi unikáty, ale červená za tu cenu opravdu pěkná (+termostat na můj vkus:)
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Idaho »

gizmi píše:Idaho: dovolím si nesouhlasit.
1. bílá i červená mají stejného majitele, jen červená stojí na bazaru v komisi a bílá přímo u něj doma.
2. z tohoto bazaru mám 3. auto a na rozdíl od jiných mi nikdy od nich nikdo nekecal.
3. červenou jsem jel a tomu autu schází jen opravit nadkolí (rez) a olakovat v zadní části typicky loupající se bezbarvák + závodní čísla viz bod 4
4. cedulka i inzerát je blbě a už jsem na to upozornil i bazar i vlastníka. Jedná se o limitovku bez posilovačů = opravdu jen nasadit čísla a vyrazit. Já ji z tohoto důvodu nevzal, protože jsem chtěl auto na každodenní ježdění a jednu takovou mrchu už v garáži mám. Nakonec jsem zvolil MR2 W3 a mimochodem od stejného majitele (od toho mám pro změnu také 3. auto a tahá spíš zajímavosti. Má tam teď golfa 1 cabrio, starého jaga, crx targu vti s transtopem, willise, S2000 po synovi majitele zastoupení, atd. Je to spíše sběratel co si rád tahá auta a vyměňuje si ve své sbírce za lepší).

Tolik k těmto MRkám :) Bílou jsem neviděl, tu měl u sebe na hale mezi unikáty, ale červená za tu cenu opravdu pěkná (+termostat na můj vkus:)
Trvám na tom co jsem napsal, prodejce příjemný a skutečně dokáže vymluvit díru do hlavy :D Tu červenou jsme včera přivezli, tam jednání proběhlo velice korektně, kor když viděl že jsme nabehli tři na prohlídku . Na druhou stranu při druhé návštěvě když jsme se zmínili že jeden zákazník shání Del Solku tak se hned jedna "topová" objevila, podle jeho slov totální cukřík atd.. Auto nevypadalo spatně ale jakoukoliv chybu hned komentoval slovy:" je toho máte pravdu, toho sem si předtím nevšiml, to tam určitě nebylo, to tu vykvetlo za tu dobu co tu stojí, to je jen banalitka přejít šmirglem a zatřít štětečkem a není to vidět, zakončeno slovy, no každej by chtěl za pár šupů krasavce.. atd.." Trvám na svém, určitě si vzít někoho, kdo ví co hledat protože to je člověk co skutečně ví jak prodávat :)

Ten první přízpěvek nebyl myšlen nijak špatně, osobně doporučuji přítomnost někoho šikovného u každého nákupu auta, ale sám sem zažil i spoustu zkušených lidí co se nakonec nechlai překecat a bylo to jen a jen o prodejci - ví jak prodávat :)

JInka těch věcí je tam mnohem více, v zatáčce na zvlněném povrchu ustřeluje zadek ale vždy ustřelí jen doprava, tipuji tlumiče, podvozkově ( silenty ) byla pevná ), silné modré hulení kdykoliv se přidá ( tak silné že ho vidí i řidič v zrcátku ) o nefunknčí výbavě jako elektrika zrcátek, vynechávající ventilátor na dvojce nebo trojce ( to si ted přesne nevybavuji - na jedno z toho neběží ), polámaná zrcátka v kloubech - ta jsou zralá na výměnu, jak se kinklají - to jsou věci o kterých nikdo ( ani do telefonu ) nezmínil slovíčko a museli jsme si na to přijít sami.. Pán nic nezamlčí - pokud si na to přijdete sami. Na zjevné vady samozřejmě upozorní.
Bohužel tyhle drobnosti jsou veci co většinu "běžných uživatelů" zajímají více jak horší tlumiče nebo rez na přední příčce, vydrolený chladič a další "drobnosti" kterých si třeba ty, já, nebo kdokoliv trosku technicky zdatnější všimne... Naštestí tu mame dost náhradních dílu na poskládání a novému majiteli se líbila takže do toho jde i s poměrně vysokou investicí, kterou jsme mu vyčíslili na to dát ji do kupy.

K otmu narazit čísla a vyrazit mám také výhrady, vozidlo je na převozkách s CH doklady, a musí se teprve nechat sválit pro provoz, což podle prodejce není v Plzni problém s nekolik mesícu porpadlou evidenčkou, kamkoliv jinam sem zavolal to porste problém je. Na druhou stranu nabídl že nám to přihlásí. Vím je to 200kč za evidenčku, ale pro běžného zákazníka je "na papírech jen nasednout a jezdit " je proste lež, protože ze zákona mají na přihlášení dovozu 30dní, nekde zvládají za dva týdny ( pro běžného člověka ) pro bazaristy a známé to delaji většinou do týdne, ale "běžný" smrtelník nemá šanci tohle vše stihnout v limitu deseti dnů, které mu davají převozní čísla..
Prothos
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27.05.2018, 09:36

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Prothos »

Dobrý den, po Mr2 koukám už od Listopadu 2017. Na tu bílou jsem taky narazil, chtěl jsem se zeptat neviděl jí někdo v reálu? Zajímalo by mě kolik by potřebovala péče. Narazil jsem i na tuhle, dřív byla za 140K ted je za 120K https://auto.bazos.cz/inzerat/89188455/ ... -115kw.php

MR2 plánuju jako druhé auto jen na léto. Garáž mám, zimou jí trápit nebudu a nechci. Bílou i modrou sleduji v inzerátech už od listopadu tak by mě zajímalo jestli je někdo neviděl v reálu. :-) Děkuji za odpověd.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Pavo.B. »

Majitel modré tady na fóru byl, pamatuji si ty úpravy, zkus pohledat, ale kdo ví v jakém stavu je teď.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Prothos
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27.05.2018, 09:36

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Prothos »

Rád bych jí tu našel, ale asi nemám šanci. Navíc v příspěvcích mladší než 2016 není a nevím jestli má cenu to hledat. Teď jsem na služební cestě ve finsku na 6týdnů. Když tam vydrží tak se na ní pojedu podívat. Ta modrá se mi opravdu líbí (teda až na kola).
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Idaho »

Jinak jak tu padlo výše ta červená bude po servisu v celkové výši cca45-50tis plne použitelná beze strachu v denním provozu. Podle toho co nám sem jezdí s takovou částkou bohužel musíte počítat v prvním roce po pořízení 90% SW20tek - pokud si nezvládnete práci na motoru a podvozku dělat uplně sami ( a hlavně dobře ) - takových lidí je tu dost ale bohužel v celkovém objemu majitelu MR2 to tipuji max na 10-15%.
Prothos
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27.05.2018, 09:36

Re: znovukoupeni mr2 - stoji jedna z nich za to?

Příspěvek od Prothos »

Nezná tu někdo majitele nebo tuhle toyotu?

https://auto.bazos.cz/inzerat/91249661/ ... 2-SW20.php
Odpovědět

Zpět na „MR2“