Japanese Customs Poprad

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Uživatelský avatar
martyroznov
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 30.04.2009, 20:26
Bydliště: Valašské Meziříčí

Japanese Customs Poprad

Příspěvek od martyroznov »

Dobrý večer přátelé,
podělím se s vámi o zkušenost s tímto servisem.
koupili jsme si staršího Avensise T25 s motorem 2.4 dle autobazaru v top stavu. No a jak už to bývá, top stav se záhy projevil ukrutnou spotřebou oleje. nikdo se mi tady za rozumné peníze nechtěl do toho pouštět, tak jsem hledal, až jsem narazil na kluky z Popradu. i přes větší vzdálenost jsem to risknul a udělal jsem dobře. perfektní přístup, ochota, vstřícnost a hlavně zkušenosti a znalosti mě utvrdily v tom, že jsem na správném místě. vše se mnou probrali a doporučili nejlepší řešení. v mém případě to byla GO motoru se vším všudy (motor byl před smrtí). dávají na svou práci záruku a všechny staré díly mi ukázali a vysvětlili, co a jak bylo špatně. tímto jim děkuji a jak ujedu nějaké kilometry, napíšu ještě následně, jak jsem spokojený. teď zajíždím vlastně nový motor :-)
odkaz na jejich stránky http://japanservis.sk/ a mají i fb , kde jsou zajímavé informace včetně recenzí.
vím, že je to trochu z ruky, ale v některých případech vzdálenost ani tak moc nerozhoduje.
uvidím po pár letech , protože máme malý nájezd cca 10-12 000 za rok, tak to bude chvíli trvat, než cosi najedem.
máte někdo z vás zkušenost s tímto servisem? tak sem s tím :D
čekám, až mi pošlou fotky z opravy, tak zkusím pak vložit.
hezký večer všem .
Corolla 1.8 hybrid sedan
ex Avensis T25 2004 2.4 Liftback
Yaris 1.0 , 2006 - for wife :-)
ex Corolla E11 1.3 99´ Liftback - člen rodiny :-)
ex Carina E 97' 1.6 16V sedan GLi 340 000 km - NO PROBLEM!
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Japanese Customs Poprad

Příspěvek od biscuit »

at ti to vydrzi ;-) a co ceny, bylo to ke tvy spokojenosti? a rychlost?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
martyroznov
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 30.04.2009, 20:26
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Japanese Customs Poprad

Příspěvek od martyroznov »

Ahoj, tak cena byla (pro mně) zdrcující, protože se přiblížila hodně blízko pořizovací ceně vozu .
ale než jsem to dal tam, řešil jsem to nejdříve s Idahem, ale ten je zavalený prací až do dubna a cenový odhad jen z informací, které jsem měl, tzn. že to žere olej byla cca stejná.
bohužel, jak to rozebrali, tak bylo jasno. všechny ložiska a já nevím jak se to ostatní všechno jmenuje + rovnou rozvody a olej s filtrem v automatu a hromadu dalších věcí. seznam mám na A4 . trochu to trvalo, čekalo se na díly z venku. objednávají jen origo, ale kvůli ceně tady v EU je berou v JP, Emirátech a USA, aby to bylo zaplatitelné i pro nás obyčejné lidi. trvalo to bez dvou dnů měsíc, ale řekli mi to dopředu, ať s tím počítám. takže tak. za pár let budu snad pořád spokojený uživatel Avíka s hodnotou nové fábie :D :D :D :D
Corolla 1.8 hybrid sedan
ex Avensis T25 2004 2.4 Liftback
Yaris 1.0 , 2006 - for wife :-)
ex Corolla E11 1.3 99´ Liftback - člen rodiny :-)
ex Carina E 97' 1.6 16V sedan GLi 340 000 km - NO PROBLEM!
dumardus
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: stř 20.04.2016, 17:03

Re: Japanese Customs Poprad

Příspěvek od dumardus »

Nebrat, jsou drazí a nejsou takoví jak říkají některé recenze.
Lexus IS F
Prius (4 gen.)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Japanese Customs Poprad

Příspěvek od biscuit »

dumardus: urcite by se sluselo napsat neco vic, kdyz jsi je takhle celkem radikalne "doporucil". diky za vsechny, ktere by to zajimalo ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“