SERVIS Praha a okolí

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
DMNK
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 10.01.2018, 19:17

SERVIS Praha a okolí

Příspěvek od DMNK »

Hezký den, nikde jsem nenašel tak zakládám nové vlákno. Kam jezdíte do servisu Praha a okolí? Dík
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: SERVIS Praha a okolí

Příspěvek od Tomiq »

Nikam ! to je Toyota :D :D
Kořen slova Toyota je Toy!
Uživatelský avatar
IvAdams
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: ned 05.11.2017, 16:47

Re: SERVIS Praha a okolí

Příspěvek od IvAdams »

toyota Louwman Praha Zličín. Navštěvuji pravidelně několik let a spokojenost
2018 Toyota C-HR Hybrid Exclusive
2014 Toyota Auris 1,6 Valvematic
2008 Toyota Auris 2,2 TD
2004 Toyota Yaris 1,3
previafor
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: stř 04.04.2018, 07:28

Re: SERVIS Praha a okolí

Příspěvek od previafor »

Ahoj, také by mne zajímal někdo v Praze, kdo Previe trochu "umí". Svou Previi jsem si přivezl asi před měsícem z D a rovnou jsem ji nechal na kompletní prohlídku a výměnu oleje v Louwman Zličín, aby mi ji připravili na dovozovou TK. Výslovně jsem je upozornil na děravý výfuk o kterém jsem věděl. Po asi 5 dnech bylo hotovo.. Zaplatil jsem 5k za výměnu oleje a komplet kontrolu auta. Vše prý OK, dobrý stav, výfuk časem bude chtít vyměnit (přiložena nabídka na 35k... ale na STK dobrý... Pro jistotu jsem vyrazil na STK ke známěmu, kde to dělají na počkání. Výsledek: Výfuk děravý, emise měřil asi hodinu, aby to vyšlo - posléze svařeno za 200Kč, 2 žárovky nesvítily, stabilizátory na výměnu, přední kolo brzdilo o 46% méně, než druhé - brzdy komplet vyčištění ok. Takže můj názor je, že mi v tomto servisu za 5 tis vyměnili olej a na auto se ani nepodívali!!! Nepočítám čas, který by mne to stálo, kdyby mne z STK vyhodili atd.... Zkrátka již nikdy! Jinak s autem jsem spokojený, nechal jsem nastříkat podvozek, opravit zmíněné vady, nějakou tu kosmetiku (rez) a snad bude dobře sloužit na víkendy a dovolené......
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: SERVIS Praha a okolí

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Odpovědět

Zpět na „Previa“