St182 manual

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Sekec
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 22.12.2017, 09:15

St182 manual

Příspěvek od Sekec »

Zdravím všechny. Pořídil jsem si 5gen ale bohužel nemám žádný manuál.
Na netu jsem nenašel. Nema ho nekdo vickrat nebo nafocenej?
Pak si člověk láme hlavu kde co hledat.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: St182 manual

Příspěvek od garfielld »

Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: St182 manual

Příspěvek od micron »

Mam celi od roku 2002 a nikdy sem manuál nepotřeboval... když jí máš, neni co řešit :-) kofocelica :biggrin: já to měl a mam hozený tak, že když něco celi potřebuje, já to komplet zajistil, ale instalaci a všechno kolem motoru řešil muj šikula automechanik... někdy si zase lidi chtěj vechno řešit sami... někdy naopak nechtěj řešit nic... ideální je to 50/50 ty nemáš automechanika zadebila a on tebe taky ne... :-)
každej by prostě objednal jinej produkt a jinde... nejvíc se naučíš bez manuálu... právě tady. tady jsi správně... :biggrin: to know-how je tady všude kolem... ale neni vidět na první pohled :biggrin:
studovat se tu daj data... a když něčemu člověk nerozumí, stačí se zeptat... a máš to... tohle forum je taková učebnice celicy... dE-facto :-)

Prvotní a zásadní věc je třeba nikdy neinstalovat do celicy cokoli bosch... prostě nic- lambda sondy atp... tim bych začal... protože jediná značka je prostě DENSO a NGK, jakmile dá někdo bosch tak zkurví celý auto... já osobně si myslim že je to schválně špatně naprogramovaný... aby si člověk nasranej pak koupil VW...atp... ale to je jen muj názor... ale jsou prostě kurvítka s kterýma si auto zkurvíš... Bosch... prostě nepatří do japan aut. tečka. tohle by ti potvdil i každej automechanik co se vyzná v japan...

Už třeba jen tahle informace může oddělit zrno od sraček... ty třeba řekneš automechanikovi, že denso ale on že bosch byl cenově lepší (pro něj)... no tak automaticky víš to, že máš mít jinýho auto mechanika... protože tohle je debil... tak asi tak... :biggrin: bosch je lepší ale jen pro něj... ne pro celicu... a tvojí šrajtofli....
Chce to mít prostě člověka na kterýho se můžeš spolehnout... on ví že ty nejsi "obyčejnej zákazník" a zároveň víš že on neni jen "obyčejnej automechanik" je neobyčejnej... stejně jako ty... pak se dá na autě pracovat... (na neobyčejným autě) cena se nějak odvíjí ale nikdy se nepřepískne... automechanik ví moc dobře že zase děláš reklamu... gratis atd...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Sekec
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 22.12.2017, 09:15

Re: St182 manual

Příspěvek od Sekec »

Chápu :D bosch nebrat.
Já to mám tak že mechanik je kamarád a plácáme to dohromady spolu. Je celkem šikovnej, ale pak člověk něco hledá a místo toho aby se koukl do manuálu tak to hledá křížem krážem po autě :D
Minule přehlídl krabičku s pojistkama a tak sem rozebral půlku auta pomalu :D
Jinak teď mi odešel ostřikovací motorek. Origo sem našel v Čechách jen za 4000, tak sem ho objednal přes Ebay za 400 i s poštovným. To je dosti zlodějina mi přijde.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: St182 manual

Příspěvek od Idaho »

Sekec píše:Chápu :D bosch nebrat.
Já to mám tak že mechanik je kamarád a plácáme to dohromady spolu. Je celkem šikovnej, ale pak člověk něco hledá a místo toho aby se koukl do manuálu tak to hledá křížem krážem po autě :D
Minule přehlídl krabičku s pojistkama a tak sem rozebral půlku auta pomalu :D
Jinak teď mi odešel ostřikovací motorek. Origo sem našel v Čechách jen za 4000, tak sem ho objednal přes Ebay za 400 i s poštovným. To je dosti zlodějina mi přijde.
Chceš tvrdit že je skutečně origo, nový a zároven za tuhle cenu není z nejakého výprodeje? :)
To nemužeš srovnávat, ano ceny jsou u nás vyšší ale tak strašné to zase není, pokud človek porovnává porovnatelné, bohužel u nás není zazemí druhovýrobových dílu tohoto typu ..
Kdyby se s ozval, nám se jich tu válí..
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: St182 manual

Příspěvek od MichalS »

Originál motor a další odkazy na manuály:
http://www.t18.wz.cz/index.php?page=spe ... ge=manualy
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Sekec
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 22.12.2017, 09:15

Re: St182 manual

Příspěvek od Sekec »

Děkuju tohle je super :)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: St182 manual

Příspěvek od micron »

MichalS> je super :biggrin: srdcovej sběratel a distributor dat... Respect! :bigups: si tě takhle pochválim :-) snad ti to udělá radost "husťoši" :-) Když tak zauvažuju, čeče, noooo bez tebe by tu chybělo hooodně dat... Jsi jedna z nejdůležitěších databází... čeče :-) máš životní pojištění a zálohovanej data server? :-) :biggrin: no takovej černej humor :-)
Drsnej černej humor sem použil tenhle tejden... rodiče se chtěj přestěhovat do novýho baráku a jedinej kdo v tom relativně překáží je babička :-) všichni jí máme hrozně rádi... ale defakto což je drsný v tom přestěhování překáží jen babička nesmrtelná :-) tak řikám: hele a co v tom překáží? No Babička... jo "no a co jí říct že prostě se čeká jen na ní :-)" Babi noooo čeká se jen na tebe... cooo? Honzíku :-) naco? Ne to byl vtip babi, nic... :-) drsnej humor... :biggrin: Ne ta je tak v pohodě že by se tomu i zasmála a pochopila to :-) řekla by: tak to hovno Honzíku... ještě si počkáte kurfa :-)
No a teď sem si poplival celej monitor, jak sem vybouch smíchy.... já tak nerad čistim okna v autě a monitor, tv... neeeeeee :-)
Babička totiž ale klidně může žít dalších 20 let... a blokovat stěhování :-) :biggrin: Takže to vypadá tak, že asi protože je čiperka v 80+ letech asi budu bydlet nad ní, a posílat jí tam nějakej ten liquid dnb, psy, chillout, lounge, reggae atp... a dožije se 100 :-) Nejde prostě na babču čekat... prostě budu bydlet nad ní... nerad bych ale pronajímal svuj byt... ten sem si vychytal--- kurfa babčo ty mi dáváš :-) :biggrin: :biggrin: co si chtěl honzíku? Nic babi... :biggrin: hlavní je že máš ráda muziku... všechno cajk... ale já hovno slyšim... no já vim babi... to nevadí... :biggrin:
Jen doufám že podobnej drsnej černej humor budu dávat i sám na sebe... je to drsný... :biggrin: :biggrin: když si představim situaci kdy překážim... drsný jako svině :-) No asi v tý době budu hulit skank nebo hash takže si vymrdejte :-) pěkně si objednám jídlo, kurfy, a je mi fuck jedno jestli někdo nademnou, nebo podebnou poslouchá to a to... :biggrin: :biggrin: asi tak... tohle bys ale neměl dědo... no já vim... kurfa fakani :biggrin: Víte co, ale já se snažil bejt celej život ultra slušnej... takže teď na to seru... ty co nebyli slušný už na to nemaj :-) ať to vezmu tak nebo tak... jsou přejebaný, přechlastaný a přehulený... kdežto... ty dědo si IN. Jo zmrdi... :biggrin: přesně tak...
dobrý mrdky :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“