členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

vše ohledně modelové řady Rav 4
Odpovědět
xmirekp
Věčnej rejpal
Příspěvky: 603
Registrován: pon 31.01.2011, 20:55
Bydliště: Praha

členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od xmirekp »

Ahoj členové,

pokud uvažujete o koupi jakékoliv Toyoty, tak neváhejte využít akční vánoční bonus pro nákup vozu do konce roku.

Po Novém Roce dojde ke zdražení vozů tak nepromarněte akční slevy do konce roku 2017.
Toyota Rav 4 HSD SELECTION AWD

Toyota auris touring sport hybrid 2013, bílá perleť

Toyota auris 2010, 1,6 LUNA seda metaliza navi

Toyota Avensis 2,2-CAT 177 koní
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7633
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od biscuit »

nechci bejt zlej, ale nestačil by ti na tvé akční výzvy jeden topic v nějaký obecný sekci? přijde mi nesmyslný zakládat neustále nová témata. a navíc, spam smrdí i od řádného člena klubu ;-)
as-salam alejkum nebo šalom alejchem, jak chceš ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
xmirekp
Věčnej rejpal
Příspěvky: 603
Registrován: pon 31.01.2011, 20:55
Bydliště: Praha

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od xmirekp »

biscuit píše:nechci bejt zlej, ale nestačil by ti na tvé akční výzvy jeden topic v nějaký obecný sekci? přijde mi nesmyslný zakládat neustále nová témata. a navíc, spam smrdí i od řádného člena klubu ;-)
as-salam alejkum nebo šalom alejchem, jak chceš ;-)
JJ MOŽNÁ MÁŠ PRAVDU ALE CHODÍ SEM PLNO NOVÝCH LIDÍ KTEŘÍ SE TADY MOC NEORIENTUJÍ.
Toyota Rav 4 HSD SELECTION AWD

Toyota auris touring sport hybrid 2013, bílá perleť

Toyota auris 2010, 1,6 LUNA seda metaliza navi

Toyota Avensis 2,2-CAT 177 koní
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7633
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od biscuit »

to mas pravdu i ty :-)
mne se treba libi ta sekce s vyhodama pro cleny toyotaklubu. nerikam, ze tohle je presne ono, ale kdyby ta sekce byla trosku zivejsi a nejak zvyraznena, bylo by to fajn. problem je, ze je zamcena. mozna by s tim nekdo mohl pohnout, kdo muze... ;-) me zas bude mit nekdo rad :-)

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewforum.php?f=66

mohlo by to treba bejt "slevy a akce", nebo co ja vim...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
cholerik
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28.11.2012, 21:09

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od cholerik »

souhlas s oběma, bohužele to nejde nějak hromadnou cestou v jednom odkazu a tak se upozornění objevuje napříč tématy.
Ale byla by škoda nevědět o možnosti si případný nákup miláčka zpříjemnit a navíc se dostat i k zajímavěkším podmínkám, obzvlášť, pokud dojde k avizovaným změnám v ceníku.
Mám absolutně čerstou zkušenost s Mirkem i showroomem kde pracuje a nelituju.
Určitě to není jen charita, ale byl to příjemný pokec, spousta informací podpořených osobními zkušenostmi a i ten správný "tah na branku"
Ve finále jsme se dohodli a do konce roku pojedu v novém z této prodejny.
Tak pokud přemýšlíte o nové Toy, zkuste do Prahy zajet, pro mě to určitě nebyla zbytečná cesta a ztracený čas.
M
bylo T27 nafta 2011kombi
aktuálně RAV4 na baterky
xmirekp
Věčnej rejpal
Příspěvky: 603
Registrován: pon 31.01.2011, 20:55
Bydliště: Praha

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od xmirekp »

cholerik píše:souhlas s oběma, bohužele to nejde nějak hromadnou cestou v jednom odkazu a tak se upozornění objevuje napříč tématy.
Ale byla by škoda nevědět o možnosti si případný nákup miláčka zpříjemnit a navíc se dostat i k zajímavěkším podmínkám, obzvlášť, pokud dojde k avizovaným změnám v ceníku.
Mám absolutně čerstou zkušenost s Mirkem i showroomem kde pracuje a nelituju.
Určitě to není jen charita, ale byl to příjemný pokec, spousta informací podpořených osobními zkušenostmi a i ten správný "tah na branku"
Ve finále jsme se dohodli a do konce roku pojedu v novém z této prodejny.
Tak pokud přemýšlíte o nové Toy, zkuste do Prahy zajet, pro mě to určitě nebyla zbytečná cesta a ztracený čas.
M

Ahoj děkuji moc už se těším na setkání a prebiracku nového vozu
Toyota Rav 4 HSD SELECTION AWD

Toyota auris touring sport hybrid 2013, bílá perleť

Toyota auris 2010, 1,6 LUNA seda metaliza navi

Toyota Avensis 2,2-CAT 177 koní
KLadys
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29.07.2017, 09:33

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od KLadys »

Musím souhlasit s cholerik od Mirka jsem bral Ravku v srpnu. Vše v pohodě super přístup ochota ..... a Mirkova velká trpělivost se mnou :) myslím že si ale oddychl když jsem odjel :D servis jedině u něho Louwmana. Neváhejte a zajeďte uvidíte sam.
xmirekp
Věčnej rejpal
Příspěvky: 603
Registrován: pon 31.01.2011, 20:55
Bydliště: Praha

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od xmirekp »

[quote="KLadys"]Musím souhlasit s cholerik od Mirka jsem bral Ravku v srpnu. Vše v pohodě super přístup ochota ..... a Mirkova velká trpělivost se mnou :) myslím že si ale oddychl když jsem odjel :D servis jedině u něho Louwmana. Neváhejte a zajeďte uvidíte sam.[/quote]

Ahoj také děkuji snad Ravka slouží ke spokojenosti. Děkujeme jsme rodina firma a rádi vždy pomůžeme a nikdy to nekončí prodejem a převzetím vozu. Člověk tady pozná fajn lidi kteří když si pro vozidlo přijdou tak se stávají dobrými přáteli a většinou se vrací a mění pak auto za dalsi Toyotu. Trpělivost mám takže jsem byl rád že jsem mohl pomoci.
Toyota Rav 4 HSD SELECTION AWD

Toyota auris touring sport hybrid 2013, bílá perleť

Toyota auris 2010, 1,6 LUNA seda metaliza navi

Toyota Avensis 2,2-CAT 177 koní
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7633
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: členové ToyotaCLUBU, vánoční bonus na nákup vozu Toyota

Příspěvek od biscuit »

:biggrin: tak ti aspon moje rejpani rozproudilo feedbackovou pozitivni vlnu. hezkej vecer vsem ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“