Toyota klub celica meeting 2017

fotky + videa ze srazů našich i jiných... vkládejte prosím raději jen odkazy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Toyota klub celica meeting 2017

Příspěvek od micron »

Pár fotek.... no pár :-) nejdřív 5g, sice jsme byli jen 3... tak si zaslouží každá 6 fotek... :wink:
Zejtra pošlu ostatní...
+ Musim říct, že trio je výborným stavu, opravdu udržovaný krásný 5g, kdysi jezdilo i pár "nooo skoro vraků 5g" Musim říct že všechny 3 5g jsou ve vynikající- delikátní kondici.
Na ty roky... 25-28 let... musíme se pochválit :bigups: :inlove:
Takový celicy 5g by neměly ani snad jezdit na STK :-) Je to ztáta času... měli by je pustit předem a jen na to focení :-) :wub: kontrola čehokoliv je jen ztráta času... :biggrin:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ješšš málem bych zapomněl byli jsme 4... ještě samozřejmě tahle závodnice... to je stará známá, "ostřílená šefová" :wink:
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Toyota klub celica meeting 2017

Příspěvek od m.kunsky »

Ahoj Microne paradne fotky ja mam taky nejake foto https://toyotak.rajce.idnes.cz/celica_s ... opac_2017/
Celica 1.6
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota klub celica meeting 2017

Příspěvek od micron »

m.kunsky> HOJ, HOJ :-) Taky máš pěkný fotky, staženo :-) Na tý jedný moje vypadá ze zadu jako kočárek :-) z toho úhlu- nj zimní 195/60 15 aleeee náhodou s překážkama si celi poradila výtečně i když to bylo "těsně" trochu no o dost víc se "kolíbá" na těch zimních vyšších a užších. Kdybych nebyl línej, tak sem jel na 205/55 R15 sedělo by to líp :-)
PS: kdybys chtěl větší fotky, tak napiš, pošlu je mailem...
PS: Ta závodní celica tam má "juha kankkunen" na blatníku :-) mě tak napadlo to přepsat na "Jouda Kuňkkunden" :-) takový veselejší by to bylo :biggrin:
+ zasloužila by si novou pozičku- gratis jako dárek... já jouda sem vyhodil oboje co mi přišly navíc s dílama--- 1 byla prasklá a druhá no tam bylo uvolněný jen těsnění- sem je vyhodil jo jouda sem...
Kdybych tušil že ta Kuňkkundenka potřebuje... daruju. :roll:

Jde se lepit...
Náááhodou hustej gang celicas :-) Chudák kuchař a obsluha, co to netušili :-) Ale řízek a brambory výborný- i když nevim proč k tomu nebyla tatarka- domácí? Ale fain :-)
Sympatický bylo že jsme s 5g-čkama dostali napapat nejdřív :-) jakoby v tom měli dobrej system :-) :biggrin: a nebo dobrá náhoda :-)
Obrázek
Doporučil bych logo toyoty na čenich... chybí tam fakt fest! :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Toyota klub celica meeting 2017

Příspěvek od m.kunsky »

Microne ta hospoda vypada s toyotama suprove nema to chybu nadherne vylepseni vzhledu hospody.Posli mi fotky .
Celica 1.6
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota klub celica meeting 2017

Příspěvek od micron »

Našel sem 1 video... ze sprintů... Jej je tam i moje zlatíčko, pěkně ze zadu laufy a pak kompletně celicy spodek... sem netušil že mě takhle skenujou :-) Vypadá to dobře i ze spodu :-) když si to pauznu... fain :-)
PS: pěkně sestřihaný video, výborně! 10/10, hudba je dubstep, ujde, i když preferuju liquid dubstep, nebo Dnb, liquid... trochu víc do pohody... ale mam rád i dubstep :-)
Dobrý video! výborný... výbornej střih. :bigups: :wub:
https://www.youtube.com/watch?v=QCOdxj4Rbms

Jo je to vtipný, poznám si auto i zespodu... mlhovky, zástěrky, nový matko/šrouby v zadní nápravě- jak svítěj :-) a koncovky laufu co už jsou asi 2x převařený na koncovej díl laufu... mam je od začátku... 2002 rok cca... už kdysi dáávno sem řikal, to asi vyhodim... koupim nový... a automechanik řiká, co blbneš? Si blázen? To se převaří, vždyť jsou vynikající... taaak jo :-) Jo jsou... maj výdrž :-) a provokujou přesně akorát. Ne moc, a ne málo :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ze srazů“