startovani carina E

vše ohledně modelové řady Carina
Odpovědět
s.p.a.c
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: stř 30.10.2013, 20:17

startovani carina E

Příspěvek od s.p.a.c »

Ahoj toyoťáci,
Chtěl jsem vás požádat o pomoc. Mam benzinovou CarinuE combi 2.0 GLi 1994 a z cista jasna mi nejde nastartovat. Včera jsem normálně jezdil a dnes ráno nic.
Startér se točí, takže baterka a alternátor nejspíš v pohodě, proto si myslím, že mi tam nejde palivo, ale palivové čerpadlo slyším. Dočetl jsem se o nějakém čidle HU klikové hřídele. Nemohl byste mi někdo prosím poslat obrázek, kde ho v motoru najdu, nebo je nějak pevně spojeno s rozdělovačem a musím koupit cely novy rozdělovač. Popřípadě nějaké jiné tipy čím by to mohlo být.
Díky
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: startovani carina E

Příspěvek od jarson »

Ak mas viac klucov, skus s inym. Moze to byt totiz aj imobilizer.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
pepa559
Člen Týmu
Příspěvky: 69
Registrován: pon 13.10.2008, 12:14
Bydliště: Brno

Re: startovani carina E

Příspěvek od pepa559 »

Taky se podivej na pojistky, muze byt spalena pojistka ECU. Svicka hazi jiskru? Pokud strikas do zapalovani brzdovy sprej, chytne?
s.p.a.c
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: stř 30.10.2013, 20:17

Re: startovani carina E

Příspěvek od s.p.a.c »

Pojistky jsem prohledl a jsou v poradku, svícka hazi jiskru, Mam jen jeden klicek takze imobilizer asi neozkousim. Nic jsem zatim nikam nestrikal
pepa559
Člen Týmu
Příspěvky: 69
Registrován: pon 13.10.2008, 12:14
Bydliště: Brno

Re: startovani carina E

Příspěvek od pepa559 »

Konkretne cidlo klikove hridele by melo byt soucasti rozdelovace. Nemusi se kupovat cely rozdelovac, staci z nej koupit civku - takovou cernou krabicku. Na vrakovisti stavala kolem tisicikoruny. Nekdo by mohl dokazat cidlo z plastu vypreparovat a nahradit novym.
Odpovědět

Zpět na „Carina“