CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem z důvodu neuskutečnění PECM v ČR jsem se rozhodl uspořádat CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING tak jako každý rok. Původně CELOREPUBLIKOVÝ MEETING neměl být právě z důvodu konání PECM a blízkosti časových termínů obou srazů.  

TERMÍN: 15.9 - 17.9.2017

CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 15.9 - 17.9.2017

- Autokemp Konopáč (Kde?) https://mapy.cz/zakladni?x=15.6443395&y ... &id=148345

Info o Autokempu Konopáč
http://www.konopac-hm.cz/

PROGRAM AKCE

PÁ- 15.9.
17:30 příjezd do Chrudimi (shromaždiště obchodní komplex Kaufland - parkoviště)
(kdo nestihne jede rovnou do kempu)
18:00 přesun do kempu Konopáč - ubytování
18:30 sraz v kempu, společná info schůzka
19:30 volný večer, volná zábava

SO- 16.9.
10:00 snídaně, start dne
11:00 sraz v kempu Konopáč s účastníky co přijedou v sobotu
11:30 přesun do oblasti kde se účastníci mohou podívat i zúčastnit závodů do vrchu
12:00 zájemci závodů do vrchu budou moci jezdit. Pro ostatní zařízeno menší zázemí - možnost občerstvení
16:00 přesun na společné focení
16:30 návrat do kempu spanilou jízdou
19:00 soutěže v kempu
20:00 večeře - grilování
21:00 volný večer, volná zábava
22:00 malý ohňostroj

Ne 17.09.

10:00 snídaně, start dne
11:00 dopoledne ve volném pojetí
12:00 možnost diagnostiky vozu pro zájemce, soutěže
13:00 společný oběd
13:30 konec akce


Páteční společné setkání Chrudim Kaufland https://mapy.cz/zakladni?x=15.8085634&y ... id=1457854

----UBYTOVÁNÍ----

ZÁJEMCI, KTEŘÍ BUDOU CHTÍT UBYTOVÁNÍ V CHATKÁCH ŽÁDÁM O
ZAREZERVOVÁNÍ TĚCHTO
CHATEK CO NEJDŘÍVE A TO HLAVĚ Z DŮVODU KRÁTKÉ DOBY NA REZERVACI. REZERVACE UBYTOVÁNÍ V CHATKÁCH ZDE NA TELEFONU
ČI EMAILU:

Rezervace ubytovaní zde:
Nahlaste se, že patříte k srazu Toyota Celica
recepce Tel: +420 469 695 117, +420 602 371 768
Adresa: Konopáč 37, 538 03 Heřmanův Městec
E-mail: konopac@konopac-hm.cz
Web: http://www.konopac-hm.cz
GPS: 49.9374733N, 15.6474581E
N 49°56.24840', E 15°38.84748' :lol:
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od garfielld »

smrdí mi to v tu dobu služebkou, ale jinak určitě přijedu ;)
edit: tak služebka zažehnána :)
Naposledy upravil(a) garfielld dne úte 15.08.2017, 13:24, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Myfune »

Za mě účast jasná.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od MichalS »

Hmm poslední srazy na kterých jsem byl byly 2009 a 2010, možná taky s plynárnou přijedu...
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od m.kunsky »

Prijedu v sobotu tesim se ahoj :bigups:
Celica 1.6
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od micron »

Huráááááá zrovna sem si udělal kafe... jo divný ve 4 ráno... ale tak sem se čvachtal ve vaně asi 3 hodiny, 5 pivek a tak se sušim... huráááá :bigups: :biggrin:
Konopáč to mi něco řiká... kdy sem tam tak byl... ne blil byl :-)
To je ten samej jako minule? že jo? Tak tam už parkovat pod tou romantickou Vrbou nebudu :-) Inde... Subaru karoserie dostala dost chemických kapek... ta Vrba se vybrečela... Tentokrát celica, a i kdyby bylo vedro... Nooo nesmí bejt zas ultra vedro... ale jo celica by se fest projela... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Bedys
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: stř 23.03.2016, 00:04
Bydliště: Pardubický kraj, Přelouč

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Bedys »

Ahoj, rádi dorazíme :bigups: V pátek se budeme těšit :D
Toyota Celica 1.8 VVT-i 105kw, 7g r.v.2002
Yamaha TDM 850 - 59kw, r.v.1998
Renault Megane 1.9 dci 75kw, 1g r.v.2002
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od destabilizator »

Taky prijedem, jako obvykle :? :blush:
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od biscuit »

destabilizator píše:jako obvykle :? :blush:
to znamena co? :-)

hele, hlaste se prosim vy co planujete jet. ja taky planuju asi, ale chci potkat stary bardy a srdcare.
a prosim taky o blizsi info k tomu zavodu do vrchu.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od destabilizator »

biscuit píše:
destabilizator píše:jako obvykle :? :blush:
to znamena co? :-)
Jakoze vzdycky chci a pak je z toho hovno! Samozrejme, jako bych to nerikal, dneska se mi debil narval do zadku... Mi to fakt neni souzeny na tenhle sraz jezdit!
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem, ohledně těch jízd do vrchu v sobotu: zájemci o jízdy si musí sebou přivést helmu. Kombinéza není požadovaná. Poplatek za jízdu pro zájemce je 300,-kč / osoba / jízda a bude hrazen organizátorovi závodu přímo na místě. Poplatky jsou určené na zajištění traťových komisařů, uzavírky a RZS.

UBYTOVÁNÍ SI PROSÍM HLASTĚ CO NEJDŘÍVE, AŤ NA VÁS VYZBYDOU MÍSTA. BRZY SE KAPACITY UVOLNÍ VOLNĚ K PRODEJI A TAK NEMUSÍ BÝT POTOM UŽ MÍSTO. PROTO URYCHLENĚ REZERVUJTE UBYTOVÁNÍ PŘÍMO V KEMPU. Díky a těším se na Vás
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Sutech »

Taky se těším...pro všechny obdivovatele,fanoušky a fanynky a hlavně ty co mne nenávidí :mrgreen: ...mám chatku 30......helmu beru a taky se těším,že mi konečně někdo objasní,proč jsme před celou Evropou za č...ky....díky Foostovi,že aspoň na poslední chvíli a v presu dělá co se dá...velký respekt!!!!!! :bigups:
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Myfune »

Sutechu smiř se s tím, že celou pravdu se stejně nedozvíš. Prostě to je tak jak to dopadlo. A také ber v potaz, že těch faktorů, které to potopili bylo mnohem víc a nemám z toho co jsem měl možnost slyšet dojem, že by organizátoři byli tím, kdo ty problémy vyráběl. Máš-li pocit že jsme v Evropě za kretény, tak je potřeba si říct na rovinu jak se k tomu postavili účastníci v okolních zemích a peníze tím zdrojem problémů rozhodně nebyli to je blbost. Kdo chce někam přijet, tak finance prostě najde. Řekl bych tedy, že míč kreténství je spíš na jejich straně!
Tvá obava z nějaké nenávisti je přehnaná. Určité nesympatie to asi ano, ale že by to mohlo vyústit v nějaký nepřátelský akt proti tobě, tak to i ty sám víš že je to spíš fikce. Co jsem měl možnost poznat ty kteří na srazy jezdí, tak jsou to fajn lidi, kteří chtějí strávit společně dobrej čas. Jedinej akt vůči tobě co mě napadá by mohl být ten, že ti každej dáme jedno kindr vajíčko. Protože i kdybych dovezl nějakého pukavce, tak by jsi si ho musel na auto stejně hodit sám. ;-)

Za ostatní mluvit nemůžu, takže na znamení míru dostaneš kindr vajíčko odemě.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od micron »

já chci taky kinder egg :biggrin: Ne my jsme si popovídali kdysi o tom co se stalo... tajně :-) a slib sem dodržel, nikde sem nic nepsal.
No celkově to bylo absurdní... ale i o tý hovadině si můžem pokecat až na místě.... jako sorry ale bylo to absurdní.... vyjebat s čechama, když jsou hostitelé! :-) No to pardon... :stupid:
Doufám že ty co to pojebali třeba ani nepřijedou... jen aby se ubezpečili na otočku že maj tu nej celicu.... že :biggrin: :oha: :sly: jejich sebevědomí bych chtěl mít... je to celkem úžasný :-) Rozhodně by se podle mě stavili a dělali jako že nic... :biggrin:
Pravdu se ale těžko člověk dozví.... každej si to vyšperkuje dle libosti... tu sračku :-) :biggrin: Já nic já muzikant... švejk :biggrin:
Ostuda to ale je... to každopádně. A ne že nešlo o prachy... i malej harant ví že šlo jen a jen o prachy... kokoti... naštěstí TOYOTA řekla STOP! aby nebyli za debily... údajně za to prej můžu i já :-) No prosim... jako dělat reklamu někde na okruhu jen pro turisty??? To je celkem hoooodně jeblý :-) To jako fakt sorry :-) :biggrin: :biggrin:
no jebu na to a těšim se na klid, srandu a pohodu :-) Zajímavý je to že toyota měla sponzorovat okruh--- a t d--- a prej díky mně si to rozmyslela--- WOW takže asi rádi čtou smysly i nesmysly co píču.... píšu... což je fain :-) Nooo asi budu muset bejt hodnější :-) nemam rád když mě někdo sleduje :-) Vždycky sleduju víc toho kdo mě sleduje... a vidim všechno. Nemam to rád... ale je to sranda...

ps: na ty závody do vrchu stačí i helma na motorku? Asi bych si dal :-) ale fakt... rád jezdim rychle do kopce... barrandov atd :-)
+ je možný si kopec nacvičit před jízdou? To je celkem důležitý... když víš... tak to frčí líp...
No spíš asi ne :-) Ale určitě tam bude někdo kdo ten kopec zná... a tim by měl výhodu... hňup :-) asi jako já tady na barrandově :-) Tady má celica i subaru spočítanej každej metr :-)
Ne závod je sranda... jde jen o to se do toho moc nevžít... a neskončit mimo. Tak prostě akorát a trochu víc :-)
Nooo jako okruhy sem nikdy nedával... je to nuda... a zničíš si určitý části auta... kdežto do vrchu... no tak to jako že jooo :-) Tam se ukáže kvalita pilota, auta a "synchronizace" + "pud sebezáchovy"
neni to taková nuda... určitě ne všichni pojedou vzorně... někteří budou lehce zlobit :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Sutech »

No podle mě peníze byli hlavní důvod proč nikdo ze zemí,které jsou už klasickými účastníky a hlavně pořadateli PECM nechtěli přijet....nebo si myslíš,že je někdo úmyslně odrazoval,nebo záměrně nabádal k neúčasti??...chlapci,chlapci.....každopádně dle mého názoru se tímto defacto Celicaclub v Evropě definitivně pohřbil...a nejen v Evropě...no nic...asi se neshodnem,já přece jen vím od účastníků z Evropy asi možná trochu víc a to,že to posrali organizátoři vím a je to ostuda včech Celicářů v Česku,bez rozdílu.....
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“