Carbon parts

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Carbon parts

Příspěvek od micron »

Ne nemam s tim nic společnýho... jen shoda micronů, nanobotů, a nanobotiček... ale tak sem na to narazil náhodou na Ebay... Carbon díly na celicy od nějakýho šílence z Litvy nebo Lotyšska? to se plete stejně jako si pletou Česko a Slovensko... ale je to zajímavý...
Ofuky Carbon dle kdysi originálů... my s Biscuitem víme, že pasujou i z verze Nissanu Silvia S15, z Japan, dalo mi to zabrat :-) ale tenhle jeliman se rozhod že udělá cokoliv carbon...
Sice si to nechá zacálovat... ale jo je to zajímavý...
http://www.carbon-microsystem.com/index.html
http://www.ebay.com/itm/Toyota-Celica-S ... 2846029364
Mastný ceny... ale zajímavý to je...
No za ty prachy bych ovšem očekával že tam bude i 3M lepící páska... govno :-) ani tu ti tam nedá... Noooo trochu šmelo.
Ale zajímavý to je... obočí na vyklápěčky + lišta na kapotu + deflektory hmmmm sexy
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: Carbon parts

Příspěvek od 1Akiro1 »

KOukam na to a vazne o tom uvazuji komplet sada obocia lista+ten plast pred chladicem hm hmmmmm
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon parts

Příspěvek od micron »

Nechápu jak to dělá... nebo jako co to je za firmu.. atd... ale vtipný je že miluje celicy... obzvlášť 5g a je prostě hustej magor :-) :biggrin: prostě žere 5g celicu o 300% víc než já a kdokoliv--- je to husťoš :bomb: :biggrin: prostě celicu miluje, jako my všichni... ale tak jako business bych zkusil spíš na porsche atd... No je tu hustý udělá ti z carbonu cokoliv chceš, třeba i záchodový prkýnko--- a to bych chtěl... ne nedělám si prdel... chtěl bych carbon prkýnko... proč? prostě proto... Dobrý den a vy co jste za produkt? Noooo já jsem jen obyčejné záchodové prkénko v carbonu... já opravdu za nic nemůžu... prosím nechte mě :-) :biggrin: :biggrin: já sem sem přišlo jako obyčejné prkénko... kurva :biggrin: :biggrin:a neserte mě!!! kurva hovada---
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“