SEKTĚ

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Tak třeba Charlie najezdí ještě 20km po Jičíně =D objíždí kruháče, páč se jich nemůže nabažit Obrázek
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
TheEagle
Navigátor
Příspěvky: 143
Registrován: stř 08.02.2006, 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEagle »

To bych spíš věřil, že to najezdí po Brně (soudím dle sebe, nic ve zlým :wink: )... to značení je občas opravdu na zabití a navíc Jičín musí znát nazpaměť přece né? :D
Moje holky:
Celica - na odvod peněz
Rav4 - na práci
Corolla - na zábavu
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

CharlieCh píše:No to ne, troufám si tvrdit že 170.
¨

jednoduchá rada - houpni hned do povozu, a vystartuj za náma, tady na to mrkneš, všici ti to zkontrolujem, pokecáš a můžeš zas valit zpátky, esi to tak opravdu je :D:D
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 The Eagle - Nevím, ale tuším, jenže nejezdím přímo z NJ a na okraj Brna a když jedu k rodičům, tak z Brna počítám asi 30km a mám to celkově okolo 198 km, záleží na pneu, i tvoje "letní" určitě měří jinak jak předepsané "zimní", nebo stačí, aby pneu trochu ušly a opět jsme na 200km vzdálenosti na větším rozptylu...můj názor - pár km sem, pár tam proč to řešit, i při 150km je Brno poněkud z ruky.

2Artie - kruháče nee, na to si příliš vážím svých pneu, neboli zničit je určitě jde i zábavnějším způsobem (pneu v tomto případě=peněz), i když...
http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=11036

2 Celerak2.0Gti - jak tak koukám na hodiny, tak vy zrovna startujete, já bych dorazil až skoro na konec - takže až někdy příště, neb i zítra hurá do práce... :wink:
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“