Závada motoru

vše ohledně modelové řady Carina
Odpovědět
Broněk 66
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 31.01.2017, 07:06

Závada motoru

Příspěvek od Broněk 66 »

Lidičky, potřebuji poradit. Jsem čerstvým vlastníkem vozu Toyota carina e 1.6 85kW LPG/ba 1994 a mam problém s motorem. Nepálí druhý válec. Vstřiky jsou v pořádku, svíčky nové, Vackove hřídele jsou taky v pohodě. Jedná se o druhý válec z leva. Nejdřív to jelo 1km na 3 válce a pak začal ten jeden válec klepat jak střelený. Zastavil jsem, odpojil jsem do. u druhého vstřiku a zvuk motoru se nezměnil narodil od jiných. O víkendu budu měřit tlaky tak bych byl vděčný za každou radu nebo tip co a jak zkontrolovat, popřípadě co a jak vyměnit. Servisní knihu jsem na netu nikde nenašel, takže to bude střelba na slepo. Předem všem děkuji.
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Závada motoru

Příspěvek od jarson »

Ok, tie tlaky urob aspon budes vediet kam dalej.Ak su v poriadku potom podla mna uz len kabel. Ak nepali a inak je sviecka v poriadku, zostava asi len toto. Premeraj multimetrom odpor kablov a ak ma tento velmi inu hodnotu, trafil si to. Teda za predpokladu, ze ostatne ako pises je ok. Este snad rozdelovac by zostalo skontrolovat..ale ak ti to klepalo jak strelene- jak pises, mozno to bude vaznejsie- neviem? Ventil?
Blba otazka- nahodou si neumyval motor?
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 596
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Závada motoru

Příspěvek od GammaRay »

Servisní manuály zde:
http://leteckaposta.cz/760480940
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Odpovědět

Zpět na „Carina“