Představení MR2

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Lucky_Luke
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 01.09.2016, 13:57

Představení MR2

Příspěvek od Lucky_Luke »

Zdravím,

Jsem Lukáš a pocházím z Prahy. Stal jsem se nedávno novým majitelem MR2 3SGTE rv.1991 dovezené z USA.
Pokud tady někdo zná její minulé majitele nebo se tu najde přímo minulý majitel, ať mi určitě napíše, rád bych si s ním promluvil o několika věcech (turbotimer HKS na palubce možná napoví jako poznávací znamení) :)
Má natočeno 57 tis. mil, a ověření přes cebii za dobu kdy je auto v čr, sedí. Tak tomu budu věřit :)
Mám s autem mnoho plánů, do prvního sněhu rozvody a výměna všechny kapalin a brzd. Teď jsem měnil olej a filtr a než jsem se vůbec dostal k filtru, bylo vyřčeno mnoho p*č a ko***ů, tak uvidíme co rozvody :D .
Po zimním spánku drobné opravy karoserie a celolak (nebo folie) a komplet nový podvozek. Každopádně, budoucích pár měsíců tu budu oxidovat a vyzvídat zkušenosti ;)

Mimochodem sháním přední a zadní emblém toyota, někdo si řekl že to sundá a dá tam samolepky :roll: Nevíte z jakých aut tu budou pasovat?

Tady je foto, postupně budu přidávat další a doufám, že se na srazech někde potkáme :)
Obrázek
Uživatelský avatar
marf69
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02.03.2008, 15:06
Bydliště: Ceska Lipa

Re: Představení MR2

Příspěvek od marf69 »

Ahoj vítám tě Lukášii. Co se týče auta tak jí znám jen z inzerátu ale Cendler se snad na ní byl podívat.
My dream car!!
Uživatelský avatar
cendler
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 28.07.2013, 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení MR2

Příspěvek od cendler »

Ahoj, jo ji znám, byl jsem se na ní podívat než jsem koupil svojí, ale to už je teda několik let zpět, jestli to není tajné, tak mi napiš cenu za kterou jsi ji koupil, nebo klidně do SZ, protože co si pamatuju, tak kdyby jsi si něco málo připlatil, tak máš moji a všechno udělaný, tady není udělaný nic, tenkrát byl i do mrtě rozebraný interiér a měla myslím jinou barvu jednoho blatníku a dveří, ale to už si přesně nepamatuji, ale vím že barva nebyla stená na celém autě, bouraná nebyla, to byla velká výhoda, ale to bylo tenkrát všechno a za ty peníze tenkrát jsem řekl, že je to nesmysl
MR2 3S-GTE
Lucky_Luke
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 01.09.2016, 13:57

Re: Představení MR2

Příspěvek od Lucky_Luke »

Na ceně jsme se s majitelem dohodli vcelku přijatelně, teď už se dělají rozvody a výměna kapalin. Chtěl jsem se zeptat, zda li tu někdo má:

Zadní "kouki" světla
Přední blatníky (nebo alespoň levý)
Přední a zadní znáček Toyota
Tapece dveří, můžou být i v horším stavu.



Kdyby něco tak mobil 773936356, na ceně se určitě dohodneme :)
Odpovědět

Zpět na „MR2“