Toyota Touch 2

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Uživatelský avatar
Standa50
Manager Týmu
Příspěvky: 495
Registrován: ned 25.01.2015, 20:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od Standa50 »

Nejzásadnější změna po update rádia byla změna chování rádia po nastartování.Situace- při jízdě zvolen poslech rádia a zaparkuji a zhasnu motor.Třeba po 2 hodinách jsem nastartoval zařadil zpátečku a začal couvat.Při couvání z řady na parkovišti počátku hrálo pár sekund rádio,ale poté se spustila muzika z usb.Dělalo to jenom při couvání po nastartování,když na displeji rádia byl obraz zadní kamery.Nyní hraje to, co bylo před vypnutím motoru zvoleno.Asi 3x se mi za poslední půl roku samo zrestartovalo rádio,po updatu zatím klid.Uvidíme časem.
Toyota Auris HB 1,6 Valvematic trend+,6M/T 2015
shepardN7
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.09.2019, 23:46

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od shepardN7 »

Zdravím,

mám dotaz ohledně navigace Go/Go Plus. V autě ji nemám, myslíte, že za tu cenu má smysl ji nechat dodělávat? Vyšlo Vám z používání, že by byla o hodně lepší, než mobil a Sygic?
Je mi líto té nevyužité obrazovky :D

Díky
Toyota Auris TS 1.6 Classic 2018
Obrázek
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od octavius »

Nad tym som aj ja rozmyslal ak by ten modul stal 100€, prave kvoli tej nevyuzitej obrazovke :lol: inak je to dost drahe vyuzitie obrazovky.
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
shepardN7
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.09.2019, 23:46

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od shepardN7 »

octavius píše:Nad tym som aj ja rozmyslal ak by ten modul stal 100€, prave kvoli tej nevyuzitej obrazovke :lol: inak je to dost drahe vyuzitie obrazovky.
Jasně, je to hrozně předražený. Ale pokud je to pohodlnější, než mobil, tak jsem možná ochoten to investovat. Ale aby to nebylo k ničemu, nebo vyhozený peníze. Mirrorlink jsem nerozchodil.
Toyota Auris TS 1.6 Classic 2018
Obrázek
Uživatelský avatar
Standa50
Manager Týmu
Příspěvky: 495
Registrován: ned 25.01.2015, 20:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od Standa50 »

V náhradním autě jsem navigaci vyzkoušel.Navigace jako taková funguje slušně,není to žádná navigační hitparáda,ale funguje.Taky jsem uvažoval o investici na dodělání navi,ovšem pouhých 3,5tis za aktualizaci map je sakra hodně.V mobilu mám tomtom i sygic, oboje s nejnovějšíma mapama a hlavně "zadara",tak není co řešit.Mobil mám v držáku u ventilace,takže je i v lépe viditelné výšce než displej rádia.
Toyota Auris HB 1,6 Valvematic trend+,6M/T 2015
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od octavius »

Jo presne, ten aktualizačný poplatok celý ten nápad zabije :roll: už v zárodku. Inak úplne by stačil jednoduchý mirror link žiadna zložitá grafika v autorádiu len zastrcit USB ábel do auta a do telefónu. Odkliknut spojenie a už si len vybrať svoju obľúbenú navigáciu.
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
Uživatelský avatar
zet3
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: ned 14.05.2017, 13:35

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od zet3 »

Mirrorlink - Samsung Galaxy S3, já vím, je to starý foun navíc,ale za pár stovek a funguje mi to.
Corolla SD 1.8 Hybrid Executive VIP
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od zabsky »

MirrorLink lze rozeběhnout i u novějších mobilů, ale nemusí to být jednoduché. Mně funguje se Samsung Galaxy A5(2017). Avšak nepoužívám. Přijde mi jednodušší dát mobil do držáku. U vestavěné navigace je výhodou zobrazení informací mezi budíky, takže není potřeba odvracet pohled stranou. Kvalitou se ale nedá s Google mapami nebo Waze srovnávat. Každý den ji také používám jako automatickou navigaci. Ne, že bych netrefil do práce, ale po zapnutí auta sama naběhne a upozorní, pokud je po cestě do zaměstnání nebo domů nějaký malér. Až mi vyprší onLine služby, ztratí smysl a připlácení na prodloužení licence nepředpokládám.
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
vaseks
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: úte 17.04.2018, 10:02

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od vaseks »

Navigace vypadá trochu zastarale, ale jinak funguje dobře, příjemné je, že pak navigace promítá i šipky se vzdáleností kdy odbočit na displaji mezi budíkama, takže nemusím koukat na středový displej, ale za ty prachy bych asi do toho nešel, naštěstí jsem to měl součástí výbavy.
Toyota Auris 1.6 LPG TS Executive 2018 - minulost
Toyota Corolla 1.8 hybrid GR 2022
shepardN7
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.09.2019, 23:46

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od shepardN7 »

zabsky píše:Mně funguje se Samsung Galaxy A5(2017).
Funguje? Já to zkoušel na A3 2017 a ten mi nefunguje. Přitom by to asi měl být stejný telefon. Telefon zareaguje, ale Auris ne.
Toyota Auris TS 1.6 Classic 2018
Obrázek
shepardN7
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.09.2019, 23:46

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od shepardN7 »

Standa50 píše:V náhradním autě jsem navigaci vyzkoušel.Navigace jako taková funguje slušně,není to žádná navigační hitparáda,ale funguje.Taky jsem uvažoval o investici na dodělání navi,ovšem pouhých 3,5tis za aktualizaci map je sakra hodně.V mobilu mám tomtom i sygic, oboje s nejnovějšíma mapama a hlavně "zadara",tak není co řešit.Mobil mám v držáku u ventilace,takže je i v lépe viditelné výšce než displej rádia.
Jaký je ten TomTom? Já mám Sygic a občas mě trochu štve.
octavius píše:Jo presne, ten aktualizačný poplatok celý ten nápad zabije :roll: už v zárodku. Inak úplne by stačil jednoduchý mirror link žiadna zložitá grafika v autorádiu len zastrcit USB ábel do auta a do telefónu. Odkliknut spojenie a už si len vybrať svoju obľúbenú navigáciu.
No právě, jenže rozchodit ten Mirrorlink je snad za trest
Toyota Auris TS 1.6 Classic 2018
Obrázek
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od octavius »

Ja som už nad tým mirror linkom "zlomil hul" sa mi s tým už nechce sa srat. Zháňať rôzne typi samsugov a ešte aj s rôznymi Androidmi je dosť otravné.
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od zabsky »

shepardN7 píše:
zabsky píše:Mně funguje se Samsung Galaxy A5(2017).
Funguje? Já to zkoušel na A3 2017 a ten mi nefunguje. Přitom by to asi měl být stejný telefon. Telefon zareaguje, ale Auris ne.
Není to jednoduché. Popisoval jsem zde: https://www.toyotaklub.cz/forum/viewtop ... 1&start=15. Pouze s některými usb kabely se dokázal připojit. Hrál jsem si s tím několik hodin.
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od Kocúr »

A stálo to za to?
Keby som mal sedieť v aute niekoľko hodín len preto aby som rozchodil mirrorlink tak si myslím, že za to čo mi môže mirrorlink dať ako pridanú hodnotu... Jednoducho to za ten cirkus nestojí...
Môj názor, nikomu ho nevnucujem.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota Touch 2

Příspěvek od zabsky »

Stálo. Dokázal jsem to. Od té doby jsem mirrorlink nepřipojil. :)
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
Odpovědět

Zpět na „Auris“