Přístrojová deska - podsvícení

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Fifin Hrnců
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05.07.2016, 15:26

Přístrojová deska - podsvícení

Příspěvek od Fifin Hrnců »

Ahoj!
rozmontoval jsem přístrojovku, spatřil hromadu diod a hodlám je změnit. To problém není, problémem je ten papír, na kterém jsou nakreslená ty čísla a kontrolky, co svítí. Nevíte někdo, kde ho sehnat nejlépe s BÍLÝMI čísly? Oranžové se mi nelíbí a kazili by mi tu barvu diod, které tam šoupnu :D
Předem díky!
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Přístrojová deska - podsvícení

Příspěvek od Myfune »

Tak ono taky záleží jestli jsi rozdělal origo budíky a nebo už budíky upravované. A rozhodně můžeš napsat z čeho ty budíky máš a nestyď se být trochu více konkrétnější než že jsou z auta. Je to sice povzbuzující když nebudou z traktoru, ale aut je více výrobců a i jeden výrobce má mnoho modelů a i v rámci jednoho modelu existují různé generace a jejich facelifty a u nich se může a také i liší konstrukce budíků a jejich způsobu podsvícení. A jedno vlákno ohledně podsvícení tu už také je, tak nebuď líný a hledej. ;-)

Jinak já momentálně přemýšlím nad podsvícením svých ciferníků pomocí elektroluminiscenčního papíru, tzv. "Indiglo"
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Fifin Hrnců
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05.07.2016, 15:26

Re: Přístrojová deska - podsvícení

Příspěvek od Fifin Hrnců »

Jejda no vidíš to, mně vůbec nedošlo, že je víc Celic... :oops:
Jde o Celicu T23 ročník 2000 1,8 VVTI 105Kw.
Podívám se po zmíněném vláknu, ale moc naději si nedávám. Najít v takovém množství přesnou věc, kterou hledám, není jednoduché. Budu se muset podívat, zda na podobném principu nefunguje nějaká stránka Toyoty na FB. Chápu, že tady potom vzniká 50 podobných témat.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Re: Přístrojová deska - podsvícení

Příspěvek od Kenne »

Celica ZZT230, 2000, black
Odpovědět

Zpět na „Celica“