Sedačky

vše ohledně modelové řady Previa
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Sedačky

Příspěvek od Tomiq »

Ještě k autu: "Směšovač LPG nainstalován nový v ČR v 9/2018 !!!" Pokud pominu, že je to nesmysl (směšovač byl jeden z komponentů u přestaveb karburátorových motorů). Proč někdo přiveze auto, namontuje do něj nové LPG a hned ho prodá? Leda by si ho přivezl pro sebe a pak se teprv rozhodl pro prodej. Ale proč?
Kořen slova Toyota je Toy!
Pettr
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: sob 27.10.2018, 13:23

Re: Sedačky

Příspěvek od Pettr »

Ahoj,
Rozhodl jsem se, ze koupim previi. Mam tri decka a sedacky s isofixy.
Peclive jsem projizdel zdejsi vlakna, ale odpovedi na sve otazky jsem nenasel.
Chtel bych si poridit verzi executive. Mam za to, ze krome toho, ze ma sest sedadel je to vyssi vybava. Nebo byl by nekdo tak laskav a rekl mi vsechny rozdily?
No a ja bych chtel prostredni dve sedacky vymenit za trojsedacku. Pochopil jsem spravne, ze kastla je porad stejna, takze mozne to je? Staci poridit nejake uchyty a vyriznout otvory do koberce.
Maji u sestimistne verze isofix i zani dve sedacky?
A jeste jeden dotaz. Jsou vsechny 115kW motory uplne stejne? Jakto, ze novejsi rocniky maji euro 4?
Omlouvam se za takovy mozna hloupy dotaz, ale nejsem mechanik.
Dekuji za pomoc.
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Sedačky

Příspěvek od Tomiq »

Já mám 6 míst a nevím, esi to souvisí s výbavou. A nevím, esi je to executive. Určitě není nejvyšší. Manuální klima, tempomat 2 střešní okna...
O sedačkách se tu napsalo mnoho. Tak ti udělám výcuc.
6timístná má 4 záměnné sedačky, 2 mají isofix, 2 nemají. (jaxem psal, dá se dovařit). 7mimístná má ty 4 stejné, akorát nemají loketní opěrky. Prostřední sedačka je jiná. 8mimístná má 2 lavice vkuse.
U 6timístné se dají dát do prostřední řady 3 vedle sebe po odšroubování loketních opěrek a prořezání koberce. Musíš sehnat prostřední sedačku.
Po faceliftu od cca. 03 už je prostřední sedačka jiná a musí se upravit.
Motor si myslím, že je furt stejnej euro3, ale krk za to nedám.
Kořen slova Toyota je Toy!
Uživatelský avatar
vesna
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: ned 08.04.2018, 23:37

Re: Sedačky

Příspěvek od vesna »

Mam Previi 2005, benzin automat 115kw a je to Euro4.
Mam 7mi mistnou verzi a ISO fix je jen u jedne v druhe rade (jeste to overim). Je fajn ze tady ctu, ze se to da dovarit. 3ti radu (2 sedacky) mam vyhozene, ted si nepamatuji jestli byly ochuzene nebo stejne jako ty ve druhe rade.
Previa 2.4 Sol 115kW, 2005, benzin-automat
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Sedačky

Příspěvek od Tomiq »

A nemáš isofix jen u jedné právě proto, že jsi nevyhodil dvě zadní, ale jednu prostřední a jednu zadní? Já mám isofix na těch, co mají zezadu stolky.
Kořen slova Toyota je Toy!
Uživatelský avatar
vesna
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: ned 08.04.2018, 23:37

Re: Sedačky

Příspěvek od vesna »

vesna píše:Mam Previi 2005, benzin automat 115kw a je to Euro4.
Mam 7mi mistnou verzi a ISO fix je jen u jedne v druhe rade (jeste to overim). Je fajn ze tady ctu, ze se to da dovarit. 3ti radu (2 sedacky) mam vyhozene, ted si nepamatuji jestli byly ochuzene nebo stejne jako ty ve druhe rade.
Tak jsem kecal a mam v druhe rade ISOFIX na dvou sedackach, na krajnich sedackach (ano, ty co maji stolky). :)
Previa 2.4 Sol 115kW, 2005, benzin-automat
Odpovědět

Zpět na „Previa“