Vstřiky

máte pozitivní / negativní zkušenost s nějakou čerpací stanicí? Tak tady jste správně ;)
Odpovědět
chossejuni
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22.06.2015, 18:34

Vstřiky

Příspěvek od chossejuni »

Ahoj. Mám Avensis combi T25 2.2 D4D 110kw. Najeto při koupi 190000km. Teď mám 210000km a měním vstřiky. Celou dobu bylo v pohodě, ale starty se mi nezdáli. Tak jsem tam nalil plnou Vervy od benziny. Do týdne mi odešel egr, pak mi to při lehtání plynu cukalo a nakonec zaseklo úplně. Jeden vstřik je zpečený a ostatní jsou na tom taky zle. Já tam lil jen OMW, ale bylo mi řečeno, že tam někdo přede mnou asi lil i BIO naftu či nějaké svinstvo. A já Vervou urychlil proces, kdy se mi bordel najednou uvolnil. Jeden vstřik repas cca 5000kč, nový 9000kč :cry: Nebo si někdo myslí jinou příčinu?
Avensis T25 2.2 D-4D 110kw
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřiky

Příspěvek od destabilizator »

O cisticich schopnostech aditivovanych paliv neni pochyb, pokuds tam mel uz namrdano, tak to klidne ta cistirna mohla uvolnit.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Manyjak
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 29.01.2015, 20:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřiky

Příspěvek od Manyjak »

Jo to by mohlo bejt tím uvolněním bordelu. A teda pokud jsou ty vstřiky origo a nikdy se s nima nic nedělalo je to i věkem :wink: . H.
MANYJAK.CZ
Uživatelský avatar
spachal
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: pát 11.12.2015, 00:47
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Vstřiky

Příspěvek od spachal »

Toho jsem se take bal, takze jsem hlavne z opatrnosti nalil nejdrive na OMV naftu MaxxMotion, pak dalsi nadrz uz Top-Q od benziny s vlastnim aditivem Miller's Diesel Ecopower max (50ml/nadrz). Takhle vyjezim celkem tri nebo ctyri nadrze a pak chci pouzit jednorazovy cistic Miller's One Shot Boost. A pevne doufam, ze se motor procisti jak ma a nic vetsiho se neuvolni :].
Take netusim, co a jak puvodni majitel do auta tankoval, napada me jeste procistit palivovy filtr, nadrz a EGR a vic asi pro auto v tomto smeru udelat nemuzu ..
Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D Sol 100kW, 12/2007
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Vstřiky

Příspěvek od biscuit »

palivovej filtr asi spis vymenit, ne?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřiky

Příspěvek od destabilizator »

biscuit píše:palivovej filtr asi spis vymenit, ne?
Odstranit!
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
spachal
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: pát 11.12.2015, 00:47
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Vstřiky

Příspěvek od spachal »

Palivovy filtr samozrejme vymenit, spatna formulace. A prd se v tom vyznam, ale zrovna tenhle filtr bych asi v aute nechal :] ...
Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D Sol 100kW, 12/2007
chossejuni
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22.06.2015, 18:34

Re: Vstřiky

Příspěvek od chossejuni »

Tak dva nové vstřiky, dva repas, repas alternátoru a nová řídící jednotka vstřikování (ta byla prý vadná a odpálila vstřiky i alternátor).
Avensis T25 2.2 D-4D 110kw
Odpovědět

Zpět na „Palivo“