CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Sutech »

Jan bych po té dlouhé době od srazu,kdy vše uleželo řekl tohle.....je tady spousta lidí co mají Microna za totálního šílence,magora,vyhulence a člověka z jiné galaxie...všem těmhle říkám FUCK!!!. Prptože Micron jezdí na všechny srazy a poznal jsem ho za ty roky myslím hodně,víc než Vaše omezenost může pochopit,protože něco jiného je se vyjadřovat přes fórum a něco jiného je osobní kontakt---a sorry ,ale Micron není ten kdo je mimo, mimo jste vy...vy kdož se skrýváte za anonymitou počítače a osobní kontakt a vyslovení názoru někomu do očí je pro Vás prakticky nemyslitelné.....máte palec dolů....vy žvanilové co víte vše nejlíp,vy co nikdy nikam nepřijedete,vy co máte patent na vše....
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od biscuit »

no jasne. vsichni jsme tu blazni, jenom micron je letadlo. ze je honza hodnej kluk, o tom zadna. ze je ale pacient, o tom jakbysmet.
obcas si precti nejakej jeho totalne offtopic elaborat a pak tu pis FUCK!!!

kdyby tady byli takovi lotri, jak ty pises, byl by micron uz asi 80x zabanovanej. nevim proc sem ma vzdycky nekdo potrebu strcit hlavu, rict neco sprostyho a jit zase do prdele.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Tygr »

Howgh. Já tohle četl asi včera a vůbec jsem nechápal. Mel jsem něco napsaného a pak jsem to radši zavřel.

Protože je to úplná kravina, na kterou neslo normálně reagovat.

Biscuit to dokázal.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“