CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od m.kunsky »

Ahoj jedu v sobotu ráno v7hod z Roudnice nad Labem od Shellky směr Praha po D8 na hradeckou D11 mužem se sejit na Benzine kolem pul osmé. :roll:
Celica 1.6
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od destabilizator »

m.kunsky píše:Ahoj jedu v sobotu ráno v7hod z Roudnice nad Labem od Shellky směr Praha po D8 na hradeckou D11 mužem se sejit na Benzine kolem pul osmé. :roll:
Tak nic, nejedu :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Joey »

Nejel by někdo ze sev. Moravy, v sobotu na otočku ?
Bedys
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: stř 23.03.2016, 00:04
Bydliště: Pardubický kraj, Přelouč

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Bedys »

Ahoj přátelé. Sraz se povedl ,nám se líbil a těsime se na příští.Já a Citrón jsme kemp
opustili poslední ve 12h. Již jsem doma. :D
Toyota Celica 1.8 VVT-i 105kw, 7g r.v.2002
Yamaha TDM 850 - 59kw, r.v.1998
Renault Megane 1.9 dci 75kw, 1g r.v.2002
Uživatelský avatar
Citron
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: pon 08.04.2013, 18:03
Bydliště: Θεσσαλονίκη

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Citron »

Bedys píše:Ahoj přátelé. Sraz se povedl ,nám se líbil a těsime se na příští.Já a Citrón jsme kemp
opustili poslední ve 12h. Již jsem doma. :D
tak tak, poslední odjížděli Martinové na koních .) Takže na tom celoevropském na viděnou.
2005 - TOYOTA AVENSIS COMBI 2,2 D-CAT 130 kW
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od micron »

Sraz perfecto, snažil sem se... bejt nepřelitej.. no myslim že si pamatuju všechno... skoro :-) vedro bylo ale děsný... místo celicy jelo subaru, nejen kvůli nefunkční klice u spolujezdce, ale tak spíš díky tomu vedru... totožný jako minulej rok, a pamatuju jak sem byl grogy bez klimy. Takže Yoshimura to jistila :-) 22°celsia to mi vyhovuje :-) Tomu co vymyslel klimu "nevim kdo to je" ale zasloužil by si minimálně nobelovu cenu nebo přímo galaktickou cenu, to je vynález :-) !!! Respekt pro ty drsný posádky 5G Celic a dalších bez klimy!!! Jako smekám, protože bylo to peklo! fakt respekt! minulej rok sem si zažil to samý peklo :-)
Fain lidi, staroušové, mladý se šedinama- jako já :-), a mladší a mláďátka... no bylo to fain. Taky se těšim na Prague meeting cel!c0-eur0 2017
se budu možná moct jít vyspat domu, trochu bolej záda ze spaní v subaru :-) neni to úplně rovný... ba ne to budu spát v celice na 1milion%

+ co mě překvapilo že sem nemusel použít repelent... ani jedinej komár, nic mě nežralo... asi ty parchanti pochcípali tim vedrem :-)
+ chyběl biscuit... zatrest bude příští rok muset spát v celice!- oba živočichové... AAAno :biggrin:

+ měl by přijet i strýček FIDO? :biggrin: :biggrin: aka "pitkin2.0"
Nahodim fotky vedle do šématu :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Bedys
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: stř 23.03.2016, 00:04
Bydliště: Pardubický kraj, Přelouč

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Bedys »

Microne, příště chrápej v chatce či ve stanu a třeba tě nebudou bolet záda. V Celice to lepší nebude. :lol:
Toyota Celica 1.8 VVT-i 105kw, 7g r.v.2002
Yamaha TDM 850 - 59kw, r.v.1998
Renault Megane 1.9 dci 75kw, 1g r.v.2002
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Hug0 »

Microne, já mám klimu a taky jsem ji celej den nezapnul, prostě šíbr má své kouzlo :) ale jak jsi sám řekl, ty jsi na to už starej :lol: :lol:
Jinak souhlasím, že Biscuit chyběl!! To samé mohu říci o Gramovi, Kubrtovi a další tak dvacítce lidí.... to byla trochu škoda, protože sraz byl uspořádán opět na jedničku jak už je u Foosta zvykem :bigups:

Za sebe musím říct, že jsem fakt rád viděl staré známé a poznal nové tváře :roll:
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Foost »

Všem co dorazili na sraz moc děkuji za účast. Vždy je super vyrazit někam kde se sejde fajn parta lidí. :lol:
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od m.kunsky »

Sraz super dík Foostovi za organizaci umí zařídit i počasí :lol:
Celica 1.6
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od micron »

No počasí bych si představoval tak 22°celsia... obláčky... třeba i tochu toho deštíku... to mam rád :biggrin: tohle vedro je strašný.... furt je
Nejradši bych vypustil nějakou stínící sondu do vesmíru aby prostě stínila Zemi... taková obří protisluneční folie, zachytávala by UV a vůbec... :biggrin: jinak se tu v "mírným" podnebí upečem za živa.
preferuju -20°celsia jako extrem víc než +30 -35°celsia nedělá mi to dobře... stačilo si kleknout u celicy a pak stoupnout a zatočila se mi palice... ne nesnášim to vedro...
tam kam si chodim odskočit bejvala tráva... teď je tam jen suchá zem... si řikám že aspoň na pár místech ta tráva vyroste... tam kam čůrám :-) ne totál vyschlo...
otázka je co by se stalo s počasím zablokováním slunce... slunce dává život ale i smrt... intenzita by se měla korigovat humanoidně...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
olddriver
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: ned 21.03.2010, 16:59
Bydliště: Olomouc

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od olddriver »

I já se připojuju s posrazovým pozdravem a poděkováním, Foostovi za organizaci (ono to nevypadá, ale zorganizovat takovou akci není sranda...a to konstatuju, i když jsem se neúčastnil všech částí programu), díky Micronovi a Mirkovi za parádní fotky, jako notorický nefotič si cením možnosti vidět fotky dvojnásobně :-)
No a jinak jsem se rád potkal se všema, s mnoha po delším či kratším čase a s některýma poprvé.
A velké díky všem za pozitivní přijetí mého veterána, se kterým jsem se vetřel mezi vaše krásné nové (nebo skoronové) stroje.
Už se těším zase někdy někde na viděnou ! :-) :-)
nakonec Japonec !

Toyota Corona 1500, (RT40), r.v. 1970 (Mototechna)
Toyota Corona Mark II 2300 Coupé - Hardtop, řadový šestiválec, Automat (MX22) r.v. 1972
Toyota Corolla 1300 Sedan (E90) r.v. 1990 (Tuzex)
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od Myfune »

Olddrivere teda to jsi mě teď rozsekal s tím přirovnáním k novým nebo skoronovým strojům. :-D

My se totiž postupně přeměňujeme do veterán klubu a nekteří jsou už v půlce a za druhé když je auto povedené, tak prostě nestárne. A to platí u tvojí Corony taky. Teď jsem jel ráno na poštu Celicou a jdu k autu a jak do ní sedám, tak automaticky takový příjemný pocit, že si člověk sedá do fajne káry. U Felicie se mi to nikdy nestalo.

Každopádně to byl povedený sraz. Doslova jsme zabrali celý autokemp. :-) Díky Zdeňku za organizaci a všem ostatním za dobrou náladu co dovezli.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
olddriver
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: ned 21.03.2010, 16:59
Bydliště: Olomouc

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od olddriver »

Myfune, dyť jo! Ty "Krásné nové stroje" jsou samozřejmě nadsázka :-)
Já dobře vím, že řada z vás už je v kategorii youngtimer a někteří se blíží kategorii oldtimer..

A Ty dobře víš, že jsem patriot značky a že se rád ohlídnu za mladší i za starší (Toyotou) :-)
nakonec Japonec !

Toyota Corona 1500, (RT40), r.v. 1970 (Mototechna)
Toyota Corona Mark II 2300 Coupé - Hardtop, řadový šestiválec, Automat (MX22) r.v. 1972
Toyota Corolla 1300 Sedan (E90) r.v. 1990 (Tuzex)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2016 (září)

Příspěvek od micron »

Olddriver> ta corona luxusní... a ten sametovej chod... krasavice... a hodně sem se dozvěděl o veteránských značkách jak to je atd... protože je spousta nesmyslů a nikdo pořádně nic neví... Prostě veteránský značky jsou ok... ale ještě musí Olddriver povyřešit to o čem jsme se bavili... ale prostě veteránský značky rozhodně neznamenaj to, že bys s autem nemoh tam kam chceš a kdy chceš... to je to podstatný, žvatlalové kdysi psali že musíš ohhlásit kam jedeš a kdy a pod píčoviny... prostě se můžeš pohybovat jak chceš, 1x za rok kontrola, ale ne STK :-) taková řekněme i bez vozu... papírová :-) levnější, povinný ručení vtipný... ale to neznamená že neni auto pojištěný, je. No důležitý věci co se veteránských značek týká sem se dozvěděl... děkuji :-)
Veteránský značky každopádně neomezujou vlastníka vozu... naopak... je VIP a i z pohledu pojišťovny kde platíš cca komickou 1/12 částky- tak jsi VIP. pojišťovna na tobě nic nedostane, ale ví že jsi perfektní řidič...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“